Перейти до змісту

Кабінетна табличка


FunTom

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку можна виготовити кабінетну табличку гарної якості за помірну ціну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також БУДЬ-ЯКА контора по виготовленню зовнішньої реклами.

P.S. Пропоную в "talks" або "пошуку" наприклад прикріпити тему про виготовлення класичних речей агенствами зовнішньої реклами і перенаправляти туди, бо спостерігаю багато оголошень подібної тематики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма Друк, біля музею Волинської Ікони, за ВНУ, робив собі щось схоже, задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма Друк, біля музею Волинської Ікони, за ВНУ, робив собі щось схоже, задоволений

Такі речі вони не роблять, лише посередники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беруть замовлення на таблички, відносять в іншу фірму і ввечері забирають. Приліпляють до ціни ще пару гривень і віддають замовнику. Так само як інші друкують в них скажімо ті ж візитки. Шукайте безпосередньо виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заказывал наклейки на велораму в фирме возле гостиницы Украина. Одноэтажное здание со стороны Карамель-кафе. Вроде и таблички они делают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таблички вони може і роблять, точно не знаю, тому казати не буду. Але наклейки точно не друкують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, я чогось відразу подумав про друковану наклейку.

Так, ріжучий плотер в них є, але друкуючих потужностей немає, перезамовляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люба рекламна контора, на тій же візитці пошукай з ключовими стовами "друк", "реклама"

Варіант1: Вирізати ріжучим плоттером з кольорового оракала і наклеїти на пластик - треба файл у векторі, наприклад Corel *.cdr

Варіант2: Надрукувати на білому оракалі (особливо коли табличка має бути повноколірною, містити градієнт, малюнок, складне лого). Бажано файл *.tif/*.jpg, хоча і корел пайдьот. При розмірах 10*50 см не повинна коштувати дорожче 30 грн, в особливо зажерливих конторах 50. Пластик - до 150 грн за м2 (можна знайти і по 80), повноколірний друк 60-90 грн за м2, залежить від якості і контори, поклейка на пластик - 50-60 грн/м2. Без врахування вартості виготовлення макета таблички.

Ріжучих плоттерів в Луцьку тьма, контор з власним друкарським обладнанням 360-720 dpi - 4. Таку роботу зроблять максимум "назавтра на ранок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...