Jump to content

Проблема з жорстким диском


Recommended Posts

Posted

Є така проблемка. В мене стоять два хард драйви (80 гб і 1 терабайт). Через диск що на терабайт комп деколи "підвисає" намертво, але не перегружується (тобто CPU не грузить). Деколи може просто зависнути. Рятує від цього зміна положення шлейфу (sata 1,sata 2, sata 3, sata 4). Через що може бути ця проблема? Я думаю, це скоріше БЖ не витримує.

Posted

взагалі то вінт жре досить мало, тому на бж грішити не варто, причина в іншому.

Posted

Система на якому диску стоїть? І яка ОС.

Колись у себе спостерігав, похожу фігню, система зупиняла не системній вінт, потім при зверненнях до того вінта система підвисала поки вінт розкручувався, але якщо вінт за першим разом не стартував то зависала намертво.

Posted

В опціях енергозбереження обрати функцію "ніколи не вимикати", замість "вимкнути Хдд через хх хвилин"

Posted

Є така проблемка. В мене стоять два хард драйви (80 гб і 1 терабайт). Через диск що на терабайт комп деколи "підвисає" намертво, але не перегружується (тобто CPU не грузить). Деколи може просто зависнути. Рятує від цього зміна положення шлейфу (sata 1,sata 2, sata 3, sata 4). Через що може бути ця проблема? Я думаю, це скоріше БЖ не витримує.

Була аналогічна ситуація.

Вирішив заміною старого шлейфа на шлейф із "защолками". Старий сильно "балтався" в розємі.

Posted
Була аналогічна ситуація.

Вирішив заміною старого шлейфа на шлейф із "защолками". Старий сильно "балтався" в розємі.

Була аналогічна проблема, але шлейф не допомагав. Зато елегатно і гарно розсипався Розеточний вінт.

Проскануй вінта, якщо беди є і вони ростуть. То зливай інфу і здавай вінт по гарантії, якщо звичайно пройде.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...