Перейти до змісту

The 69 Eyes


Artem!

Рекомендовані повідомлення

Недавно узнал о существовании такой рулевой группы как The 69 Eyes (она помоему с 1990 года, если не ошибаюсь), музыка и вокал у них супер, что-то у них есть такое, то что другим рок-группам не хватает.... Кто слушал, поделитесь мнениями. У меня пока только альбом Devil и пару песенок с разных альбомов (вобщем мало очень), есть у кого-то какие-нибудь еще альбомы кроме Devil, или просто в перемешку песенки 69 Eyes?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув) Мені дуже подобається :lol: Маю пару кліпів цієї групи і два альбома.

P.S. На одному форумі бачив альбомчик цієї групи 2007ого року. Якшо цікавить можу пошукати ссилочку

P.P.S вгадайте: соліст якої групи у мене на аватарці :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй через Мозілу качати. У мене фсьо гуд працює. Але трафіка і так вже перебрав в цьому місяці, до квітня скачати ніяк не зможу.

З.І. Якшо у тебе укртелеком ОГО, то можеш навіть і не пробувати :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашел в нете архив по ходу точно такой же как на ссылке Facktor'а, но вот там пароль какой-то, не могу его распаковать, никто не знает в чем может быть дело?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так група класна, я чув їхній пару пісень, але нажаль в мене їх нема, хто має скиньте!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Класні вони, особливо останній альбом)))

Ненаю, що ви маєте) В мене є такі альбоми: 01 - 'Bump'N'Grind' (1992) 02 - 'Savage Garden' (1995) 03 - 'Wrap Your Troubles In Dreams' (1997) 04 - 'Wasting The Dawn' (1999) 05 - 'Blessed Be' (2000) 06 - 'Paris Kills' (2002) 07 - 'Devils' (2004) 08 - Singles & Rares :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна група,у мну навіть постер в кімнаті їх вісить..мені вокаліст їх дуже подобається,проте кажуть,що він пішов з групи...але то не провірена інфа

Тут можна скачати всі альбоми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рульна готік-рок група, давним-давно зробили собі ім"я і статус.

Десь в мене мають бути їхні всі альбоми і декілька кліпів... Тре підняти архів...

ЗІ: це не вони на Мері схожі, а Мері на них :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивилась кліп Мері..вражаюча схожість :blink: ..в чому цікаво вона полягає7 в тому що і ті, і ті використовують 7 нот? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в ній немає нічого вражаючого. Типова група. Не чув достойних соляків. Молодёж на ній висіла прошлим роком. Підростете - буде подобатись прогресивніша музика :-Р наприклад Pink Floyd, Metallica, Van Halen, Steve Vai, Joe Satriani, Extreme, Pantera та ін.. це вещь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в ній немає нічого вражаючого. Типова група. Не чув достойних соляків. Молодёж на ній висіла прошлим роком. Підростете - буде подобатись прогресивніша музика :-Р наприклад Pink Floyd, Metallica, Van Halen, Steve Vai, Joe Satriani, Extreme, Pantera та ін.. це вещь!

А хто сказав, що нам така музика не подобається? :)

Якщо мені подобається Pink Floyd, то чому мені не повинні подобатись The 69 eyes?

Якби всі групи грали як Pink Floyd, то ким би тоді були Pink Floyd? Легендарні гурти тому і легендарні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто сказав, що нам така музика не подобається? :huh:

:huh: діло в тому, шо я пишу про тих, кого я знаю. Знайомі мені люди та і шо хто слухає - то й про те говорить. Я рахую шо в старих групах є та теплота і затишок, чого зараз уникають багато сучасних банд. А ще соло... це раніше була невід'ємна частина пісні. Кайф! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...