Перейти до змісту

Украли велік


VeryFate

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в районі вокзалу, з підїзду, перекусили трос.

Ростовка 15" вроді, хардтейл, обвіс мені невідомий, за коліром чорно-рожевий. Фото буде, чекаю поки знайдуть.

Зундящім - вел девчонкі яка не цінила те що мала, за що і поплатилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сочувствую. если нет чека с серийником, то девчонка может смело идти в магазин за новым. даже если он будет стоять в соседнем подъезде, доказать что это ее вел практически нереально. а за попытку отобрать вот точно похожий вел можно и в тюрячку на пару суток..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если нет чека с серийником

або тех.паспорта до вела ... а все решта сказане вище - чиста правда... Співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в идеале техпаспорт и чек. так как в чеке серийник не указан точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине фото що я найшов :angry2:, обіцяють пошукати локально.

Це "бивший" Келліс Лілько, чека німа..а вдруг десь зявиться на просторах.

post-6231-0-31842900-1302183883_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОООО

Знаю цей вел..

Це не Келіс.. Це прсото німецька рама.. на яку Тимцо.. (та й не тільки) ліпив різні назвиі в люди. Такий був у Таіс..., і зараз їздить на такому Віталік, що у Славіка на Омелянику працює. Вони всі були в червоно-жовтій розкрасці. Хоча.. твоя розкраска унікальна.. дивись добре на велодень.. мож хто прикотить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сочувствую. если нет чека с серийником, то девчонка может смело идти в магазин за новым. даже если он будет стоять в соседнем подъезде, доказать что это ее вел практически нереально. а за попытку отобрать вот точно похожий вел можно и в тюрячку на пару суток..

з іншого боку, за тією ж логікою. Якщо вона знайде його, або схожий і буде впевнена що це її, нехай теж безпардонно забере. І новий власник теж немаючи паспорта на вел. незможе нічого довести.

ТС, шукай далі. А знайдеш, забери і по голові дай тому хто вкрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...