Перейти до змісту

Куплю ось таке...


Amaranth

Рекомендовані повідомлення

Мох сфагнум, бажано живий, довгий.

Препарат Элеовит.

З рослин: Такку чорну ("Квітка д'явола"), не сіянець.

Цимбідіум.

Аскоценду (Ванду) жовту або персикову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацікавило... Прогуглив...Знайшов...

Чомусь на пам"ять прийшов фільм "Адела ще не вечеряла" :)

1f02643509a2.jpg

Звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чорта? Бо давно подобається ._. В Там-тамі хочуть 350 гривників. Думала, може в кого з форумчан є.

Вони ще білі є, але не гарні зовсім, як на мене. Не така вже й рідкість, але в магазинах за них деруть гроші, як за щось неймовірне.

Мені пропонували сіянці по сімдесят гривень на іншому форумі, але не хочеться мені з ними возитися. Вдома і так багато єкзотів, яким ще довго не цвісти.

Зараз замовила на Варшавському базарі привезти, заради того, "скільки заспівають".

І магазинні ціни в порівнянні з інтернетними ... Словом дуже хочеться цю рослинку. В них ще й листя гарно пахне кавою ._.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ображайтеся, просто це "Квітка д'явола" і на вигляд чортівня якась. жартую звісно :)

спершу подумав на ліки може...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Laser, Ви мене з чортівнею насмішили ._.

До речі. Минулого літа відпочивала в Євпаторії, Крим. Якось забрела в місцевий квітковий. То для мене місце зарядження єнергіею і відпочинку.

Там якраз привезли багато Такк. Одна рослина при перевезенні впала на підлогу. Зламалаь стеблина з квіткою. Усі Такки були по 400 грн, а ту поломану вцінили за 250.

Домовилась з продавщицею, що по від'їзду заберу, хай відставить і дала 50 гривників задатку. Коли ж пришла забирати, то не було ні рослин, ні продавщиці, ні моїх грошиків. Того дня в магазині був директор. Зателефонував тій жінці. Як виявилось - ніхто до неї не приходив, не бронював Такку і задатку не давав. А забрали останню рослинку за дві години до мого приходу (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...