Перейти до змісту

Саморобний сифон для акваріума


Amaranth

Рекомендовані повідомлення

Задумала сама зробити сифон до акваріума на батарейках. У когось може є досвід?

Оо, не звично мені писати не рідною українською...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку поганий задум.

по-перше потрібно мудрити насос

по-друге від батарейок пропрацює він не довго явно

по-третє тре купляти насадку, яка "розпилюватиме" бульбашки

краще дайте оголошення, купіть б/у в когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сподіваюсь, Ви не подумали, що я буду робити фільтр, аєратор?

Я про сифон, щоб грунт чистити. Бачила в неті на відео такий, насадка для втягування грунту та бруду була з пластикової пляшки.

Насосом був старий автомобильній ручний, здаеться, пилосос. І таких відео багато. Сподобалося те, що такий сифон не сильно порушував грунт.

Акуратненько все так робилося. І під классичну музичку ._. От заходилася собі шукати, як можна скласти таку штуку. А от грошей платити за заводський якось

не хочеться :smile3: Маю три великих акваса, а сифон звичайній, пластиковий за 20 гривень, то мені тяжко вже ним справлятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, дійсно я затупив шось :blush:

тоді скажу як ми відсмоктували какашки з дна. брали звичайний шланг, відро.

відро ставиться нижче акваріума - на пілогу.

шлангом підсмоктується вода, а далі вона самотоком смокче

водячи інший кінець по дну, потік затягував мул.

після відстоювання в декілька хвилин, чиста вода поверталася назад в акваріум. бруд зливався.

доливалась чиста вода, заготовлена раніше.

спосіб простий і не надто напряжний як на мене.

Маю три великих акваса

заздрю по білому :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я не про те, як висмоктувати. Мені апаратик треба такий скласти, як на відео.

Вже нашла вроді те шо треба, тільки там ні за який прилад, що буде тягнути воду сам нема і слова.

У мене такий простенький та дешевенький. В мене моїм у відро більше води виливається, ніж витягуеться кака ._. Та і рука втомлюється качати повітря.

post-11468-0-37635800-1301014184_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, на відео в ролі насоса використовується "голова" якогось атмана (фільтру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сіфон теж саморобний, пластикова бутилка до неї шланг ПВХ, без вяких помп. Тягне бруд набагато кращ ніж на відео. Навіщо з помпами заморочуватись? Крім того на дні акви бувають гнилі листки, недумаю що вони через помпу пройдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, на відео Атман, але я ж сказала, що хочу подібний бачила пилосос, але ж не точно такий.

Я бачила декілька трохи інших конструкцій. В одній був автомобільний пил., а в іншій моторчик на батарейках.

З моторчиком вже не можу знайти відео.

В мене сіфон теж саморобний, пластикова бутилка до неї шланг ПВХ, без вяких помп. Тягне бруд набагато кращ ніж на відео. Навіщо з помпами заморочуватись? Крім того на дні акви бувають гнилі листки, недумаю що вони через помпу пройдуть.

А мені подобається, як на відео тягне. Не порушує рослини. Ну і про листки. Хочу помудрувати, як ях тягнути. Я з свіх аквасів дістати їх руками не можу. Так, без помпи листки не дістати, а вот з механічним це якраз. Є в мого друга на батарейках, фірмовий, тягне. Але той фірмовий і коштує 200 гриваків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Фірмовий і без батарейок коштує 200 грн ;)

Для того щоб тягнуло бруд і меньше рухало рослини - треба збільшувати діаметер втягуйочого патрубка.

Затія з мотором абсолютно незрозуміла, який у ньому сенс?

ЗІ є китай на батарейках - http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=39_228&products_id=3436, не зовсім ноунейм, але і не німець :) ІМНО, за такі гроші всіляке "рукоблуддя" втрачає сенс :). Якщо цікавить - замовляйте, в наступну поставку привезу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який сенс в моторі? що він дає, крім проблем?

+ воду всерівно треба міняти, оскільки крім нерозчинних рештків життєдіяльності є ще і розчинені в воді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При купованому теж треба буде міняти воду

дк а хто каже, що нетреба? :)

Сенс від таких штук є в морському акваріумі, особливо на великих об"ємах, де вода справді влітає в копієчку.

В прісних акваріумах така річ в короткій перспективі може призвести до стрибка нітритів (дивлячись наскільки глибоко "копати" сифоном), а в далекій перспективі до накопичення нітратів, фосфатів і інших "радощів", які стимулюють ріст нижчих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...