Перейти до змісту

Італійська кава


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

В наявності 50 пачок по 250грамм Італійської кави, така як на фото 25 Еспрессо(Чорна) і 25 Класіко (Червона). Продам по 22грн за упаковочку. Кава смачна. Принаймі за Якобс той що в нас в магазинах продається так точно краще в 100раз.

post-8631-0-88520500-1302251979_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привозите чи забирати?

та нажаль змоги привезти не має бо цілими днями на офісі працюю...так що тільки якщо маєте змогу підїхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привозите чи забирати?

та нажаль змоги привезти не має бо цілими днями на офісі працюю...так що тільки якщо маєте змогу підїхати...

Візьму 2 шт., де? Коли? Як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привозите чи забирати?

та нажаль змоги привезти не має бо цілими днями на офісі працюю...так що тільки якщо маєте змогу підїхати...

Візьму 2 шт., де? Коли? Як?

бублик5бублик555237девять Дзвоніть домовимся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось 30 пачинок...І ще ...Хлопці та дівчата велике прохання хто підїзджає на офіс...везіть гроші без здачі, бо здачі не має)))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду вдячним усім хто вже купував каву, якщо після того як покуштують напишуть як враження від кави...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив, але ще не пив, бо наразі п'ю ПИВО. БЕРДИЧІВСЬКЕ.

Дружина каву хвалить. І рекомендує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую ТС. Також купила. Не п'ю і не збираюсь (бо терпіти не можу натуральної кави).

Вже якраз сьогодні в свекруні ДН. Вона дуууже любить. Це для неї. Сподіваюсь - смачна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось 30 пачинок...І ще ...Хлопці та дівчата велике прохання хто підїзджає на офіс...везіть гроші без здачі, бо здачі не має)))...

Ціну треба ставити не 22, а 20. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось 30 пачинок...І ще ...Хлопці та дівчата велике прохання хто підїзджає на офіс...везіть гроші без здачі, бо здачі не має)))...

Ціну треба ставити не 22, а 20. :rolleyes:

Якщо бути чесним то треба по 25 продавати))) така ціна зараз в магазинах на якобс яка в чашці вся зверху плаває...

де приблизно офіс знаходиться? Щоб знати чи далеко їхати

Волинський Шовковий Комбінат (там уважніше перегляньте тему є вже написаний контактний номер, дзвоніть домовимся)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил в ЧЁРНОЙ упаковке(Эспрессо). Ни мне ни жене не понравилась.Заваривали двумя способами :просто кипятком и чалдовой кофеваркой. Просто безвкусная.

упаковка родная,но вот дата изготовления затерта,и с боку приклеена уже Украинцами бумажка наверняка с продленной датой )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил в ЧЁРНОЙ упаковке(Эспрессо). Ни мне ни жене не понравилась.Заваривали двумя способами :просто кипятком и чалдовой кофеваркой. Просто безвкусная.

А до цього пили італійську каву? В курсі що італійська кава по дефолту ГІРКА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

счас есть в дома с италии,голандии,венгрии и греции.. Итальянскую тут покупал,все остальные привозили гости из этих стран.. Эспрессо- крепкая,но не горькая.. но при этом ароматная..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил в ЧЁРНОЙ упаковке(Эспрессо). Ни мне ни жене не понравилась.Заваривали двумя способами :просто кипятком и чалдовой кофеваркой. Просто безвкусная.

упаковка родная,но вот дата изготовления затерта,и с боку приклеена уже Украинцами бумажка наверняка с продленной датой )).

На рахунок смаку і т.п можу поспорити я цю каву постійно беру собі і додом і в офіс, може і не лаваца за 100грн але те що вона краща за якобс той що у нас продають по всім супермаркетам так це точно, але як то кажуть про смаки не спорять...а що стосується наклейок так це така процедура...для того щоб офіційно ввозити товар в нашу державу на ній мають бути написи на нашій або хочаб на Російській мові, тому і клеяться стікери і не в нас а ще на виробництві за границею...Ось такі справи...До речі ти брав дві чорні, давай одну ще не розпаковану на красну поміняю може та сподобається...???

Залишилось 10 пачок... :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил в ЧЁРНОЙ упаковке(Эспрессо). Ни мне ни жене не понравилась.Заваривали двумя способами :просто кипятком и чалдовой кофеваркой. Просто безвкусная.

упаковка родная,но вот дата изготовления затерта,и с боку приклеена уже Украинцами бумажка наверняка с продленной датой )).

На рахунок смаку і т.п можу поспорити я цю каву постійно беру собі і додом і в офіс, може і не лаваца за 100грн але те що вона краща за якобс той що у нас продають по всім супермаркетам так це точно, але як то кажуть про смаки не спорять...а що стосується наклейок так це така процедура...для того щоб офіційно ввозити товар в нашу державу на ній мають бути написи на нашій або хочаб на Російській мові, тому і клеяться стікери і не в нас а ще на виробництві за границею...Ось такі справи...До речі ти брав дві чорні, давай одну ще не розпаковану на красну поміняю може та сподобається...???

Залишилось 10 пачок... :0011:

резерв 2 пачки, заїду сьогодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось 4 останніх упаковочки... може через тиждень буде ще поставка але не факт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кава смачна, велике ДЯКУЮ!!!

На здоровя, обіцяли мені що може через недільку ще передадать то буду відкривати тему але точно не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кофе действительно вкусный.. беру слова обратно. Но одно но .. пришлось увеличить дозу с двух ложек до четырёх. Очень жаль,но в чалдовую кофеварку больше 7 грамм не засыпать (( . Кофе пришлось отдать рабочим.. ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНЫ ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кава смачна, велике ДЯКУЮ!!!

На здоровя, обіцяли мені що може через недільку ще передадать то буду відкривати тему але точно не знаю...

вже закінчилася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, буде ще кава, пообіцяли мені що передадуть на цьому тижні, поступить десь 60 пачок, так що можите бронювати кого цікавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...