Перейти до змісту

Метро 2033


sku

Рекомендовані повідомлення

Хлопці, скачайте цю:

http://78.140.160.164/downloadp8/6503.b19e..._2033.part1.rar

частину та виложіть на ФТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

FenMix ну мені ще не попадався кряк до того що я скачав. В мене російська версія гри.

duke1975 - так працює. Але весь текст в грі буде все рівно англійським. І гра має бути для англомовних країн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ так от і чекаю і не викладаю на ФТП поки.

OFF - Як до тебе зайти на твій комп7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що скачав англійську версію з кряком від SKIDROW. Пишуть, що в опціях можна ввімкнути рос. мову. Якщо є бажаючі- заллю на фтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luka мова буде російською а все меню та завдання на карті англійською... навіщо так поспішати?

я скачав ось що:

METRO 2033 (RUS) [L]

Тип издания: Лицензия

Язык интерфейса: RUS

Язык озвучки: RUS

Таблэтка: Отсутствует

А взагалі... чим більше я читаю відгуків про гру від людей які її вже пройшли, тим менше мені в неї грати хочеться... Особливо мені не подобається що це "коридорна" стрілялка :( , бо я думав що там по метро ходити не переходити буде.. а ні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі... чим більше я читаю відгуків про гру від людей які її вже пройшли, тим менше мені в неї грати хочеться... Особливо мені не подобається що це "коридорна" стрілялка :( , бо я думав що там по метро ходити не переходити буде.. а ні....

То же ждали и от Ждалкера

А метро вообщем хорошая атмосферная игра но с маленькими минусами в виде кривой стрельбы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luka мова буде російською а все меню та завдання на карті англійською... навіщо так поспішати?

я скачав ось що:

METRO 2033 (RUS) [L]

Тип издания: Лицензия

Язык интерфейса: RUS

Язык озвучки: RUS

Таблэтка: Отсутствует

А взагалі... чим більше я читаю відгуків про гру від людей які її вже пройшли, тим менше мені в неї грати хочеться... Особливо мені не подобається що це "коридорна" стрілялка :( , бо я думав що там по метро ходити не переходити буде.. а ні....

зараз качаю Full_CRACK який займає 2,2ГБ то він має запускати RUS версію, тобто яку ти скачав ну і я також RUS качав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз качаю Full_CRACK який займає 2,2ГБ то він має запускати RUS версію, тобто яку ти скачав ну і я також RUS качав :(

Версію від Акелли можна запустити і без цього двохгектарного крека. Щойно запустив з англійським кряком Razor1911, сиджу граю. Правда тексти все одно англійською, звук російський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МММ... а не пробовали английский учить...базового школьного уровня за гланды хватает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МММ... а не пробовали английский учить...базового школьного уровня за гланды хватает

Zerotul, давай ти не будеш розповідати людині з дипломом ін'язу, як вчити англійський, а заодно і німецький. Я маю на увазі, що при такому розклАді (коли англ. текст), втрачається весь смисл повністю російського релізу від Акелли. Але на даний момент кряк від англійської версії - це хоч якийсь вихід, щоб вже пограти гру людям, які скачали саме цей реліз і не хочуть перекачувати заново англійський. А англійський переклад там, до речі, не супер. Для буржуїв переклали станції метро буквально, напр. "Сухаревская" - "Dry", ну і все в такому дусі. :lol: Це треба мати розум в голові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені тільки що принесли 7Гі ,, через годинку маякну, сказали ніби усе рус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hitachi крякнуту принесли? Щось мабудь загрався і не помітив годинки :D

Все... кряк до RUS є! Качаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hitachi крякнуту принесли? Щось мабудь загрався і не помітив годинки :D

Все... кряк до RUS є! Качаю!

дай линк----

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив поки на FTP кряк, вечором туди ж залью саму гру RUS ліцензія.

LINK

Доречі репак з вшитою таблеткою важить на 500 метрів менеше.... Майже 6 Гіг, тому качати його нема великої потреби.

Тільки тепер тре танцювати з бубном та чекати нові дрова для відеокарт GeForce :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив поки на FTP кряк, вечором туди ж залью саму гру RUS ліцензія.

LINK

Доречі репак з вшитою таблеткою важить на 500 метрів менеше.... Майже 6 Гіг, тому качати його нема великої потреби.

Тільки тепер тре танцювати з бубном та чекати нові дрова для відеокарт GeForce :(

кряка нема пуста папка , ДРОВА НА GeForce СКАЧАВ ВСТАНОВИВ, ГРА БЕЗ ПРОБЛЕМ ПІШЛА ,ЩЕ ПОТРІБНО КАЧЯТЬ PhysX_10.02.22_9.10.0222_SystemSoftware.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hitachi вибачай... щось проблеми з нетом.. я дивлюсь а закачка на FTP ще йде...

В тебе ліцензія чи репак? Бо щось я тепер читаю що встановлювати ліцензію якось тре по вумному, і гратись з прогою Phoenix 1.3 beta, бо з образу просить ключа ввести...

0) Смонтировать образ с помощью Daemon Tools

1) Скачать и запустить Phoenix 1.3 beta (Присутствует в раздаче)

2) В верхнем меню выбрать Инструменты -> Обновить ContentDescriptionRecord -> Через Интернет.

3) Далее в верхнем меню выбрать Инструменты -> Sidunpacker (SimPack GUI)

4) Нажать кнопку Сканировать SIM-файл и указать путь к смонтированному диску, к .sim-файлу.

5) Далее нажмите Распаковать и дождитесь полной распаковки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з установкой проблем не було ... при інсталі весь фарш в образі , тобто діректи 9 10 11 плагін до гри і С+++

1. Монтировать образ и установить

2. Скопировать кряк из папки в директорию игры

3.

4. Играть.

5. В меню игры изменить язык на русский (язык русский, титры английский)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hitachi в тебе англ версія гри.

Я вечором перевірю чи кряк нормально крякає мою версію гри і тоді вже викладу саму гру.... Думаю так буде правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таблетка з http://free-torrents.org/forum/viewtopic.php?t=81838 нормально стає на Акеллу, перевірено. Ітого маємо повністю російську версію. Тільки ставити гру треба Феніксом, бо Steam просить ліцензійний ключ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...