Перейти до змісту

Совместимость авариумных рыб


dimmon

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...

Кстати что народ скажет про совместимость Скалярий и Неончиков. Мы тут с Quiet недавно по аське какбы подымали, Витькка говорит что мои скалярии в 375 литрах так вымахают что будут жрать неонов. У меня в старом 120 (вроде) литровом и скалярии и неончики нормально живут. Жалко что прийдеться отказаться от Скалярий ;(

Вопрос собственно, как у кого соживаються эти рыбки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмене скалярії і неони разом живуть. 200 літрів, росли всі з малечку. Жодного разу не бачив щоб перші ганяли других. Взагалі не бачив, щоб неонів хтось ганяв :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

В мене колись були скаляріїї, спочатку жили одні. Потім підселились неони, які зозтались без голів за 5 хвилин після підселення в акваріум ;)

Після цього я разом скалярій і неонів не тримала. Але якщо рибок змалечку разом вирощувати, то агресіїї один до одного вони не мають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмене неони невбиваємі :angry: їх взагалі ні мішкожаберні, ні скалярії не трогали... може вони горці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене якось півники поїли неонів, при цьому прожили разом десь біля пів року, вобщєм коли виросли... А от зараз гурамі дві плавають, кожна в 10-15 раз більша за неона -- не чіпають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ай нід хелп!

В мене в 40 л живе півень, анциструс, 8 неонів, лабео (віддаю, тому скоро небуде) і рак -- що туда ще можна підселити, дивлячись на луцьку пропозицію? Підбирав, але то пише що хижак, то територіальний, то банка замала, то ще щось. Вродє даніо і молінезії підходять, але не нравляться вони мені. Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в тому, чи треба щось туди ще підселяти...

Анцитрус не виросте до своїх нормальних розмірів в такому об"ємі :)

Такий об"єм якраз і підходить для: меченосців, гуппі, молінезій, неонів, кардиналів, пецил, півників... вопщем невеликої нетериторіальної риби, щось більше туди пхати це знущання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто туда нічого великого пхати не збирається! Лабео підріс -- віддаю, гурамі виросли -- віддав, анцитрус ще малий -- хто казав про знущання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дк ніхто не казав, що ти туди щось быльше посадиш, це вислів такий: підходить те і те, а все інше - знущання над рибою:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...