Перейти до змісту

допоможіть відновити звук


ZerOCool

Рекомендовані повідомлення

розчищав непотрібні програми і стер чи кодеки, чи що не знаю. Ну коротше звуку немає в компі зовсім. Через диспечер якщо дивитися то є знак оклику на мультимедиа аудиоконтролер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что тут спрашивать-переставь дрова.Вряд ли отсутствие кодеков полностью повлияло бы на звук.Или зборка страшно порезанная.Так что либо дрова,либо сама звуковая ,либо винда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что тут спрашивать-переставь дрова.Вряд ли отсутствие кодеков полностью повлияло бы на звук.Или зборка страшно порезанная.Так что либо дрова,либо сама звуковая ,либо винда.

да блин пробував дрова ставити не получається поки що нічого. Може підскаже якісь дрова новіші, чи ще щось ну не знаю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може підскаже якісь дрова новіші, чи ще щось ну не знаю....

До інтернету комп підключений? Якщо так, то спробуй через диспетчер оновити. А в тебе 7 чи хр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видали в диспетчері те, що зі знаком оклику і перезагрузи компа.

Система сама повинна запропонувати поставити. Вибери режим автоматичний.

Якщо не допоможе - дивися модель мамки. Йди на офіційний сайт і звідти скачуй дрова.

все .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може підскаже якісь дрова новіші, чи ще щось ну не знаю....

До інтернету комп підключений? Якщо так, то спробуй через диспетчер оновити. А в тебе 7 чи хр?

ХР

видали в диспетчері те, що зі знаком оклику і перезагрузи компа.

Система сама повинна запропонувати поставити. Вибери режим автоматичний.

Якщо не допоможе - дивися модель мамки. Йди на офіційний сайт і звідти скачуй дрова.

все .

видає помилку що не проходила прога тест на сумісність ну і в кінці звука всерівно немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно що не проходила - все одно продовжити.

продовжую- "а в ответ тишина..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...