Jump to content

Цікавить порада


Koly4ui

Recommended Posts

Posted

Цікавить вартість врізення/вварення вентиля на батарею, щоб зменшувати опалення в кімнаті.

Posted

Тут приблизні ціни (дивись "врізка в батарею")

Тут орієнтовні ціни на регулятори (дивись "механічні" економ)

Харківський форум (перше на що навів гугл)

викуривши вищевказане можна орієнтуватись на 250-300 гривень за врізку і кран.

Posted

від себе добавлю, що не у всіх системах опалення можна таке зробити.

Posted
А чи надійно таке робити?? Чув, що вони можуть ламатись і підтікати....

ха, все може ламатись, але як завжди - термін залежить від якості регулятора і прямоти рук монтера)

Posted

А чи надійно таке робити?? Чув, що вони можуть ламатись і підтікати....

Від старості прогнила батарея на кухні, замінили на нову сучасну, і поставили два шарові крани. Тепер можу і тепло регулювати і взагалі перекрити, коли сильно жарко в кухні. Головне час від часу покрутити ті шарові крани, що не "прикипіли" в одному положенні. Вже третю зиму так стоїть.

Posted

а якщо все-таки потече, що робити тоді? Закривати в підвалі весь стояк чи весь дом??

Posted

Від старості прогнила батарея на кухні, замінили на нову сучасну, і поставили два шарові крани. Тепер можу і тепло регулювати і взагалі перекрити, коли сильно жарко в кухні. Головне час від часу покрутити ті шарові крани, що не "прикипіли" в одному положенні. Вже третю зиму так стоїть.

Ага, і ще через три зими ті шарові крани перестануть тримати в закритому положенні. Якщо не швидше.

Posted

Ага, і ще через три зими ті шарові крани перестануть тримати в закритому положенні. Якщо не швидше.

А що, є щось вічне в цьому світі?

Posted

Ага, і ще через три зими ті шарові крани перестануть тримати в закритому положенні. Якщо не швидше.

А що, є щось вічне в цьому світі?

Ні, але кульові крани призначені для роботи лише в двох положеннях - відкрито і закрито. Для регулювання прохідності є інші вентилі.

Posted

Ні, але кульові крани призначені для роботи лише в двох положеннях - відкрито і закрито. Для регулювання прохідності є інші вентилі.

В мене, в основному так і стоять - в одному з двох положень, але, при потребі можна і "регульнути".

П.С. А от коментувати чужі пости на форумі, можна набагато ефективніше, коли не просто обсирати чужі думки, які відмінні від твоєї, а викладати свої аргументи, тоді такий діалог буде нести в собі набагато більше конструктиву або менше флуду.

Якщо замість вумного "Ага, і ще через три зими ті шарові крани перестануть тримати в закритому положенні. Якщо не швидше." написати "кульові крани призначені для роботи лише в двох положеннях - відкрито і закрито. Для регулювання прохідності краще використати інші вентилі. А саме ...", то ТС скоріше отримає відповідь на своє запитання.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...