Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

баля в цій грі або одні поразки, або одні перемоги... щось туточки не чисто о_О

100 % !

Ще радує як французька арта 4-5 лвл намагається мене пробити...а я як в танку)

ну це ти гониш, в мене французька арта 5-рівень, АМХ13F - ще ніразу не було щоб КВ-5 не пробив, ~400хп знімає, мінімум був 150 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, КВ-5 це найлегший та найсмачніший фраг з прем танків, розбирається як тузік тапки рве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, КВ-5 це найлегший та найсмачніший фраг з прем танків, розбирається як тузік тапки рве.

Преми просто своєрідні .

Той самий КВ-5 легко розібрати зблизька , але важко здалеку , коли толком не вицілити башточок , бо весь танк влазить в круг прицілу .

Лев --- шиється непогано на всіх дистанціях , але добре рикошетить і коли сховати корпус і виставити тільки башту --- вбити Лева важко і з ТТ10 , бо маска не пробивається толком і башта спереду дуже рикошетна .

ИС-6 -- так собі , і товстий трохи , і рикошетить , але нічого особливого

Гусь ( М6 подарунковий ) --- товстий лоб ( 200 мм ) , решта картон , крім того танк завбільшки з автобус . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як у вас там але у мене тільки загоряється червоним про попадання а урон не проходить, якщо і проходить в рідкості то до 100 хп не більше)

Здалеку також добре по башням прилітає) Та я вже навчився ховати ту диню в ближньому бою а якщо нема куди то просто танцюю перед ворогом а коли я рухаюсь складнувато попасти по динці без рикошету) Лев тільки діагонально починає рикошетити а так собі в нб де мотор спокійно по 300 урона заливаю)

Зате можна задом зажимати противників) Зажав КТ на ЗІгфріді і він не міг мене пробити в корму а я його в башенку собі спокійно шив) Перезаряд то 7 секунд) Як б не сказав що він самий легкий фраг, мені простіше розібрати льва з т34 чим кв5го) Від того рикошетів куча...Єдине що в клинчі погано танк високий і дивитись в пушку трудновато) орудіє не опускається на стільки) Але зато точність іноді просто дивує ) З 400-600 метрів лтшку на ходу збиваю...

Був світком того як 3ка не змогла справитись з гусьом) Таки дійсно в нього клюв а не лоб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись , як тільки Гуся почали вводити після акціїї , зловив такого на Т-44 на Малинівці . Я с однієї сторони корівника , він з іншої .

Я його розібрав через вікна , бо віне не міг сховатися , занадто високий , я завжди його знаходив через вікно . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кв5 на тайпі клінчую і розбираю в башенку, часто з мінімумом втрат для себе. Найсмачніший фраг для мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на китайці ще мене не клінчували...

був у клінчі з е75, вийшов переможцем з 40 хп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на китайці ще мене не клінчували...

був у клінчі з е75, вийшов переможцем з 40 хп)

Сам на сам? чи з допомогою союзників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію,що Федя тупіковий? Мушу досліджувати полюбому ЯгдТигра,що вкачатися до ЯгдПанз. Е100?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію,що Федя тупіковий? Мушу досліджувати полюбому ЯгдТигра,що вкачатися до ЯгдПанз. Е100?

Ні , перехід з Федора на Ягдтигр залишається .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да,саме собою.Але щоб мати Панз.Е100.я мушу пройти ЯгдТигра.З Фєді не вийде пересісти на нього.Правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да,саме собою.Але щоб мати Панз.Е100.я мушу пройти ЯгдТигра.З Фєді не вийде пересісти на нього.Правильно?

Ну якщо вірити цьому дереву, http://worldoftanks.ru/dcont/fb/media/art_techtree/germany/germany_tree_full%28ru%29_r.jpg

то Федя 8-ий лвл і ну ні як на 10-ий з нього пересісти зразу не вийде, треба качати ягд.Тигра.

Е-75 був АФК :_12::_07:

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да,саме собою.Але щоб мати Панз.Е100.я мушу пройти ЯгдТигра.З Фєді не вийде пересісти на нього.Правильно?

З Феді пересядеш на Ягдтигр в будь якому випадку , хоч до патчу , хоч після патчу , так що спокійно качай його далі .

А на 10 рівень не перескочиш з 8 :_02:

post-9119-0-82936600-1341493015_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е-75 був АФК :_12::_07:

нє, просто НУБАС :_07:

Ми колись взводом лазили під столами , коли нас рашив об.704 на Малинівці через поле . Прикол в тому , що рашив він задом до нас . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїхав перший раз за день на ИС-8. Штурм на карті " Песчаная Река ". Ми на захисті.

Зайняв позицію, 5 хвилин зупиняв раш суперника через верх карти. потім ще прийшлось повернутись і захистити базу.

Нічого особливого, але приємно ^_^

Победа!

Бой: Песчаная река четвер 5 липня 2012 р. 16:21:15

Танк: ИС-8

Получено опыта: 2 516 (x2 за первую победу в день)

Получено кредитов: 52 931

Достижения в бою: «Поддержка», «Снайпер», Знак класcности «Мастер»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки досвіду буде потрібно на ЯгдПантеру2? В мене є набитими 75000 на ЯгдПантері.Вистачить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки досвіду буде потрібно на ЯгдПантеру2? В мене є набитими 75000 на ЯгдПантері.Вистачить?

Десь так і буде , я набив 90 к , на всяк випадок , бо на Федю треба 80 к .

Якщо ще не продав Ягдпантеру , то візьми пару раз подвійний досвід , якщо продав , то так і буде , докинеш вільним 5-10 к .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

признаюсь не сам) з 3кою позаду мене (попереду нього) я йому пушку кританув і потроху в борт розбирав)арта не помогала бо були за горкою...

Нік був червоний правда, самі знаєте що це означає)

З китайцем сам на сам не в клінчі а в дуелі в радіусі 50 метрів я вихожу переможцем завжди) якщо ніхто мані не заважає...

d57c4690d19at.jpg

нічого особливого не зробив, стояв гуслив суперників і по троху стшок розбирав і отримав стільки) Правда шанс на перемогу був вродь 15%...

Та бувають такі ситуації) Загравшись бачу малинівка і подумав штурм нада через поле до церкви а то стандартний бій і топ в списку як дурак попер через поле...) Правда на середині побачив що щось забаго ворогів стоять за камнями і бистринько на схил щоб арта не достала...

Як надоїдає що у всіх зливах винять топів! Мол нуб навчись грати, чого не прикрив, чого стоим? Як іноді хочеться висказати йому шо в сраці він був гамно бачив! Але хватає зачасту на один матюк) Ще задовбали "пиши по-русский хохол" нє ну в мене "і" стоїть а не "ьі"... І обзиватись починають, грузити...Чат на 80% існує для флуда а не підказок, настановок і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора взагалі грав-одні зливи.Вдув літру пива,потім ще одну і давай в чат писати,на початку бою:"Слава Україні"! .Як тільки москалі не матюкалися :) І газ згадували,і бандеровцем називали... А мені навпаки смішно,прикольно.Що тішить,що "Героям Слава" відписували. І Білоруси писали:"Хай живе Украина".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чат на 80% існує для флуда а не підказок, настановок і т.д.

угу, того я в бані чата побачив плюс)) Не відволікаюсь взагалі тепер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно вдалий сьогодні день :lol:

3-ій бій після ИС-8, про якій вище писав) Перший раз на Буратосі виїхав. Зустрічний бій на Лінії Зіхфріда

Бій вийшов просто шикарний) ИС-4 помучав на 1000 хп. Потім зняв 704-го з символічними 1111 хп :rolleyes: і залишився в кінці я і холодильник. став я на захват чекаю, кручусь. Мимоволі подумав, що я б на його місці об'їхав ззаду, через 10 сек так він і виїхав, я швидко втік за дім і розвертаюсь, вже повернувся, а тут його дуло. Так він там і ліг :D Йому чекунди 2 не вистачило)

Победа!

Бой: Линия Зигфрида четвер 5 липня 2012 р. 16:43:18

Танк: С-51

Получено опыта: 2 246 (x2 за первую победу в день)

Получено кредитов: 29 834

Достижения в бою: Знак класcности «Мастер»

Але якщо чесно, то на " Мастер " -а я думав хоча б 1600 десь треба. Мало пряморуких на Буратосах стало їздити.. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора взагалі грав-одні зливи.Вдув літру пива,потім ще одну і давай в чат писати,на початку бою:"Слава Україні"! .Як тільки москалі не матюкалися :) І газ згадували,і бандеровцем називали... А мені навпаки смішно,прикольно.Що тішить,що "Героям Слава" відписували. І Білоруси писали:"Хай живе Украина".

наступного разу як питимеш пиво під час гри згадай їм Конотопську битву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...