Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

взяв ИС-3.... щось він мене не радує.... шиється всіма на ура і збитковий дуже.... а ще й з теперішніми зливними боями, то взагалі жесть

не знаю як зараз але раніше це був фановий танк, навіть без према в 80% був в +, і пухкавка Д25Т доволі точна була. Можливо руки ще косі?

ой не знаю що з цим ис-3 (топ), не стоїть у мене до нього. бовтається в мене в ангарі як баласт. викинути шкода (через викачаний досвід), грати на ньому теж не сильно хочеться - т 34-85 пробиває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви напевно на кв-4 не грали, якщо вам ИС-3 поганий танк.

На ИС-3 просто потрібно думати, що ти СТ а не тяж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв ИС-3.... щось він мене не радує.... шиється всіма на ура і збитковий дуже.... а ще й з теперішніми зливними боями, то взагалі жесть

не знаю як зараз але раніше це був фановий танк, навіть без према в 80% був в +, і пухкавка Д25Т доволі точна була. Можливо руки ще косі?

Там БЛ-9 в топі , Д-25 це стокова .

я ось це мав на увазі:

УПД. ще й пуха(топова від ИС) крива лупить куди хоче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви напевно на кв-4 не грали, якщо вам ИС-3 поганий танк.

На ИС-3 просто потрібно думати, що ти СТ а не тяж.

абсолютно вірно, зараз ис-3 треба прирівнювати до ст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкачав, довго відмучившись, БЛ-9 на ИС-3... враження від танка стали набагато приємніші і він став виходити в "+"

а Д-25Т для мене дуже коса, бо маю з чим порівняти - паралельно вкачана гілка німців до Е-75...

БЛ-9 радує більшою точністю та пробиттям

а от на рахунок того, що ИС-3 шиється ким-попало - буває.... мабуть ВБР....бо бували бої, де від мене все відскакує (навіть ИСУ-152 із своєю БЛ-10 по мені зрекошетила), а буває, що мене шиють всі підряд.... дещо схожа ситуація - на Хуммелі в одному бою всі снаряди летять в ціль, а в іншому одні "накрил".... і навіть частенько вилітають за круг наведення.... ВБР, мать його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, ось ТУТ можеш скачати пакі шкурок на всі нації до патчу 0,7,4 (по два варіанти на кожну націю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв собі т50 (щоб вкачати до т50-2) і а20 (щоб вкачати до т54)...тепер заново вчусь грати на лт противоартилерійській техніці)

Фану море в порівнянні з стоковим е75)

правда гублюсь трохи на них мене кидає в топ...

b86fddb5dc4at.jpg

не зрозуміло що робити чи летіти світити чи стояти в шкурі тт за камнем і пахкати всіх....)

але буває і таке

e82760d1555et.jpg

думаю ще коли набуду т-34 перейду на птсау...обєктишка....

лтшкі як не дивно приносять більше бабла за тт(

раніше писалося за хумеля і про вбр...згідний на всі 100500. іноді без зведення просто в ціль а іноді після повного зведення "попадає в молоко")

Знаєте от тако зайти після боїв з уровнями 10 рівню на бої 2-3 рівнів...там все просто, ніхто не стоїть за камнями по годині ніхто тупо один не лізе на ворога вообще "вот она, гра моєй мечти..." + нарешті за стільки часу я грав на "провінції" ....блін скільки ж радості) раджу і вам зіноді вставати з тих "мєгонагебаторских" танків і просто покататись ради свого задоволення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаа... Субота/Воскресенье - 2 вечера радосного нагиба.

Захожу сегодня бросает в такое дно что просто ппц. Было 7 сливов и 1 победа. хз как довел до 10 сливов 15 побед) слил 0.02% :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну какой же я тогда статист буду :D

хотя если серьезно, за саму стату я не парюсь) но когда проходит 5-6 минут боя и уже Наши 2 < 8 Враги, то какое тут уже наслаждение? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як пересів з Т50 на Т50-2 все ніяк не можу прилаштуватися. Для мене Т50 цікавіший бігунець. Хоча потрошку і на Т50-2 руки правлю :)

Спочатку Т50-2 все в мінуса заганяв... Ремонт дорогий....

А зараз просто кайфую з ЯгПантерки - просто море фану. Спочатку в стоці щось важко було, а зараз топ + екіпаж + модулі - "ляпота" - дня 3 і Хфедір буде... Мега ПТшка....

Ну і в пісочниці дійсно прикольно побігати, вирішив хфранців спробувати - море фану від пісочниці.... ;)

Доречі от де можна медальку за 5 арт отримати - там в боях і побільше буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну какой же я тогда статист буду :D

хотя если серьезно, за саму стату я не парюсь) но когда проходит 5-6 минут боя и уже Наши 2 < 8 Враги, то какое тут уже наслаждение? :(

Ага , згоден . В такому випадку шукаю будь-який взвод , бо сам я починаю багато писать в чат , якщо є час . =)

А так присутність напарника стримує , є з ким обговорити оленів =)

До речі , зробив Майстра на Буратосі . Не повірите , нова карта Вайдпарк , ПТ режим , 6 пострілів і 5 фрагів . Дуже здивувався , що дали багато досвіду . Ввечері закину реплей , якщо цікаво .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, да крута карта.

Я на 261 залишився сам проти 3 ТТ і Т92 і витянув бій) кружити ТТ кругом заводів круто))) правда мене спасло 2 рикошети і ваншот Т34 в лоб :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж хочу 261 вкачати , цікава арта , 212 давно відкрив , та кредити треба на СТ10 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та кредити треба на СТ10

ІМХО СТ10 ждати ще мінімум пів року :)

Кінець липня - початок серпня , інфа 100% від розробників , патч 7.5 . Так що набивай кредити .

( чому в мене смайлики і ББ-коди не активні ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось про патч 0.7.5 http://worldoftanks.ru/ru/development

(Информация обновлена 14.06.2012)

Следующее обновление World of Tanks — 0.7.5, ориентировочный срок выхода которого — июль-август 2012.

Некоторые изменения и нововведения предстоящего обновления 0.7.5:

Новые карты — «Порт», «Хайвей», «Тихий берег»;

Новая техника 10-го уровня:

Средние танки: советский T-62A, немецкий E50 Ausf.M, американский M48 Patton III, французский Bat Chatillon 25t;

ПТ-САУ: советская «Объект 268», немецкая JagdPz E-100, американские Т110Е3 и Т110Е4, французская AMX 50 Foch 155.

Узнать подробнее об этой технике можно здесь.

Новые премиумные машины: американский средний танк 8-го уровня T26E4 SuperPershing, немецкая ПТ-САУ 6-го уровня Dickermax;

Ряд новых наград (список будет предоставлен позже).

Внимание! Все указанное в разделе имеет условный характер и может быть изменено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://wotreplays.ru/index.php/site/307764#vaydpark-enterprise-s-51

Бій на С-51 . Нудний дещо , але Майстер за 1650 досвіду з премом --- то наскількі ж криворукі Буратоси на сервері . Я розчарований . ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить, якщо в наступному патчі СТ та ПТ 10-го рівня, тобто BatChat перейде на 10, а якшо він перейде на 10 значіть і всі французькі ЛТ, СТ піднімуться вверх.

Я правильно думаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...