Перейти до змісту

Підскажіть будь-ласка


artzin

Рекомендовані повідомлення

Цієї неділі приїздять родичі з Білорусії, бідскажіть шановні бордовці де в Луцьку можна вигідно обміняти їхні Зайчики на наші гривні або америконські доляри. Дуже потрібно!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да................... Дійсно проблема. Чув що у Білорусії долари розмітають з обімінників, і купують все, що лише можна, щоб від зайчиків позбавитись. Сумніваюсь, що в Луцьк десь їх приймають. І з чим такий ажіотаж повязаний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із зайцями не вигідно! Хай шукають валюту в Білорусії! Там проблеми із купівлею, але по чу-чуть продають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай міняють в Ратно в міняли на автостанції. Він зразу до автобуса підійде. Або в Ковелі десь ближче до входу в тунель на жд-вокзал. Не знаю на скільки курс хороший, але й Білоруси гривню не балують :mdr::angry2: .

Або нехай хоча б (якщо не можуть купити долари) везуть російські рублі, але це 2 рази міняти з усіма витікаючими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди нехай везуть молочні продукти, табак типа Прима и паливо. Міняти Ратно Ковель. Місцеві купляли зайці у валютчика десь по 3800 і їхали по солярку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскілький я знаю в нацбанку міняли різні незрозумілі валюти, то мож кому нада буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за поради, родичі вже приїхали десь там в білораші доляри знайшли.

Уявляю, що їм довелось пережити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось же былоруси до нас з пачками доларыв приъжджають то чому б ы нашим з баксюками не вернутися:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...