Jump to content

Кабінетна табличка


FunTom

Recommended Posts

Posted

Де в Луцьку можна виготовити кабінетну табличку гарної якості за помірну ціну?

Posted

А також БУДЬ-ЯКА контора по виготовленню зовнішньої реклами.

P.S. Пропоную в "talks" або "пошуку" наприклад прикріпити тему про виготовлення класичних речей агенствами зовнішньої реклами і перенаправляти туди, бо спостерігаю багато оголошень подібної тематики.

Posted

Фірма Друк, біля музею Волинської Ікони, за ВНУ, робив собі щось схоже, задоволений

Posted

Фірма Друк, біля музею Волинської Ікони, за ВНУ, робив собі щось схоже, задоволений

Такі речі вони не роблять, лише посередники.

Posted

Беруть замовлення на таблички, відносять в іншу фірму і ввечері забирають. Приліпляють до ціни ще пару гривень і віддають замовнику. Так само як інші друкують в них скажімо ті ж візитки. Шукайте безпосередньо виробника.

Posted

Я заказывал наклейки на велораму в фирме возле гостиницы Украина. Одноэтажное здание со стороны Карамель-кафе. Вроде и таблички они делают.

Posted

Таблички вони може і роблять, точно не знаю, тому казати не буду. Але наклейки точно не друкують.

Posted

Сорі, я чогось відразу подумав про друковану наклейку.

Так, ріжучий плотер в них є, але друкуючих потужностей немає, перезамовляють.

Posted

Люба рекламна контора, на тій же візитці пошукай з ключовими стовами "друк", "реклама"

Варіант1: Вирізати ріжучим плоттером з кольорового оракала і наклеїти на пластик - треба файл у векторі, наприклад Corel *.cdr

Варіант2: Надрукувати на білому оракалі (особливо коли табличка має бути повноколірною, містити градієнт, малюнок, складне лого). Бажано файл *.tif/*.jpg, хоча і корел пайдьот. При розмірах 10*50 см не повинна коштувати дорожче 30 грн, в особливо зажерливих конторах 50. Пластик - до 150 грн за м2 (можна знайти і по 80), повноколірний друк 60-90 грн за м2, залежить від якості і контори, поклейка на пластик - 50-60 грн/м2. Без врахування вартості виготовлення макета таблички.

Ріжучих плоттерів в Луцьку тьма, контор з власним друкарським обладнанням 360-720 dpi - 4. Таку роботу зроблять максимум "назавтра на ранок".

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...