Перейти до змісту

Need for Speed: The Run


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

Пишуть що гра зроблена на новому "двіжку" і на ХР не працює. У мене на сімці працює нормально, перші враження поки позитивні. Пройшов лише декілька перших місій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшлась дуже швидко) особливо сподобався кінець) Раджу вибирати складніший режим, щоб на довше розтянути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока только мельком глянул.Впечатления от первой миссии не очень.Едем по прямой, от погони отрываемся не интерактивно, а скриптом.Управление по дефолту консольное, переставить на более,для меня, удобные стрелки нельзя. Машины тугие на поворотах. Посмотримс что будет дальше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх репаках не можна керування поставити на стрілочки, на щастя кнопки 8-5-4-6 на цифровому блоці клавіатури зберігаються в настройках.

Дуже сподобалась дуель проти ауді р8 в горах під час виверження вулкану і лавин :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Amor тільки Віста і 7ка.

2AswenDer зробили ставку на "сюжет" і онлайн. Без ліцензії половина задуманого драйву відсутня.

З.І. хммм... нормально управління на стрілочки переставились... спробуйте NumLock відключити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого проблеми з зміною налаштувань, звернуть увагу на те що в шляху остановки гри не повинно бути кирилиці, і так само шлях до сейвів (мои документы) не повинен мати в шляху кирилиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

soulburn: яка в тебе вінда і скікі біт?я спеціально раді гри перейшов з х64 ХР на х64 7 - а різниці ніякої! не хватає файлу і все(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, silia. Зробив все, як пише в інструкції - пише "Возможно, модуть d3dx11_42.dll не совместим с версией Windows... Проверьте, совместим ли етот модуль с х86 или х64 версией regserv32.exe"

В мого знайомого теж стоїть вінда 7 х64 - в нього гра йде, тої ж зборки шо й у мене. Дивина...

- - -

от шо пише http://support.micro...om/kb/249873/ru

"Возможно, модуль "%1" не совместим с версией Windows, работающей на этом компьютере. Проверьте, совместим ли этот модуль с x86 (32-разрядной) или x64 (64-разрядной) версией regsvr32.exe.

Эта ошибка может произойти, если средство regsvr32.exe запущено на компьютере x86, а в командной строке указан 64-разрядный модуль."

шо далі робити не ясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

soulburn: яка в тебе вінда і скікі біт?я спеціально раді гри перейшов з х64 ХР на х64 7 - а різниці ніякої! не хватає файлу і все(

Win 7 x64 Ultimate - ламана ліцензія - постійно апдейтиться.

Гра не хотіла запускатись поки не обновив драйвер відео (це в твоєму випадку не суттєво).

Проблема може бути в "сборочному" діректі - його також деколи ріжуть, а веб-апдейтер каже, що версія актуальна.

Звідки DirectX ставив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, гра йде :) Проблема була в DirectX - скачав обвновлення з сайту майкрософта. Дякую всім, хто відгукнувся! Потім гра попросила обновити дрова відеокарти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рьобаний двіжок батла! через нього глючить ппц! невже не можна було зробити на доброму старому двіжкові?

чим дальше тим гірше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

хто підкаже Need for Speed: The Run підвязується під руль CNG-GW4 від Canyon, або хто може порадити яка забавка може юзатись з цим сабжем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...