Перейти до змісту

[Куплю] Зеркалку початкового рівня б/у


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Ціну, модель, стан, наявність гарантії, пробіг в ПМ

nikon D40+kit в повній комплектації. гарантії нема. стан на 4+(на 5 тільки з магазину). в ремоні не був використовувався для домашнього фото(йому прибл 3 роки). пробіг прибл 35000кадрів. батарея в нормальному стані(робить чуть більше 1000 знімків). ціна 2500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціну, модель, стан, наявність гарантії, пробіг в ПМ

nikon D40+kit в повній комплектації. гарантії нема. стан на 4+(на 5 тільки з магазину). в ремоні не був використовувався для домашнього фото(йому прибл 3 роки). пробіг прибл 35000кадрів. батарея в нормальному стані(робить чуть більше 1000 знімків). ціна 2500грн.

Можна побачити його фото і фото зроблене ним(а краще декілька)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи поофтоплю.

Dima4s, подививись пару фоток тут

Фоткано точно таким же Nikon D40 kit. Нехай не смущає 6МП, зате ДУЖЕ мало шумів проти новіших 10,12,14 МП моделей. Люксова, бюджетна зеркалка на свої $300 :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи поофтоплю.

Dima4s, подививись пару фоток тут

Фоткано точно таким же Nikon D40 kit. Нехай не смущає 6МП, зате ДУЖЕ мало шумів проти новіших 10,12,14 МП моделей. Люксова, бюджетна зеркалка на свої $300 :ok2:

А як на рахунок ресурсу?

Бачу у тебе всього 18 тисяч фото, а у цього в 2 рази більше :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав свій також не новим, наклацано було 16К, на цьому не варто дуже зациклюватися. Зустрічав живі здорові D40 з пробігом в 50 000.

Гарантійний ресурс затвора, для "молодших" моделей ~ 30-50 000 спрацювань, Це не означає що він вмре на 50001й фотці :), імхо фотік скоріше вже устаріє чи змінить власника(ів), аніж ти затвор загониш, ним можна спокійно наклацати і всі 70-100 тисяч.

Краще звертати увагу на загальний роботоздатний стан\відсутність ударів, тріщин, живучість АКБ, цілісність і незапиленість оптики і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний з дімоном я цей теж брав з рук

(але брав у знайомого фотографа він за рік заробив на д70 а той продав мені) з пробігом в 25000 і я за півтора року наклацав чуть більше 10000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочел про кенон и никон. но, на всякий случай ... OLYMPUS E-420, 10 МП, объектив ZUIKO AF 17.5 – 45 mm, состояние хорошее. в комплекте 2 карты Compact Flash (4 gb каждая) г.Луцк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах реклами)) Мене також цікавить купівля хорошої зеркалки. Чекаю пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах реклами створи собі свою тему і сри там скільки завгодно :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, фотіка не предлагають,деньгі протранжирив. :_11:

Тему закрийте будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

привіт можу запрпонувати тобі canon D-30 з об"єкивом в дуже доброму стані ,пробіг приблизно біля 9000 кадрів + бленда, фотік практично не використовувався,Ціна 2000 наших карбованців. цікавить пиши звони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...