Перейти до змісту

День пам'яті замість Дня перемоги


Korosy

Рекомендовані повідомлення

Пройде ще пару років і все забудуть, так як забули про першу світову і інші війни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, так это и правильно. мы будем отмечать, те, кому это важно. пусть даже это будет просто строчка в календаре мелким шрифтом. я - внук победителей, блокадников и горжусь этим.

а делать общественный выходной "чиста на побухать" вовсе не обязательно. и так этих выходных по разным поводам, как собак нерезаных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може "патріотам" взагалі проголосити цей День, наприклад "скорботою поразки" чи типу таво? Адже ми були б під німцем свобідніші і багатші ніж в Совєцком Союзє, га? Я в захваті від таких депутатських звернень, від журналістів, які то всьо смакують, ну і від того насіння що залетіло і проростає на борді рясним лопухом, кормом для тролів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З етичної точки зору і поваги до учасників цих подій, було б доцільно святкувати його до тих пір, поки живі ті люди які брали у цьому участь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно... там бидлеровців багато (на Закарпатті) то їм шо небудь аби тількі навпаки ніж у всіх...

Хай собі роблять як захочуть... он як казав пан Shkoder , я також являюсь внуком(правнуком) тих солдат які визволи Києв, і брали Берлін!

Такщо поки я буду жити, поки буде жити весь мій рід, всі будуть помнити той подвиг якій колись в 1941-1945рр зробили їх предки!

і 9 травня для мене це завжди свято, хоча і сумне в деякій мірі свято!

9 травня це ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ! БУВ, Є І БУДЕ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

П.С. в календарі є ще більше ніж 300 днів, що не можуть собі дня вибрати для свята? все аби тількі на зло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно... там бидлеровців багато (на Закарпатті)

я б на твоєму місці був трохи стриманішим і попросивби не плутати Прикарпаття (Івано-Франківськ) та Закарпаття, це зовсім різні області та культкри.

P.S.

читай заголовок та початок статей уважніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...