Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

932.13 фух, я вже подумав нуб...)

навіть той кв5 скільки він коштує 300? за ті триста можна не брати на весь місяць а брати на день коли точно будеш відбивати) і хватить на пів року)

лора зараз досить популярний, але не знаю франців не качаю) Але набагато краще за жабу) візьми екіпаж 75 і прокачаєш помалу до топа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так тоже зимою подумав - прем премом - він потрібен лише коли швидко прокачати танк чи бабла накосити, а так - купив собі тіпочка і катаюсь на ньому заробляючи та танки і модулі.

зараз у мене дилема - є 13-90, котрий використовую в ротних боях активно, гарний прокачаний танк. і не знаю чи варто купити вже відкриту лору - екіпаж з нуля буде качатись і т.д.

що порадите?

як на мене, то Лора, не надто хороша машина. 13-90 більше подобався. у мене прем і то при виграші команди Лора запросто може влізти в 0. уявіть собі коробку з під сірників по якій стріляють (черч 2, так би мовити). але не маю виходу хочу бетмена...

P.S. до речі, вкачав собі нарешті Мишку. розчарований повністю - це не та машинка, що була в патчі 0.7.2 чи 0.7.3, думаю качатись на ис-4, хоча після нового патчу і четвертого можуть порізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда разработчиков объявляет о старте новой акции в память о боевых действиях, проходивших в рамках операции «Багратион».

С 23 июня 10:00 (МСК) по 26 июня 9:30 (МСК) вас ожидает:

Утроенный опыт за первую победу в день;

Удвоенная прибыль на танках: T-34, КВ-1С, СУ-85, Т-34-85, PzKpfw IV, PzKpfw III, StuG III, Hummel;

Скидки на покупку премиум аккаунта: трехдневный по цене однодневного, семидневный по цене трехдневного;

Скидка 50% на покупку снаряжения за кредиты (малый ремкомплект, ручные огнетушители, малая аптечка, 100-октановый бензин);

Скидка 50% на сброс изученных навыков и умений экипажа (как за золото, так и за кредиты). Руководство по использованию навыков и умений экипажа на различных типах техники;

Скидка 50% на покупку техники: Т-34-85, ИС, СУ-152, PzKpfw V Panther, PzKpfw VI Tiger, Jagdpanther;

Скидка 50% на расширение казармы (узнать подробнее о расширении казармы).

Ах як давно я чекав скидку на розширення казарми... заодно і ІС придбаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде вкластить на днях трохи)

само на підході т34 + на хумеллі добю до гвп

і візьму прем мабуть день за три) це по 26 можна взяти чи на пперіод до 26? тобто 26 можна буде брати?

також розширю казарму) щеб додатковий слот в ангарі презентували)

зараз так пінг скаче 120-200 грати майже нереально! особливо на арті і світляках(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це жесть... ще в мене такого не було.... відкатав бій, маю 4 попадання по цілі і отримав 0 кредитів

як??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні по Т-50-2 двічі підряд нульовий дамаг наніс. Стріляв 100-міліметровим, пробиття 175мм, почув двічі "попаданіє".

До речі, що буде з Т-50-2 коли його замінять? Тупо заберуть 1 світляк з ангара і дадуть інший? Чи якось ще компенсують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні по Т-50-2 двічі підряд нульовий дамаг наніс. Стріляв 100-міліметровим, пробиття 175мм, почув двічі "попаданіє".

А з ИС-7 не пробити леопард в бік ? :0150:

До речі, що буде з Т-50-2 коли його замінять? Тупо заберуть 1 світляк з ангара і дадуть інший? Чи якось ще компенсують?

Просто замінять і все .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це жесть... ще в мене такого не було.... відкатав бій, маю 4 попадання по цілі і отримав 0 кредитів

як??????

свого зачепив десь. тоді йде в нуль бабло)

як це замінять т50-2? я спецом взяв т50 щоб його вкачати....що тепер кидати ето гіблое дело?

хе...я з буратоса в притул 1390 "попадание" з 0 дамагом! оце було омфг 7 ступення

певно прийдеться брати якийсь прем танк бо діла не буде ібо на що не сядеш все або в 0 або в мінус! якась чорна полоса їйбогу

скільки там кв5 коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачепив як їхав а урон в нього пройшов... або по модулю попав без урона

якщо на арті то накрив може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За це все пишеться "штраф за нанісєніє ущєрба саюзніку" чи тіпа того.

Йшла вище мова з приводу боєукладки Т-44. Маю вкачану на 100% "безконтактну", "мокра" валяється на складі. На сток-башті критували дуже рідко, вкачав топову - критують кожен бій, а то і по 2 рази. 1 раз підрихтував двигун, потім крит БУ і на цілий бій інвалід... І хз замість чого ставити "мокру" - зняти стаб, досил, чи торсіони, які поки замість вентиляції стоять? Взагалі критувати почали частіше, видно щоб більше срібла гравці на розхідники витрачали...

За 900+ досвіду дали 2 степінь... цирк, скоро за збиття гуслі будуть "майстра" давати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з ИС-7 не пробити леопард в бік ?

З Е-100 вбік по Т-46 і тільки гусля впала))

скільки там кв5 коштує?

80*3 = 240 грн.

Йшла вище мова з приводу боєукладки Т-44.

Vadimm, не маю мокрої і безконтактна ще не вкачана, але таких проблем взагалі немає... тьху-тьху. може ти якось підставляєш бк?

До-речі, майстра на Т-44 отримав за 1606 досвіду без према :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не маю мокрої і безконтактна ще не вкачана

В тебе башта топова? Бо в мене гемор почався як топову поставив.

А з ИС-7 не пробити леопард в бік ?

З Е-100 вбік по Т-46 і тільки гусля впала))

Хто кручє :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе башта топова? Бо в мене гемор почався як топову поставив.

угу) все топ)

може ти десь бік башні підставляєш, того і критують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, то видно бої зливні... Якщо ВК 3001 з 200 м по мені 2 постріли - 2 пробиття з дамагом, 1)крит двигуна, 2) винос мєхвода то що тут скажеш - далі вже не дивно чого БУ винесли. Хоча з топ-баштою приємніше граєиться :) досвід набігає на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе башта топова? Бо в мене гемор почався як топову поставив.

угу) все топ)

може ти десь бік башні підставляєш, того і критують.

Слухай , в мене враженння , що ти портрет Серба на столі тримаєш , щось дуже до тебе ВБР прихильний :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На раунок према і прем танків... Без према і прем танків докачався до ИС-4 (9 лвл) і Об. 212. Потім мені клан спонсорнув КВ-5 і діла пішли веселіше, набагато)

Я також грав без према, до ИС3 без нього дійшов :), і до Т32.далі взяв прем, бо з премом швидше качаєшся.

Потім Т34 став прем танком, і проблеми з сріблом щезли геть :)

нє ну вивалювати 400 гривень на танк в ігрі це для мене пуста трата грошенят

ну-ну ))

певно прийдеться брати якийсь прем танк бо діла не буде ібо на що не сядеш все або в 0 або в мінус! якась чорна полоса їйбогу скільки там кв5 коштує?

гиииии :_07:

3 60-70м по 13-90 з ИС-7 не пробил тоже круто, з буратоса по 13-75 в упор, тільки дзинь, і -100 ХР, таке буває ...

напевно Арден правий, або пре, або не пре, я таку тенденцію також помітив.

Рейтинг Эффективности

1055.9 - середнячок йа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора грав на Е-100, то аж чуть не плакав.... стількі "не пробив!" в мене ще не було.... причому не пробив навіть 13-90.... думаю буду грати фугасами - декілька раз не пробив танкі фугасами.... зачохлив його не знаю на скоко часу.... з іншими танками не було такої проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Влера самий головний деф-нагібатор на ис7 в нашій роті!

Єдині хто зумів його зупинити в бою це бійці топової роти TD42 :)

А всяких RKKA та BTR він на свому ІС-7, на підступах до бази на вечерю їсть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені навпаки не йде ИС-7 і всьо...) непробиття, рикошети... капєц кароче)

до-речі, КВ-5 підняли фарм чи в мене руки стали прямі прямі)) За перемогу сьогодні весь день беру 90-110к) (з премом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж замітив!

Провів бій, нічого такого не зробив, добив 1 танк, два рази по 400 зняв у Т34 і ще зо два рази попав у тяж якийсь і теж зняв 90к :) (взям прем на акцію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...