Перейти до змісту

Админи


Gam3R

Рекомендовані повідомлення

Появился очень наглий читер , ник его ОХОТА HA agenta , граэ кожен день часа по 2-3 і завжди чітить, всі підтвердять шо чітер, сьодні грав десь приблизно годину до 14:45 приблизно годину, якщо можете по логам подивіться АйПи його,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повныстю згідний !!! але думаю йому нічього небуде, адже якщо ви замітили опитні чітакі при появленні адміна состарта нюбами робляться... :) Так-що... А тим більше толку від ІП ??? якщо він з клубу грав ? Коротше кажучи - багато безпределу !!! Вот як днями сидів на серваку _Sx_ - то і грати завжди було цікаво, а зараз як зайдеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полностю согласен,я тож играл вмести с ним ЕТО УЖОС!!! Ну ладно там играть с 10 лет то понятно буде + а то аж Прет с него ,главное целитса гдето вобще в стенку ,а получаетса Heatshot!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не він один там, куча такіх шо пісець повни! Неможна рослабитись, та пограти в задоволення! НЕРВІВ НЕХВАТАЕ ВЖЕ.... Тікі вибіг вже труп!!! :):):D:):):angry::angry::angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставить античит и делов ... хоть какаято уверенность что ты стопудов бот и ловишь пули зубами на лету - прочем все

ато складывается впечатление что тя регулярно наебывают (сори за слово ) - за полкарты хедшот 1-2 выстрелами 150 демеджа .... ну так не бывает - ну не каждый же раз!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

админы что-то здесь не отписывают...еще одно больное место... нет однозначности в никах

ну ладно зайдет Интро под Бертине Зетлитц пускай... ну когда какой-то нуб заходит под новым ником с читами и типа он тут впервые..а вы вообще с понтом тут ботеги. Короче надо решать проблему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставить античит и делов ..
Та тема паднімалася багато разів... А ТОЛКУ ? ... Ну сам подумай - поставлять антічіт :P ,,, але якщо ламають сервера, то і знайдуться люди які антічіт зламають... Тому це хібащо так для нюбов, які поставили чіти...(але це рідко) ... В більшості користуються чітами пацики, які провіпені і знають адмінів ( ну і як я казав више - при появленні адміна чітами і не пахло :P ... Так що тут потрібне тільки чітке руководство адмінів )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну конечто так то оно так - хотя что плохого - отучить нубов и усложнить жизнь опытным читерам ? - все можно сломать - ето не вопрос - но я так представляю что етот процес идет с перманентным успехом ... ведь и анти читы постоянно совершенствуются ... есть же серваки админы которых хотят шобы было по честному... вполне реально менять антик раз на один - два месяца - или до первого взлома ...

я не понимаю - лучше все бросит на самотек чтоли? нет времени у админа и нет антика - ну и ладно ну и пусть.... ???

где тут логика?

http://www.sxe-injected.com.ar/sxeinjected(en)

Introduction

sXe Injected is a Anti-Cheat system of the type client/server. It avoids that any program destined to carry out traps be loaded on the Game. This software was designed exclusively to work with Half Life 1 engines (Counter strike 1.5, Counter Strike 1.6, Day of Defeat, Natural Selection, Team Fortress Classic, etc). It blocks cheats like wallhack, speedhack, alias, hooks, etc.

Use

To be able to play in a server with sXe Injected, the client should install and execute it before the Counter-Strike.

Compatibility

sXe Injected runs on the following operating systems: Windows 2000, Windows XP and Windows 2003. sXe Injected is not compatible with the Cheating-Death, VAC or VAC2. Currenlty, sXe Injected is not compatible with operating systems of 64bits

Operation

sXe injected works on Half Life 1. sXe Injected is installed among the game engine and the mod, impeding that any cheat access to game data. sXe Injected doesn't have spam, doesn't generate lag, doesn't need to reconfigure the firewall or router (if Counter strike works in your network, sXe Injected will work without problems).

если причина выражается фразой "лениво парится админу" - то я заткнуть и напрягать никого не буду - тока скажите ;)

http://www.sxe-injected.com.ar/downloads и линух сервер и вин сервер обновлено 19.03.2007 -все свежее и халявное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ успокойтесь, який ще набок античіт ?

Ітак пінгі за 100ню пригають час від часу так якщо ще поставлять щось на зразок ССЦ то взагалі грать не реально буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может причина в железе? сервак слабенкий? - реально когда гамеров за 20 - начинаются тормоза и лаги ... шош там за сервак такой ???

а прикинте 16 на 16 порубаться!? - вот ето войно былаб...

я еще в 2000 году институт просрал изза кантера ... ну небыло таких проблем - толпа народу на серваке всегда бегала ...

i wander...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атлон 3000 + 1гіг опери.

Проблема не в желізі однозначно ібо раніша версія серва при онлайні в 28-30чел давала стабільно 40 пінг. При тому що на додачу було запущено багато додаткових фіч і ще серв сорса. Тобто зараз по ідеї нагрузка на машинку навпаки повинна бути менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- реально когда гамеров за 20 - начинаются тормоза и лаги
А я думав вже шото із Віндою робити, а це сервак тормозить....

2ЗЫ : Яка флуд-тема ? А куди ще писати ??? Якщо тобі добре гоцать із чітами... то наприклад я цього непереношу !!! І ваше шо за ігра, біжиш і все бачиш, а як стріляєш то ваше ху.. зна куда, а состарта GREATSHOT :) Незнаю, но мені це не подобається...

Ну розумію зайде agent і як почне в клубі пасти, то і заріже і ззаді забіжить між всіма - але я вже привик :) Тимбільше знаю, що він гоцать то вміє...П.С. За Луцьк нюби не грають))))

А проблему то тре рішать...

А за сервак я ваше холодний, можу зробити висновок, що скоро 10Х10 ваше нотріал буде гоцать :D

Ну тепер розумію проблему із Халфом... Ще Халф і точно ппц.)))

Ну да це ладно - головне проблема ЧІТАКІВ !!! Мож якось відсідити і антилящ дати ? Або хотяб в клубах поставити певний антічіти ? Шоно полюбас треба вирішити !!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в клуб античіт як мені стопсігнал)...

хватає і так моніторити...

на візорі куда гірша ситуація - так шо ждітє!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вельми sorry але останнім часом крепка запарка... тупо не встигаю зайди пограти.

Половимо гадів і побанимо.

Програмний античіт в інеті не канає, не хватить ніякого компа. Хіба що ліцензія - там кластер...

А на халяві лучший античіт - злобний адмін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Появился очень наглий читер , ник его ОХОТА HA agenta , граэ кожен день часа по 2-3 і завжди чітить, всі підтвердять шо чітер, сьодні грав десь приблизно годину до 14:45 приблизно годину, якщо можете по логам подивіться АйПи його,

пишите сюда :

http://forum.vbios.com/showflat.php/Cat/0/...ge/0#Post334315

или, на крайняк, мне в асю... вечером всегда есть... 256252597

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...