Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Якщо прем то раджу кв-5.

також раджу кв5, при правільній він буде приносити стількиж як лев з 34кою...

В мене він з премом приносить 60-80 чистими за бій, бувають випадки за 90 але то рідко...Без према десь 30-50

За день према на ньому 3500000 легко фармить)

sasha1132, мінус мій за лєнтяйство при написанні постів

то не лентяйство а інет через телефон а там русик стоїть(

Купити слот вартує 10 грн

купити слот 300 золота, день прему 250 нелогічно переплачувати для мене по крайній мірі, краще почекати і взяти зі скидкою 2-3 слота щоб з запасом

продав кв2, т50 і не жалію бо вкачую те що мені зараз цікавіше а інше почекає а грати на вкачаній техніці не цікаво) Зараз при потребі збуду хума)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно катались з другом вдвох. Зіграли 12 боїв, 3 перших програли (грали вдвох вперше, пристілювались) далі полетіли... На двох понабивали кучу танків, отримали кучу медалей, я навіть воїна взяв... Грали на Pz 4 лвл. До чого веду? Перш за все отримали кучу задоволення, але кожен бій ми команду тупо витягували за вуха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діалог на початку бою. Штурм, Маліновка, ми в захисті, я на альфатапку, в топі з Льовою.

АРЛ: не забудтє, ми нє наподаєм (орфографія збережена)

Я: ага, ми напудаєм

АРЛ: ти дебил, у нас деф.

проходить 2 хвилини. за церквою я, квас, кв-1, Т-34 і ще щось. Лев на той момент вже злився. За церквою Лев супротивника з 200+ хп, мені на 1 шот. Рахунок 5-10 не в нашу користь.

Я: так, я за старшего, морди не висовивать, ми в дєфє, Лев мой.

Першим не витримав КВ-1 - висунув морду - у Лева +1 фраг.

Я: *** я ж говорил.

Другим не витримав квас - аналогічно.

І тут епік фейл. АРЛ розганяється з гори (між селом і церквою) і їде у відкрите поле. Занавєс. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"занавес" це типа час кінчився?

продовжується чорна полоса на ис8, мабуть рандом не хоче щоб я його поки вкачував(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"занавес" це типа час кінчився?

Я побуду кепом. Той чєл що на початку бою кричав про деф пішов водиночку в раш, і це для мене був винос мозку. Час там не встиг закінчитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже радує лорейн 40т.Встановив ходову стало комфортніше. Уявляю що буде з топ двигуном.

Але пріоритет топ гармата. Бачив в топі Лора робить дива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краткий список изменений тестовой версии 0.7.5 в сравнении с версией 0.7.4.1:

- Добавлены 3 новые американские карты: "Порт", "Хайвей", "Тихий берег".

- Добавлены новые средние танки 10 уровня: Е-50 Ausf.M, Т-62А, M48A1.

- Добавлен легкий французский танк 5 уровня ELC AMX.

- Добавлена немецкая ПТ-САУ 8 уровня JagdPanther II.

- Французские лёгкие и средние танки AMX 12t, AMX 13 75, AMX 13 90, Lorraine 40t, Bat Chatillon 25t перенесены на 1 уровень вверх.

- Добавлены новые ПТ-САУ 10 уровня: JagdPz E-100, Объект 268, AMX 50 Foch 155, T110E3, T110E4.

- Добавлена поддержка британской ветки танков и премиумный британский средний танк Matilda Black Prince.

- Перебалансированы параметры премиумных танков DickerMax и SuperPershing.

- Перенастроены доходности и стоимости ремонта некоторых танков.

- Весь накопленный опыт с элитной ПТ-САУ Ferdinand переведен на JagdTiger.

- Перебалансированы параметры ПТ-САУ 2 и 3 уровня.

- Перебалансированы параметры французских ПТ-САУ введенных в патче 0.7.4.

- В связи с вводом СТ-10 и ПТ-10 перебалансированы некоторые параметры средних танков 9 уровня, тяжёлых танков 10 уровня.

- Перебалансированы некоторые средние танки и ПТ-САУ СССР:

- Т-28: убрано орудие Ф-30, проведён общий ребаланс танка.

- Т-34-85: убрано орудие 100мм Д10Т, улучшено орудие 85мм Д5Т-85БМ, добавлен двигатель В-54К.

- Т-43: убрано орудие 100мм Д10Т, улучшено орудие 85мм Д5Т-85БМ, добавлен двигатель В-54К.

- КВ-13: проведён общий ребаланс танка.

- СУ-85: убрано орудие 107мм ЗиС-6С, добавлено орудие 85мм Д-5С-85БМ, проведён общий ребаланс машины.

- Переработан механизм контузии экипажа фугасами.

- Исправлены или доработаны визуальные модели некоторых танков.

- Множественные мелкие правки и доработки интерфейса.

- Исправлен вылет игры при выходе из боя в ангар.

- Исправлена плотность некоторых кустов, влияющая на незаметность танков находящихся за ними.

- Добавлена медаль Ерохина: "Награждается игрок, уничтоживший в одном бою на среднем танке 3 и более ПТ-САУ противника 7 и более уровня".

Цитата Шторма :

В 7.5 будет перебалансирован разброс уровней боёв для большинства танков.

Будет +/- 1 уровень от уровня танка в среднем.

Из документа по конвертации СУ-85 в патче 0.7.5:

"Если изучено орудие _107mm_ZiS-6_S, то на аккаунт игрока начисляется 14400 свободного опыта."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але пріоритет топ гармата. Бачив в топі Лора робить дива.

Якщо при перезяряді до тебе не приїде світляк :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого як дофіга нових танків, ще б нові режими з деяких карт убрали було б ще краще)

знову безконечні перенастройки перебалансировки 100мм поубирали з танків, оставили 85, хочуть що в пт була така сама пушка як в ст? тоді який прикол з пт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого як дофіга нових танків, ще б нові режими з деяких карт убрали було б ще краще)

Дивився свіжу програму КТТС ? http://worldoftanks.ru/news/1269-asap_second_episode/

Там Серб ясно сказав , що быльшість гравців тупі олені , з яких командної гри не дочекаєшся . Тому прибрали нові режими на деяких картах та не будуть вводити новий режим ЕСКОРТ .

знову безконечні перенастройки перебалансировки 100мм поубирали з танків, оставили 85, хочуть що в пт була така сама пушка як в ст? тоді який прикол з пт?

Прикол ПТ в непомітності та швидшій перезярядці , більшій точності гармати та швидшому зведенні прицілу . Ми часто рашили взводом ПТ типу Су-100 та Ягдпантер і за рахунок перезяряду все виносили перед собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Перенастроены доходности и стоимости ремонта некоторых танков.

Напевне знов познаходили нових фармерів, скоро реально пофармити, щоб утримувати топів можна буде лише на "преміумниках".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але пріоритет топ гармата. Бачив в топі Лора робить дива.

у мене топ лора, але чудес робити не виходить :), дуже рідко, з перезарядом 50 с то ужос ..., стараюсь з далеку стріляти, але точність пушки не ахті...ну або в мене руки не звідти ростуть :), продам як тікі відкрию бат чат.

порізали радянські ст... жаль, кльова пушка була в Т34-85 :)

потрібно збирати опит на Т62А терміново :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже набив по 280 к на Т-54 та Е-50 , 200к на Паттоні , та 70к на Батчаті , може який модуль буде треба відкрити . Ще пара днів прему є , на Паттоні підфармлю трохи і треба буде кредити збирати .

у мене топ лора, але чудес робити не виходить

У мене рекорд досвіду на аккаунті іменно на Лорі , правда тоді ще не було значків класності , теба буде набити по новому .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене рекорд досвіду на аккаунті іменно на Лорі

у мене на Черчі :_07:

Кредити єсть, а вот досвіду тільки на Т-54 всього 20к :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУ-85: убрано орудие 107мм ЗиС-6С, добавлено орудие 85мм Д-5С-85БМ, проведён общий ребаланс машины.

Добрались іроди :0156:

Хто наступний Пазік ? :0157:

Слот на халяву буде?

За якого француза?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слот на халяву буде? За якого француза?

Буде (теоретично), тре мати АМХ 12т, АМХ 13-90, ну і бетман, за кожного має бути халявний слот :)

Журнал "Дуло" ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Исходя из информации об изменении французской ветки и руководствуясь опытом замен в прошлых патчах, можно предположить, как получить 3 бесплатных слота и танка в патче 0.7.5.

Ніхто нічого не знає , чекаємо анонсу патча , там все буде

Думаю , можна розраховувати максимум на 1 слот на халяву .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лора при топ-ходовій, наступній 90-мм гарматі і наступному двигуні вже здатна тягнути бій. Більше нічого не встиг вивчити але вже подобається.

Взагалі мені це було з самого початку дивно - топова гармата однакова що на Т-34-85 що на Т-44 (до появи ЛБ-1, яка по ТТХ не дуже відрізняється від Д-10Т). Тому зараз це для мене природньо і безболісно - пройдений етап як-не-як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ріплеї подивитися? Скачав ріплеї гри на ЯгдТигра,пробую запустити,ніц не виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився свіжу програму КТТС ?

довелося) Радує що введуть лепесток, дуже файна штука я вам скажу)

На рахунок оленів, дійсно засмутився троха... Будьто гра існує тільки для супертестерів а не для звичайних смертних!

А от карти 3на3 км це вже щось інтригуюче) Правда валити по 8 маусів якось вже не цікаво буде...Та і рідко який світляк доїде до арти і снаряди будуть летіти по 5-7 секунд)

Добре що хоть чат не відключать) А красний екран падлюки і не думають виправляти, все звалюю на розробів драйверів! Як наші політики чесслово

Я б ще зробив кнопку вибору стандартний бій або всі інші...

Та ескорт і не введуть бо це безполезний режим, не знаю як там у супертестерів а у рандомі віпів зразу арта накриє і все і ніякий там ст10 не допоможе)

А як ріплеї подивитися? Скачав ріплеї гри на ЯгдТигра,пробую запустити,ніц не виходить.

якщо файл називається вотреплейз то просто відкрити клієнтом гри а там все само піде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А красний екран падлюки і не думають виправляти, все звалюю на розробів драйверів!

у мене наприклад жодного разу не було червоного екрану, так що... драйвера потрібно оновлювати. Те що вилітала гра при виході з бою в ангар, мають виправити :)

sasha1132 так і роблю.Всерівно не відкриває.Гра запущена.

гра має бути вимкнена.

вчора 8-м зливів підряд на С-51... ужос ))... все-таки взяв 212-й, мама рідна ! ото корч !!! а на ньому потрібно 320К до 261-го :_07:

за вільний досвід відкрив ходову, і поставив топ пошку, ну повєсєлєє стало відразу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...