Перейти до змісту

Превед ботеги %)


Intro

Рекомендовані повідомлення

Привет Интро ))))) в нео3 появилось поле для КС с нормальними тачками ..... давайте сиграем ;) 321164086 icq

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я рідко в неті сижу(тікі в універі на парі, вот як шяс) ...і за компом ;) погодка тягова і т.д .... такшо 5х5 не вийде ....а от на ночьку мож якось і сходим ....вот тоді можна і 5х5 ...2Агент= затруси марату шоб на ночь сходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз тема присвячена эдиному, та неповторному Інтро ;) то я хочу спитать: Це правда, що ти гоцав в WarCraft3 за Бєрьозку і за Луцьк ??? Зара закінув ? Fremana знаэш ???(доречі він ща чемпіон Луцька ;) ))) Якщо шо, то давай в АСЮ 395-936-731 =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я говорил с Маратом, он говорит што когда приедет Скрим с Киева то мона и будет , а на ночь наверно не получится :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в варик гоцаю , за березку -не .за луцк - не ...а фримен ето вроде з силиной банди:jeer: а всё равно Девил всех в варик рване !:)

(с) Intro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рване !:)

(с) Intro

Старікі :) це коли було ??? Молодеж приходить !!! (ну фрімен ще виграв, но ісправим :P Просто я небачив такого дивного развітія, + дотого це була вже дето 12 ігра за одинь день, ВСІ ПІДРЯД ))) От я і пихнув в фіналі... ;) ... Але от я просто наслуханий про цю тіму із Берізки, тепер хочу погамать ____ :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зато на луцком ниче не изменилось ....в пятницу зашол в нео3....месяц не играл ....

прошло 5 мин ...уже начали волать ...читор...выйди с сервака ..не наламуй ...и т.д ....гоните одним словом ....тренируйтесь:)

:) токо фентази (Димон) потом поверил :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ти хотів щоб тут змінилось якщо практично всі хто вмів грати звітси зрулили або просто кінули грать ? )

На даний момент це схоже на консерву "Кілька в своєм соку" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вчора забанили на фринеті на 1рік за чітерство)))) ( мультихак приписали) , але вчора і розбанили, бо банив бот недосвідчений, а норм админи фринета заступились за мну і вот розбан сразу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...