Перейти до змісту

питання стосовно Windows 7


weerds

Рекомендовані повідомлення

Оскільки мій ХР вже вчора здох то сьогодні в перше поставив віндовс 7 і вмене одразу виникли питання

Чому 7-ка понижає частоту процесора по дефолту частота у мене 3.6 а проц працює і стоїть в режимі очікування на частоті 1GHz, чому це так ???

Яка різниця між версіями : Професійна і Максимальна ???

Скільки оперативи потрібно для х64 і наскільки більше вона її жре порівняно з х32 ???

Буду вдячний за ваші відповіді !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо проц АМД то працює Cool'n'Quiet ,воно в нагрузці буде номально,на повних частотах працювать,а у простої скидає за ненадобністю.

оперативки на х64 тре від 4 Гіг,це щоб нормально було.

post-6289-0-37079200-1303500071_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки мій ХР вже вчора здох то сьогодні в перше поставив віндовс 7 і вмене одразу виникли питання

Чому 7-ка понижає частоту процесора по дефолту частота у мене 3.6 а проц працює і стоїть в режимі очікування на частоті 1GHz, чому це так ???

Яка різниця між версіями : Професійна і Максимальна ???

Скільки оперативи потрібно для х64 і наскільки більше вона її жре порівняно з х32 ???

Буду вдячний за ваші відповіді !!!

1.Win XP (ти не повіриш) також скідає частоту. :rolleyes:

2. скажем так ,для домашнього користувача ,домашньої версії з головою достатньо, ну для фенечок розширену домашню.

3,нафіга тобі 64 бітна система ,що ти на ній маєш робити ?для ігор і х86 системи достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3,нафіга тобі 64 бітна система ,що ти на ній маєш робити ?

запускати 64 бітні додатки :)

оперативи 6гб то можна ставити х64 так щоб комфортно можна було пограти у щось серйозне, чи не варто ставити???

потрібно ставити, на х32 більше 3 ГБ оперативи воно не бачить...

а мене взагалі 2) і комфортно працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи планується перегонка відео, тай32-бітки не бачуть усі 6гб , тож як пропонуєш мені вийти з ситуації: ставити х64 чи ставити х32 і не бачити половину оперативи ???

бачити і використвувати ,це дві великі різниці.

запускати 64 бітні додатки :)

наприклад які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оперативки на х64 тре від 4 Гіг,це щоб нормально було.

Я б трохи не так сказав. Якщо оперативної пам'яті менше 4 Гб, то для домашнього користувача немає великого сенсу ставити 64-розрядну версію Windows 7.

В даному випадку у ТС 6 Гб оперативної пам'яті. Відповідно 32-розрядна ОС не може їх задіяти. Отже, треба ставити 64-розрядну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Операційна система понижати частоту не може, може понижати БІОС (якщо проц підтримує таку технологію).В налаштуваннях системи є функція, яка економить енергію.Можна виставити на високу продуктивність і на економ режим, а стояти має на збалансованому режимі.Спробуй нічого не міняючи відкрити "диспетчер задач" і нагрузити проц, якщо частота підніметься вище 1 Грц., то все норм., ну а якщо не хочеться економити, то став високу продуктивність(вкладка панель управления/система і безопасность/електро питание)

2.http://www.news-it.net/2009/10/21/razlichiya-mezhdu-versiyami-windows-7/

3.32 розрядна система 7 чи ХР бачить поставлену кількість оперативної памяті, але може використовувати максимум 3 Гб.(якщо стоїть 4 Гб. то використовуватись буде тільки 3Гб.).Читав що цю проблему вже вирішили, не хитрими маніпуляціями 32 розрядна система ХР може використовувати більше ніж 3 Гб.

Для 64 розрядних систем, для комфортної роботи, потрібно 4 Гб.В мене був час коли і на 2 Гб. нормально працював.Але чим більше-тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад які?

Фотошоп, 64-битная версия работает быстрее :)

Криптование быстрее делаетcя.

И операции с большими целыми числами тоже быстрее делаются.

Тотже винрар х64 работает быстрее :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повір мені і 6гб мало буде , люблю я програми серйозні , тай перегонку відео в декілька потоків на різних софтінах ставлю одночасно , + сервіси усіляки , + 3D графіка, я на ХР це все одночасно ледь ледь робив, ось тому й питаю у вас поради стосовно 7-ки, бо чув шо вона швидша і от цікаво як вона вплине на швидкість роботи з ресурсноємкістними програмами та додатками ?!

при такій нагрузці в тебе потрібно ставити швідкі вінчестери (більше двох) а не кількість оперативкі збільшувати.

Фотошоп, 64-битная версия работает быстрее :)

Криптование быстрее делаетcя.

И операции с большими целыми числами тоже быстрее делаются.

Тотже винрар х64 работает быстрее :)

ті хто користується такими програми і сам знає що і скільки йому потрібно і таких питань не задає , так як время деньгі. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...