Перейти до змісту

Карлос Кастанеда


ODZER

Рекомендовані повідомлення

Висловіть вашу думку стосовно легендарного Карлоса Кастанеди.

Гуру-нагваль чи геніальний містифікатор?

Хоча на мою думку однозначно геніальний.

Якщо всі його книги видумка чи компіляція - він талановитий письменник.

Якщо не видумка - талановитий послідовник вчення толтеків...

Как писатель мне Кастанеда не нравится. О его эзотерических знаниях судить не берусь...

Как Вам такое предположение: книги Кастанеды растирражировали доны из колумбийских наркокортелей, в рамках комплексной программы по продвижению травки на североамериканский рынок?

Ведь, согласитесь, быть тупым наркоманом - это одно, а говорить, будто занят поисками духовного - совсем другое... :)

Результат, правда, один, печень где-то за год загнется...

Висловіть вашу думку стосовно легендарного Карлоса Кастанеди.

Гуру-нагваль чи геніальний містифікатор?

Хоча на мою думку однозначно геніальний.

Якщо всі його книги видумка чи компіляція - він талановитий письменник.

Якщо не видумка - талановитий послідовник вчення толтеків...

Как писатель мне Кастанеда не нравится. О его эзотерических знаниях судить не берусь...

Как Вам такое предположение: книги Кастанеды растирражировали доны из колумбийских наркокортелей, в рамках комплексной программы по продвижению травки на североамериканский рынок?

Ведь, согласитесь, быть тупым наркоманом - это одно, а говорить, будто занят поисками духовного - совсем другое... :)

Результат, правда, один, печень где-то за год загнется...

И тогда придется проходить курс лечения Эссенциале или гипабене. В общем, хозяева фармацевтических корпораций тоже могли в этот литературный проект средства вложить :)

Трава, грибы...

кактус ще ;)

наступний крок- текіла!

Нет, текила - шаг назад, это ж алкоголизм, вчерашний день против дури. Совковое ретро, можно сказать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Випадково знайшов дві статті, вирішив апнути тему

http://anthropology....omov/heart.html

в другій статті спочатку водичка,передмова перекладача, а цікаве з розділу "Как стать свободным"

http://www.castaneda...start=20&t=3385

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі книги Кастанеди , як матрьошки. Чим далі, тим більш сутнісні речі.

Перечитав до 7 чи то 9 тому, ради цікавості...

Єрунда той ваш Кастньєда :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та добре не тільки прочитати, а й спробувати практики (усвідомлені сновидіння, пересмотри і т.д).Тоді враження змінюється кардинально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та добре не тільки прочитати, а й спробувати практики

Я ще в школі сказав "ні" наркотикам)) Правда не памятаю, що вони мені відповіли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та про наркотики мова не йде. Після третьої книжки Кастанеда говорить , що наркотики це однозначно дуже шкідливо та безглуздо.

Мова йде про психопрактичні методи, які описані в цих книжках.

В статті, що я кинув в попередньому пості, учень Кастанеди дуже ясно говорить про шкоду наркотиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після третьої книжки Кастанеда говорить , що наркотики це однозначно дуже шкідливо та безглуздо

Він то говорить, але вся його література "накурена по самое не могу"))

Почитати, звичайно цікаво, але практики...Все що він може запропонувати без наркоти - сенсорна депривація, але для цього не обовязково перечитувати всі томи чергового пошуку "глубінава смисла"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та добре не тільки прочитати, а й спробувати практики (усвідомлені сновидіння, пересмотри і т.д).Тоді враження змінюється кардинально

я так і не зрозуміла, а гриби потрібно їсти чи ні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так.З його книжок взяв багато чого хорошого,ну звісно залишилось дуже багато запитань.Приймати наркотики після його книг починають дуже слабкі люди,які не х.......я не зрозуміли в книгах.В його книгах дуже багато практик з других напрямків ну і поглядів на світ також запозичено.Хто практикував?Дуже цікаво як ви могли проводити практики не маючи енергії,а якщо мали як ви її здобували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так і не зрозуміла, а гриби потрібно їсти чи ні?

Спочатку треба й можна, але після третього тому ніззя))

Дуже цікаво як ви могли проводити практики не маючи енергії,а якщо мали як ви її здобували?

Та в мене електромережа справно працює, якщо ні, то ще є дизель-генератор))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та добре не тільки прочитати, а й спробувати практики (усвідомлені сновидіння, пересмотри і т.д).Тоді враження змінюється кардинально

я так і не зрозуміла, а гриби потрібно їсти чи ні? :)

Як для кого!!!!Саме краще перечитай іще раз книги і все стане ясно.Я думаю що не обовязково!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після третьої книжки Кастанеда говорить , що наркотики це однозначно дуже шкідливо та безглуздо

Він то говорить, але вся його література "накурена по самое не могу"))

Почитати, звичайно цікаво, але практики...Все що він може запропонувати без наркоти - сенсорна депривація, але для цього не обовязково перечитувати всі томи чергового пошуку "глубінава смисла"...

Це не заважає багатьом сучасним психологам використовувати ці методи як доволі ефективні та практичні.

Спробуйте зробити "пересмотри" декілька місяців, а краще півроку - дуже ефективна практика для чистки різного сміття в нашій підсвідомості і підвищення рівня енергії людини.

Адже в різних внутрішніх конфліктах і т.п. задіяно багато внутрішньої енергії. Конфлікти розряжаються - з"являється надлишок енергії.

А феномен "усвідомлених сновидіннь" давно успішно та глибоко вивчається психологами.І на цю тему є чимало наукових праць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не заважає багатьом сучасним психологам використовувати ці методи як доволі ефективні та практичні.

Я ж не кажу, що там жодної розумної думки))

Але він стільки ірраціональної єрунди наплів, щоб кількість томів збільшити, що виходить "через дерева ліс не видно"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не заважає багатьом сучасним психологам використовувати ці методи як доволі ефективні та практичні.

Я ж не кажу, що там жодної розумної думки))

Але він стільки ірраціональної єрунди наплів, щоб кількість томів збільшити, що виходить "через дерева ліс не видно"...

Та поприплітав він достатньо...

Я не скажу, що я прихильник Кастанеди, але до автора відношусь з повагою.

Навіть якщо припустити , що це повна видумка - то все ж він талановитий письменник-фантаст.:)

Але чи видумка це чи ні , чи наскільки відсотків видумка - про це можна лише гадати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не скажу, що я прихильник Кастанеди, але до автора відношусь з повагою.

Навіть якщо припустити , що це повна видумка - то все ж він талановитий письменник-фантаст.

Згідний. Як літератор, він точно заслуговує на увагу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не скажу, що я прихильник Кастанеди, але до автора відношусь з повагою.

Навіть якщо припустити , що це повна видумка - то все ж він талановитий письменник-фантаст.

Згідний. Як літератор, він точно заслуговує на увагу))

Це точно.:)

Я ж і тему відкрив з питання :Гуру-нагваль чи геніальний містифікатор?

Бачив фільми ,де Кастанеду намагаються розвінчати, читав статті на цю тему, але все якесь непереконливе. Тому й залишилось двояке відношення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кастанеду намагаються розвінчати

Так він пише про такі речі, які просто безглуздо намагатись "розвінчувати".

Це з тієї ж опери, що намагатись довести існування/відсутність бога. Нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме краще перечитай іще раз книги

месье знает толк в извращениях))

)))))))))))))Якщо відверто прочитав всі його книги 3 рази)))))))Кожен раз відкривав щось нове для себе.

Одне ясно скільки людей стільки і думок про нього,кожен робить висновок свій про Кастанеду.Хтось вище сказав що у нас є правда?О це питання!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

"...Не своими академическими штудиями прославился Кастанеда, а именно этой серией необычных книг, исполненных захватывающего, приключенческого духа. Главными героями этих книг стали он сам и его наставник дон Хуан. Трудно определить жанр, в котором написаны эти книги: он не укладывается в привычные рамки ни «романа про индейцев», ни детектива, ни документальной повести. Антрополог Ричард де Милль, в целом иронически относящийся к писаниям Кастанеды, назвал их «антропоэтическим триллером». Но как бы это ни называть, перед нами повествование о духовном пути человека, страстно жаждущего обрести свободу и подлинные знания на «пути воина», «пути с сердцем». Идущего по этому пути подстерегают многочисленные опасности и искушения; его пытаются уничтожить, лишить силы, благодаря которой он добивается и удерживает у себя эти знания. На этом пути воин предоставлен самому себе, он абсолютно одинок..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...