Jump to content

Grepolis - нова браузерна стратегiя


vef

Recommended Posts

Posted

Grepolis - нова браузерна стратегiя.

Сиджу другий тижднь. Досить цiкава, повнiстю росiйська, графiка - супер.

Перед цим ганяв римлян, грекiв, варварiв в Rome Total War, але з живими людьми цiкавiше.

Ось скрiни:

%D0%9E%D0%B1%D0%B7%D0%BE%D1%80_%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0.jpg

%D0%9E%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2.jpg

%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%8C.jpg

Може хто вже грае - вiдписуемось.

Posted

тут як в Травіані?

чекаєш години поки щось добудується і війська теж до противників години йдуть?

графіка дійсно цікава

Posted

Багато залежить вiд команди (в який союз вступиш), якщо тягова гоп-компанiя збереться - досить весело грати.

На розкрутку дають 5 днiв, поки тебе не зможуть захопити.

Posted

вже з місяць граю.непогано але вже трохи напрягає. думаю може акк комусь віддати

Posted

вже з місяць граю.непогано але вже трохи напрягає. думаю може акк комусь віддати

Я тебе бачу, привiiiiт !!!

(я veff)

  • 3 weeks later...
Posted

Вже знайшов земляка-лучанина у грi.

Двом допомiг вийти "в люди"....

Хто бажаэ - заходимо, допоможу в розвитку i гарною порадою. Гра дiйсно толкова i цiкава.

1b92a3d312bff9f7c5345b6c2907d614.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...