Jump to content

Візьму на роботу 3-4 хлопців


Aisberg

Recommended Posts

Posted

Фірма візьме на роботу 3-4 хлопців для виготовлення продукції.

Вік: від 18-40 років!

Стажування оплачується.

Заробітня плата від виробітку. (В середньому виходить від 1.800грн)

Робочий тиждень: пн-пт з 09 до 18

Контактний телефон:

050-539-55-19 Анатолій

Posted

Фірма візьме на роботу 3-4 хлопців для виготовлення продукції.

Вік: від 18-40 років!

Стажування оплачується.

Заробітня плата від виробітку. (В середньому виходить від 1.800грн)

Робочий тиждень: пн-пт з 09 до 18

Контактний телефон:

050-539-55-19 Анатолій

а что изготавливать нужно?

Posted

Фірма візьме на роботу 3-4 хлопців для виготовлення продукції.

Вік: від 18-40 років!

Стажування оплачується.

Заробітня плата від виробітку. (В середньому виходить від 1.800грн)

Робочий тиждень: пн-пт з 09 до 18

Контактний телефон:

050-539-55-19 Анатолій

а что изготавливать нужно?

Контактний телефон:

050-539-55-19 Анатолій

Posted

Хочу уточнити:

1800 - це, все-таки, "в середньому" чи "від"?

В середньому. Від виробітку!

Posted

 Оскільки топікстартер скупий на інформацію, то скориставсшись гуглом, стає більш зрозуміло, що треба робити. Пасха ж на носі...

ссылка

Posted

 Оскільки топікстартер скупий на інформацію, то скориставсшись гуглом, стає більш зрозуміло, що треба робити. Пасха ж на носі...ссылка

"Мопед не мой..."

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...