Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

hj

Mykola81, закінь не в зіпі, просто файл реплея на норад чи яндекс чи сюда даже...

7зіп пише ша архів пошкоджено а вінрар відмовляється його запускати...

Це не архів , це чистий файл реплея , відкрий клієнтом танків .

розширення 7зіп це файл реплея? "толі я не я толі лижи не едут" ) пробував і ним - просто заходить в гру і все...в мене реплеї є тому знаю як вмикаються) в кінці має бути " .wotreplay" а не .7zip

9bea0928c558.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це глюки Опери , скоріше за все , у мене і товариша все нормально .

Ось в РАР архів

20120620_1959_usa-M46_Patton_himmelsdorf (1).rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сатло краще попадати)

Та ну на ))

я доречі мастера на С-51 отримав із 1850 досвіду. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сатло краще попадати)

Та ну на ))

я доречі мастера на С-51 отримав із 1850 досвіду. :)

4f846f7c2e08t.jpg

і так майже через бій) опит вказаний без према)

на буратосі мастера ще не брав, 1 ступінь вродь було а мастера ще ні) Зате на грилі був)

поділюсь реплеем і я) http://yadisk.cc/d/ONOpyoW9_L

енск е75 (не вау( просто бій))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"....олені-олені, небриті і неголені...." - як же їх багато зараз((

після патчу, Хум мій став лупити незрозуміло куди за круг наведення, і це ой як бісить

також питання - як часто у вас пушку БЛ-9 розбиває...? бо в мене критичного пошкодження вона зазнає ну аж занадто часто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра буде маленький патч , де все це поправлять .

Уважаемые танкисты, командой разработчиков была собрана обширная игровая статистика по новым режимам боев, на основании которой решено временно отключить некоторые карты для режимов «Штурм» и «Встречный бой» с целью корректировки данных полей сражений.

Так, для «Встречного боя» временно будут недоступны карты «Малиновка» и «Песчаная река». Для режима «Штурм» временно отключены карты «Линия Зигфрида» и «Вестфилд».

Кроме того, в данном обновлении:

Серверная часть:

  • исправлено ненанесение повреждений в некоторых случаях через гусеницы, орудия и экраны;
  • исправлена невозможность входа в клан игрокам, у которых заявка на вступление в клан была в обработке в момент остановки кластеров для обновления 0.7.4;
  • исправлено непробитие в щитки орудий открытых САУ: Lorraine 39 L AM, AMX 105 AM, AMX 13 F3 AM, 105 leFH 18 B2, Gw Tiger, M12, СУ-26;
  • вероятность повреждения танкиста фугасным взрывом уменьшена на 33%.

Клиентская часть (обновление произойдет автоматически, при запуске лоунчера игры – 2,5 Мб):

  • исправлено отображение иконки для танка КВ-220 Бета-тест;
  • исправлен неработающий у некоторых игроков голосовой чат;
  • увеличен базовый размер маркеров танков на миникарте боя.

Напоминаем, что игровые кластеры World of Tanks будут недоступны в связи с техническими работами 22 июня с 9:00 до 10:00 по московскому времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно пора)

а на рахунок бл9 та ні, хоч і не часто граю ним зараз, пошкодження буває но як обично переважно)

на рахунок оленів. в усьому винні нові режими фіг поймеш їх куди їхати де арта не достане де сховатись де світити....

в мене навіть статистика з 51 впала на 49% що не дуже радує але вона як на мене показує не настільки ти добрий боєць а як до тебе відноситься вбр)

от зараз на хумі наприклад 10 боїв підряд злили я навіть 8 патронів не встигаю вистрелити як залишаюсь один! а фармити стало одне жахіття! вони ще знизили дохід срібла від бою...досвіт залишився а от серебро врізали конкретно! я розумію що хочеться щоб всі брали прем але ж не так в наглу це робити!

дійсно дурню зробили, тепер частенько урон проходить в гусеницю навіть в край, що раніше просто збивали, тепер ще й повний урон проходить...

на рахунок хума: є така штука) буває що лупить куди заманеться при повному зведені а буває як "мастер чіф" зза горки на халуфі чи зза рельс в прохоровці на штурмі попадає...тільки в мене в основному урон 300-400 чи це у всіх хумелях так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж десь в цих рамках урон йде... але інколи радує - десь 800-900 зразу лупить)))

раніше в мене кормильцем в ангарі був КВ-2 з шайтан-трубою... але зараз..... урон йому різанули, сам танк став якимсь тугішим, міткість менша... ще й якщо команда зливається і не втигаєш надамажити, то і в мінусі виходиш

тепер мене Хум кормить... на ньому хороші бої виходять часто) ще трішки і досліджу ГВПантеру - там радує градус горизонтальної наводки)

але кажуть, що С-51 більше доходу приносить(він в мене теж досліджений) - це правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

800-900 в мене не показує оскільки робить ваншот)

а так в основному 300-400 урон тт +сплеша майже нема( хіба гусеницю зібє коли)

кв2 - раніше з премо приносив 20 кусків чистими іноді навіть 30-35 правда катаюсь тільки з зис 6) її зараз підшаманили зробили точнішою та і урону почала пхати під 350 що весьма радує)

от зараз кв2 на нових режимах немає де ровернутись( та як і казав бабла дає меньше від сили 10-15 кусків грязними(

також пробую на хумі фармити якщо біг в мою сторону то 10-20 чистими шкрибу але то зараз вельми рідко(

до гіві залишилось 13 тищ опиту а мільйон бабла) бабла не хватає зовсім! не можу вилізти з 100 тисяч( е75 гад по 20-30 тисяч мінусує часто! повезе як в ноль вийду...

в гіві ж башенка має більший радус обзора, не збивається приціл при повертанні корпусу

не знаю що там кажуть але буратос в основному мені приносить опит а бабло так собі. в мінус головне не заходить) снаряди дорогі просто але точність як не дивно краща за хумеля. та і урона навалює більше за хума на протязі всього бію

в цілому десь 15-20 грязними...

70% боїв на ньому закидує в руїнберг і химельсдорф)))))ну вайд парк звичайно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, це кашмарні карти, коли я на арті.....

а на Хумі я виходжу з бою з мінімум 10К(це якщо паршивий бій), але снаряди.....

я КВ-2 думаю впулити і взяти собі Буратінку) ще десь 300-400 тисяч маю зараз...

чи то для початку т-34-85 попробувати?

доречі, коли зазвичай граєш? може б покатались у взводі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гв Пантера не дамажна так що в мене фарм на ній ніякий.

КВ-2 продав.

Останній представний серії Т-150 (поки що).

Фармлю на Т-34, Пз-4- якось на СТ зараз веселіше.В ВОДах ще радять М4 з фугаснецею, але американських СТ не качав поки та АМХ-12т, але після АМХ-13-90 не хочеться його купувати.

увеличен базовый размер маркеров танков на миникарте боя.

Оце давно пора (експерементатори х.р.ві :0156:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але вона як на мене показує не настільки ти добрий боєць а як до тебе відноситься вбр)

з моїми 60% я повинен як мінімум піти пива попити з ВБР’ом :_07:

але кажуть, що С-51 більше доходу приносить(він в мене теж досліджений) - це правда?

більше дамаг -> більше досвід і кредити) правда)) що гпв що буратос в середньому роблять однакову кількість вистрелів за бій)

вайдпарк і хімкі рай для 261 з ББ :)

P.S. Вчора замутили взвод з 3 ТТ10 (60% 62% 60% загальної стати) 25 боїв 23 перемоги :) 2 рази злили, що були сильно впевнені в перемозі і отримали від арти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урррррррряяяяяяяяяяяяя.....

В мене Хфедір дослідився!!!! А Ягу продавати не хочу - зараз просто мега нагібатєльна штучка. Правда при зливних командах в мінуса все рівно залазить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а срібла то реально не вистачає..... граю принципово без према та прем танків, але щоб нафармити срібло на топові машини - дуже важко з 7 рівня все приблизно глибокий нуль! як ото на середнячках 1,5 ляма накосив так зараз всі 6-7 рівень в межах 100к туди-сюди тримається.

А на хведіра тре 2,5 м, а далі ще більше - навіть руки опускаються.... Прийдеться викупляти і фармити на пазіку, стюзі та хумелі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з моїми 60% я повинен як мінімум піти пива попити з ВБР’ом :_07:

ну так ти мабуть не тільки в рандомних боях граєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а срібла то реально не вистачає..... граю принципово без према та прем танків, але щоб нафармити срібло на топові машини - дуже важко

Нє, ну пацани, хочете повністю халяви, грайте без према, премтанків, але тоді щоб до чогось (топ техніки 9-10 рівнів) докачатись/назбирати срібла, потрібно задротствувати "ніпадєцкі". Розробникам гри також треба щось їсти, чи ви думаєте що вони також на халяву працюють ? :_07::0056:

до 6-7 левела можна і без прему, далі - це п....ц, а ще модулі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ящоб придбати якийсь 8 лвл продаю пару танків 6-7 левела, які качаю в паралельних гілках (вони там ще й фармлять потрохи поки качаються).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так ти мабуть не тільки в рандомних боях граєш

E-100 - 65% (взвод рандом)

Хуммель - 60% (соло рандом)

Т-43 - 60% (соло рандом)

Т-44 - 69% (соло рандом)

це з останнього) правда я не знаю від чого це залежить... ну відсотків перемог 20% моя заслуга 100%) ну а 80% перемог фарт з командою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, коли зазвичай граєш? може б покатались у взводі?

граю коли є час) розкладу як такого немає)

здебільшого по вечорам але буває і дньом як дома то заюзаюсь неподецкі) хоч азараз з їхніми лагами дратує невпупенно!

буратінка то файна штука, бери обязон) з топ пушкою ис7 за 2-3 піфпаф розбираю +сплеш немалий) по арті не промажеш)

з моїми 60% я повинен як мінімум піти пива попити з ВБР’ом

нутк наскільки я зрозумів у тебе спецпремтехніка з всілякими модулями імєєццца і клан-связі присутні і руки вже прямі-прямі....) куда мені там... "я не волшебнік, я только учюсь")

також помню як пзьониш фармив, але купувати його знову не хочеться та місця немає та і граю в основному на ще не продвинутись танках) на вже вкачаних хіба для розрядки)

Нє, ну пацани, хочете повністю халяви, грайте без према, премтанків, але тоді щоб до чогось (топ техніки 9-10 рівнів) докачатись/назбирати срібла, потрібно задротствувати "ніпадєцкі". Розробникам гри також треба щось їсти, чи ви думаєте що вони також на халяву працюють ?

до 6-7 левела можна і без прему, далі - це п....ц, а ще модулі...

нє ну вивалювати 400 гривень на танк в ігрі це для мене пуста трата грошенят, з премом то ще куди не йшло а такі бабки вивалюти за те що я не можу навіть помацати? а вдруг вони завтра закриють лавочку і що тобі? плакали наші мамонтовки)

Ладно би вони робити дійсно там непосильну роботу ато графіка, фізика деталі як були убогими так є.... тільки патчі кліпають кожен раз перебалансовуючи танки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так ти мабуть не тільки в рандомних боях граєш

E-100 - 65% (взвод рандом)

Хуммель - 60% (соло рандом)

Т-43 - 60% (соло рандом)

Т-44 - 69% (соло рандом)

це з останнього) правда я не знаю від чого це залежить... ну відсотків перемог 20% моя заслуга 100%) ну а 80% перемог фарт з командою :)

жжош! реально круто)))

в мене поки так рідко виходить... дуже часто команда зливається, а сам бій не витягну(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ розкритикуйте мене пліз

бій на халуфі встречний а20 квас в топі але важно стратегія...може порадите що

http://yadisk.cc/d/rtLihAUK1zd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На раунок према і прем танків...

Без према і прем танків докачався до ИС-4 (9 лвл) і Об. 212.

Потім мені клан спонсорнув КВ-5 і діла пішли веселіше, набагато)

Ну і моє імхо краще купити КВ-5 чим прем брати, бо прем за місяць використовується тільки на 30% в кращому випадку. 50 грн тупо в воздух.

І на рахунок перемог... За пів року простежив тенденцію, що або пре, або не пре)) Захожу в гру, якщо починаю йти сліви (хоча б 4 підряд) тупо вихожу. Ну і ще один такий забобон - захожу, якщо поразка перша, то перелогінююсь))

але то все напевно надумано))

і взагалі % то таке 55+ вже відкриває багато дверей (роти, клани). треба старатися що ефективність була крута!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так тоже зимою подумав - прем премом - він потрібен лише коли швидко прокачати танк чи бабла накосити, а так - купив собі тіпочка і катаюсь на ньому заробляючи та танки і модулі.

зараз у мене дилема - є 13-90, котрий використовую в ротних боях активно, гарний прокачаний танк. і не знаю чи варто купити вже відкриту лору - екіпаж з нуля буде качатись і т.д.

що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...