Перейти до змісту

Очевидець про події у Львові 09.05.2011


Korting

Рекомендовані повідомлення

Діло якраз таки в Гітлєрі. Він то грошей не крав і іншим не давав. То шо він був хворим, то вже якоби друга сторона медалі, діло не йде про то шо він євреїв стриляв, а про те що він державу збудував,він заводи будував, людям роботу давав, державу після війни, розрухи і голоду вивів у лідируючі позиції, а що ми маємо через 20 років незалежності? А у нас то війни не було, нам заводи заново будувати не прийшлось, бери і працюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Не читай, але за 3 роки Німечина стала державою, а наші ото тільки і вміють як плакатами помахать да зеркала в автобусі побить!

Кхм, щойно зі Львова?

А те що сталось ти рахуєш нормальним?

Не рахую, але такими фразами теж не можна розкидатись: був би Гітлер, не було б зайців і євреїв, а був би Сталін, не було б такої розрухи, він же створив таку державу, що скільки її не розвалюють, так і не можуть розвалити, дуче забороняв італійцям одружуватись з представниками інших національностей, якби і далі правив, то не було б в Італії такого засилля маврів і українців і т.д.

ZED, не дочекаєтесь :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішнє проведення паралелей з Гітлером - це є інша сторона медалі дискусій про "сильну руку" прибічниками політики ВФЯ. Сторони різні, а суть і підходи до питання - ті самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це абсолютно не нормально. Більше скажу - це є неприпустимим. В даному випадку зібрались дві одіозні та провокативні сили під керівництвом одного ляльковода. В будь-якому випадку, ці події нічого доброго для України не несуть.

Ну то чьо винних не покарати? Вони ж їх відпустять і нічьо не буде. Тю, та я буду знати що завтра буде мітинг в Луцьку і я візьму цеглу і кину її у лобове скло автобуса, мені за це також нічого не буде.

Такими фразами теж:

...а був би Сталін, не було б такої розрухи, він же створив таку державу, що скільки її не розвалюють, так і не можуть розвалити...

Державу не розвалювати, а розвивати потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то чьо винних не покарати? Вони ж їх відпустять і нічьо не буде. Тю, та я буду знати що завтра буде мітинг в Луцьку і я візьму цеглу і кину її у лобове скло автобуса, мені за це також нічого не буде.

Будь ласка, два повідомлення:

Міліція не побачила у Львові "грубих порушень"

За стрілянину у Львові завели справу

Якщо ти з ВО Свободи чи ПР, то тоді нічого не буде. Це стьоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, на відео яке виклав D@ve чітко видно жінку яка б"є ногою у бік автобуса а міліціонер зі слова що Ви робите просто відвів її в сторону. Ну да, це ж не порушення. Тіж самі зеркала, вінка в автобусі і т.д. це аж ніяк не порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta, а ось дай мені будь ласка відповідь на наступне питання: як ти відносишся до Бандери, так само як до Гітлера, чи навпаки ввжаєш його патріотом України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще одне підтвердження з Одеси, що події 9 травня були спланованою провокацією:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta, а ось дай мені будь ласка відповідь на наступне питання: як ти відносишся до Бандери, так само як до Гітлера, чи навпаки ввжаєш його патріотом України?

провокативне питання...для мене Бандера особистість теж малоприємна в політичному плані, скажу лише, що національним героєм його не вважаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебя зауважал ))

Бо є люди яких від Гітлера верне, а Бандеру вважають патріотом. А те що він з фашистами воював то нічого, вони ж Україну звільняли від совєтов ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погодьте, чуйка у меня, что это только начало, репетиция настоящего движения.

Впереди у нас ещё достаточно много противоречивых дат и праздников, и день начала Великой Отечественной войны,День рождения Пионерской организации? День рождения Комсомола? День революции, День рождения ленина, сталина, день конституции, и так далее, да и современные украинские даты и дни рождения тоже не всем по нраву.

Всё только начинается... :g05::0095::0057::boks::duel::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще одне підтвердження з Одеси, що події 9 травня були спланованою провокацією:

мусара підараси. Убогі і безвольні "захисники закону" :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mstyle.lugansk.ua/main/293-lvovskiy-shabash-kollekciya-video.html

в коментах трапляються адекватні луганчани, респект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1305035431' post='1052367408']

cміт, гітлєр використав ним же зініційований підпал рейхстагу для того, щоб розправитися із політичними опонентами

і до непристойності зміцнити свою владу. нагадаю, що тоді німеччина іще була демократичною республікою.

принаймні мої аналогії цього разу саме такі.

А я хіба з тобою з даного приводу сперечався? :sq_ye:

Про цей історичний факт мені відомо.

А процитував я тебе з виправленнями тільки зі стьобних міркувань. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава думка з севаса і підтвердження слів НД

В таком раскладе как минимум закончится примерно так же как и для Йущенга, а как максимум- свободовские депутаты и ГШ заставят в отставку подать ИМХО. На самом деле у ГШ сейчас ахрененнейший шанс жестко и показательно нагнуть нациков и безпроблемно обеспечить себе второй срок (ситуация прям как по нотам разложена)

по розуму, ідеально і все так і є. Але щось серце підказує що головний тут не шкаф...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно, НТВ камеру постоянно в Львове держит? или подтянули "к событиям"?

Та фіг знає, але факт, що таке сталося. А як в Америці це відео показували? Так само може хтось передав якось.

Знаю, що наївна ) Мені перше знайома зателефонувала і росказала про те, що було. Тоді я це відео надибала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно, НТВ камеру постоянно в Львове держит? или подтянули "к событиям"?

Та фіг знає, але факт, що таке сталося. А як в Америці це відео показували? Так само може хтось передав якось.

Знаю, що наївна ) Мені перше знайома зателефонувала і росказала про те, що було. Тоді я це відео надибала.

Чего тут гадать, у нормальных каналов везде есть свои корреспонденты, более того знали же, что "сенсация" наклевывается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чего тут гадать, у нормальных каналов везде есть свои корреспонденты, более того знали же, что "сенсация" наклевывается.

згадався радянський анекдот:

в сша після старту вибухнув шаттл "Челенджер". зі всіх країн надійшли повідомлення зі співчуттям. раніше всіх прийшло повідомлення від ссср - воно прийшло за 10 хвилин до старту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно влада знала , що буде після привозу до Львова Родіни та Русского Єдінства.

Якби силовики хотіли не допустити цієї провокації , то тупо не випустили б червоних ще з Одеси.

Але регіонали таким чином хочуть показати комуністів та російські рухи в Україні маргіналами і не дати пройти тим в 2012 у Верховну Раду.

От лише такі дії можуть привести до того , що львівяни можуть перенести могили до Одеси та Криму, щоб не було більше заворушень в їх місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливо те, що обом сторонам міська влада заборонила будь-які акції. І вони мали на руках рішення суду.А в результаті одні і другі плювали на рішення винесенні іменем України http://rus.newsru.ua...1/rus_lvv.html. Вже хоч би за це треба притягувати до відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю топики, статьи в интернете, смотрю видео... и такая грусть берет за наших дорогих ветеранов. Можно лишь представить как им больно на это все безобразие смотреть, когда политики руками бестолковых малолеток и подкупленных взрослых людей творят провокации и устраивают бойни.

И как стыдно и обидно за тех молодых людей, которые участвуя в этом цирке не понимают какую горесть и боль приносят тем людям, которые за них свою кровь проливали.

И какие все таки сильные духом люди - наши ветераны, чтоб после такого продолжать жить, когда их веру и их труд топчут ногами. Я уверен, что много кто из них жалеет что дожил до этого времени...

Жаль, что у нас патриотизм очень сильно путают с национализмом и нацизмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль, что у нас патриотизм очень сильно путают с национализмом и нацизмом.

Ви б для початку розібралися у відмінностях між термінах "націоналізм" та "нацизм"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо... по просыпались... и опять поехали :g05:

Лично я 9 мая спокойно отдохнул, ибо выходной, прогулялись на природе,и мне плевать было, какое сегодня число, кто и с какими флагами орёт на площадях, кто кому морду лупит,пусть хомячки дерутся, а я буду жить так, как сам захочу, и работать на благо себя, а равно и на благо тех, кто меня окружает

Да и вообще, мне всегда казалась странным логика, отмечать всего лишь определённые дни, вот в прессе пишут стандартные строчки:"Сьогодні керівництво міста та області вшанувало ветеранів", возникает встречный вопрос: А завтра ? а вчера?

вот уже третий день апается эта тема, но пройдёт неделя, и все, или почти все, здесь отписавшиеся, забудут о ней, так же как и забудут о существовании ветеранов.

А ведь через неделю, увидев бабушку или дедушку, которые еле волоча ноги бредут одиноко по улице, сжимая в руках пакет с едой,и не могут перейти дорогу, потому что машины летают как самолёты, кто то вспомнит о их ветеранском прошлом? кто то взяв их под локоть шагнёт на проезжую часть, остановив тем самым машину, и переведёт через дорогу? много таких найдётся ? а всё потому что нет орденов и медалей на грудях, нет того пафоса, который царит в один лишь день... 9 мая...

(щас в меня полетят булыжники)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю топики, статьи в интернете, смотрю видео... и такая грусть берет за наших дорогих ветеранов. Можно лишь представить как им больно на это все безобразие смотреть, ...

129375.jpeg

Настя была в одном купальнике. Да еще каком: на груди певицы красовались арбузные дольки, сзади - клубнички. Кто надоумил Настю одеться в столь откровенный и недвусмысленный купальник на День Победы, непонятно, но наряд понравился явно не всем. Некоторые посчитали его издевательством над ветеранами. Из толпы даже попытались чем-то запустить на сцену, однако «снаряд» до цели не долетел.

http://www.ua.all-biz.info/news/index.php?newsid=342992

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...