Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Тобто на 9 рівні можна спокійно кататися без прему.

Можна, але тільки коли поставиш топ пушку. Я на ИС-4 в мінус не потрапляю ніколи, може один бій з 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і де справедливість?? я на Тигрі ІІ, навіть при перемозі і коли настріляю 3-4 фраги - всерівно в мінусі на 2-3К((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж помітив що ИС 4 в цьому плані часто навіть кращий ніж ИС 3 - за рахунок броні вилазиж з таких передряг і при цьому і фрагів настріляєш і дамагу наб"єш, єдине від чого залежить прибуток чи багато снарядів випустив і чи потребує великого ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фраги нічого не дають , дають за пошкодження противника , більше пробиваєш --- більше отримаєш .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та по дамагу теж все в порядку було... 16 пострілів - 15 попадань

з них хіба 2-3 непробиття, а всі інші більш як 300 дамагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і обіцяв викладаю скріншоти результатів на Т-43, а також два скріна цікавих складів команд

post-2373-0-59893500-1331752793_thumb.jp

post-2373-0-28145300-1331752795_thumb.jp

post-2373-0-51150800-1331752858_thumb.jp

post-2373-0-76973900-1331752875_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))

сьогодні на Тигрі ІІ попав у бій, де 10 танків у команді противника були преміумними)) спочатку ізмєнка, але грав обережно і в результаті ми їх порвали, як тузік тряпку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, а перезаряд скільки секунд?

я на кв 10-15 заробляю)

мова не про фарм взагалі, а про те що Т-43 треба пройти, то з фугасницею не просто проходиш, а ще й фармиш з певним фаном. Нафармлю на фугасницю - придбаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При форсмажорі мінуса до 40к.(арта накриє або не пробиваєш частенько). Після AMX-13-75 взагалі на Т-54 не той фан

я щітаю (с), ти не прав, - 40 то ти загнув, а амх 13-75 і Т-54 порівнювати некоректно (левели різні і типи техніки), амх дохне від двох пострілів наприклад Т-54, тому на ньому потрібно зовсім іншу тактику, обережно-атакувальну, а Т-54 це СТ, з файною маневреністю, броньою, і бронебійністю, тай ХП нічо так, і якщо не строїти із себе Мауса (як я робив останні бої), то дуже кльовий танк.

Я граю WOT для фану

(не заради - медальок, клану, статистики тощо),

отже і порівнюю свою техніку

(яка є в ангарі (або була)),

в даному випадку - на якій катаюсь зараз - в цій площині.

Т-54 без сумніву танк хороший, але на AMX-13-75 для мене де факто грати на порядок цікавіше (і вигідніше по сріблу).

Я так рахую. :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обана, прикольно на

На днях схожа картина була, в нас було 6 М40/М43, 1 Т92 і об"єкт 261. Такої ностальгічної ейфорії артоводів в чаті давно не бачив. Арти з обох сторін злились в останню чергу, розумні на, катаються.

Порадьте софт для спілкування під час бою у взводі. Бо клавішою Q не зручно користуватись.

Також хто на Фєді катався підскажіть чи варто по первах кататись на предтоповій гарматі, чи поставити стокову з дешевими набоями (предтоп з Яги). Що качати після ходової і в якому порядку? А то купив, поставив предтоп, відіграв 2 бої - нуль пробиттів (по нижчому левелу або моєму), два зливи, 2 вльоти на бабло і спати. Які танки його пробивають в лоб (під кутом 90 градусів). Як ставити корпус? Яка взагалі тактика гри на ньому? Бо з Ягопантерою не порівняти, там хоч якась скритність була (хоч і гівняна), а тут взагалі торба (правда екіпаж тільки 91 % основних умінь, пєрк маскування поки не працює). Відчуваю що труба і масксітка тут не портібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я по скайпу завжди спілкуюсь, коли у взводі - і не треба нічого натискати і якість зв'язку на порядок вища)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, та тиснути її постійно напрягає, завтикую іноді, та й пальців вільних нема.

Werwolf777, в мого співбесідника канал слабенький, хз що з пінгом буде. Чи інший сторонній софт дасть такий самий ефект (що було б логічно)? Мені то не проблема, а в нього з провайдерами біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, чи варто брати топ-пуху на Тигрі ІІ?

подивився характеристики - урон той самий, разброс теж, топова менш скорострільна, але на 20мм більше броньки лупить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Werwolf777, обов"язково! на предтопі ті самі набої, що ти втрачаєш? і на Е-75 ставиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інколи ті 20 мм вирішують більше ;)

ну і економічна складова: довша перезарядка - краще прицілишся - більш вірогідно що влучиш і нанесеш дамаг бо краще пробиття і прицілювання - менше переводняк набоїв і срібла. Якщо не помиляюсь, в однолевельних ТТ перезарядка в топі не швидша (окрім недотапка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там пробиття у топі більше , на 25 мм ніби , а це відчутно . Того самого ИС-4 в лоб набагато більше шансів пробити .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...