Перейти до змісту

Настройка ADSL-модема


Рекомендовані повідомлення

Вопрос в следующем:

Имеется АДСЛ-модем (128 кбит/с, УкрТел) и свич. Если подключен один комп - интернет нормальный. Если подключается второй - то на первом интернет более-менее, а на втором (подключенном) - жуткие тормоза. Если подключать компы наоборот (сначала второй) - то тормоза уже на первом...

Что нужно и вообще можно ли что-то сделать, чтоб скорость интернета была одинакова на двух компах? Каким-то образом настроить сам модем? Или придумать АйПишники для каждого компа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так если качать или лазать на первом компе то другому остаются остатки скорости.

По крайней мере у меня так. Сегодня утром подключал своих 2 компа, правда через 2 сетевухи. В основной комп мтыкал модем и вторую сетевушку из которой подключал второй комп. И когда юзал инет то приоритет скорости был целиком на первом компе.

Я на нем качал и лазал по инету, а на 2 компе еле 3-6кб выжимал. Скорость 256 у мну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т.е. добиться равномерной скорости невозможно никак? Ни программно, ни аппаратно (с условием использования 1 АДСЛ-модема и одной линии)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно, есть проги для администрирования сети, в том числе и инета.

Вроде даже в Tmetr есть такая функция, только у меня базовая версия ток с 4 фильтрами, а полную с кряком чет найти не могу, поэтому точно не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Можно на роутере нарезать скорость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зробив у себе так:

На модемі в фаєрі фиставив можливість конекта до модема тільки з ІРхи мого сервака 192.168.1.150 і всунув модем в загальний свіч, поскільки сервак я паралельно для роботи використовую на ньому стоїть ХР і UserGate, на якому користувачі аутинтифікуються по МАС і ІР адресах. Інтернет я роздаю ще 2 людем, тому кожен з них має обмеження по швидкості (виставляєме тим же UserGateом) 20кб/сек. Всі задоволені, причому ця прога дозволяє контролювати швидкість не тільки по проксі, але й по НАТ.

Виходить така карта:

Мій комп (сервак)----модем(теж всунутий в свіч)----свіч------клієнти

(але до модема підключається тільки сервак, і розданий інет виходить назад в свіч)

В майбутньому планую купити шось з пасивним оходженнями проца і вліпить туда Фрю, бо чув шо чере неї можна роздавати швидкість залежно від кількості користувачів в мережі пропорційно. Як на мене то в любому випадку повинен бути сервер під роздачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос в следующем:

Имеется АДСЛ-модем (128 кбит/с, УкрТел) и свич. Если подключен один комп - интернет нормальный. Если подключается второй - то на первом интернет более-менее, а на втором (подключенном) - жуткие тормоза. Если подключать компы наоборот (сначала второй) - то тормоза уже на первом...

Что нужно и вообще можно ли что-то сделать, чтоб скорость интернета была одинакова на двух компах? Каким-то образом настроить сам модем? Или придумать АйПишники для каждого компа?

Напиши конкретно, яка схема мережі тобі треба? Чи потрібно адмініструвати (обмежувати) вихід в інет на обох компах? Якщо тобі просто необхідно вихід незалежний некерований вихід в інет з обох компів, то достатньо підключити модем до світча і настроїти його (модем) в режимі роутера. Як це зробити, напишу в ПП, якщо скажеш модель свого модема.

Якщо тобі потрібно щей адмініструвати доступ в інет, то потрібно на одному компі (умовно будем говорити "сервері") ставити дві мережеві карти і якесь ПЗ типу гейту чи проксі, наприклад, usergate.

Так що тобі потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо 2 сетеві карти, якщо при наявності свіча модем можна всунути в нього. Все одно інет канал буде тільки між модемом і сервером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

до Tum@n: Ати так і не зміг налаштувати модем на обмеження роздачі трафу певним користувачам? Бачу просто поставив UserGate?

Яб так тоже зробив але треба щоб комп був постійно включений а так мені не прушно (хіба що окремо на сервер купити якогось старого компа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не. ЮзерГЕйт це фігня повна. Самий реальний НАТ в Керіо. Там можна і 2-3 підключення одночасно ділить і тому подібне. Так що рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...