Перейти до змісту

Метро 2033


sku

Рекомендовані повідомлення

Alexander47 продавці кажуть що калаш (чи ще якась модна зброя) для когось заброньована. калаші випадають, а підібрати не можу. Я вже бібліотеку пройшов без калаша..... Можу поміняти пістолета та пневпатку. Автомата ніяк не можу чомусь.

Дивно, я калаша підібрав з трупа здається десь в тій місії, в якій Бурбона вбили.

Plum маш книжечки всі?

А я десь тут викладав, полистай вище. Дві частини -- 2033 і 2034 в форматі fb2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

я до бібліотекі ще навіть не дійшов, а з калашом вже десь дві місії бігаю.

ххмммм.....навіть незнаю (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабудь якийсь глюк. може то переграти, бо навіть в торгашів не можу купити калаша... переграю точно. Перегравати легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бібліотеку ледь-ледь пройшов!!!

на середній важкості.

тупо не вистачає патронів.

а ше й після бібліотекі немає де скупитись..шо то буде я не знаю (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexander47 а там патронів не тре було - я стріляв з арбалету... 5-6 стріл в голову і все. А потім зібрати моно стріли з трупіка :)

Доречі.....може хто поділитьбся сейвом з Бібліотеки, бажано вже на виході з бібліотеки, щось я перехтів перегравати з початку (страшно), а з Калашем побігати хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єєєх - почав спочатку, але стараюся зайти в кожку коморку, там виявляється є купа якихось приколів в грі заховано....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ на ftp 3 Папки с игрой

Какую качать ?

Или как варант грохните 2 и оставьте всего 1 с игрой .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіка у грі гарна (під моє "золотце" HD5770), але гра в цілому якась як на мене нудна.

Дойшов вже до скоїсь підземної лабораторії (десь 8год), і скажу що просто задовбала бездумна стрілянина!

Навіть антигерої-тварини настільки передбачені, що можна в неї грати наполовину з ножем.

Вимкнув, видалив щоб навіть місце не займала. Не моє! Сталкер - ото гра!

Мої збереження кому тра:

Metro 2033.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра в цілому не погана, задум та ідея приваблива, але як на мене розробники не докінця розкрили її суть! моя оцінка грі 7/10 :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ скачал с FTP [email protected]

При установке выкидает

Кто сталкивался с таким ?

post-83-1271104167,18_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ скачал с FTP [email protected]

При установке выкидает

Кто сталкивался с таким ?

Я теж ставив Женін образ і все добре змонтувалося. Ставив правда програмою Alcohol . А якою програмою монтували диск?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив за допомогою DAEMON Tools Lite 4.35.6

Зараз спробую Алкоголем

Таже ошибка :((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ORV я тобі завтра принесу свій образ ліцухи + кряк. Там танців з бубном особих і нема, встановлюється рівно стільки ж скільки і звичайна гра + замінити пару файлів.

Зараз проходячи з початку зазираю у кожну кімнатку... багато нового знайшов. А з Калашем легше проходити гру ніж з тою пухкавкою шо я бігав :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Огромное спасибо VaLeRa

Все установил все пошло :))

Только есть 1 трабл по ночам стал плохо спать , все чорные сняться :(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexander47 продавці кажуть що калаш (чи ще якась модна зброя) для когось заброньована. калаші випадають, а підібрати не можу. Я вже бібліотеку пройшов без калаша..... Можу поміняти пістолета та пневпатку. Автомата ніяк не можу чомусь.

той самий глюк, і так вже гру прохожу жругій раз тількі складність взьв більшу! а якось поновому не хочеться проходити, може хтось знає як прибрати цей глюк?

бо я зара на "чорній станції" мені Ульман дав ствол з глушаком, то тепер я взагалі ні зброї взяти, ні витажити її, шо робить?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LITR навіть не знаю, я пройшов другий раз, ти знаєш, навіть цікваівше було. А ти взяв калаш який залишив Бурбон коли його в полон взяли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...