Перейти до змісту

Тех. питання


drozl

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім.

Куплено ноут Pavilion DV6, стоїть 7-ка 64-bit. Основна незручність - дебільна розбивка диска:

02e72573bc39.jpg

, тобто системний розділ - другий по-списку (повільніший) і займає магже 300 гіг, що незручно при бекапах.

Питання по-суті - чи можна використати Partition Magic для resize і Acronics TrueImage для перегрузки образів з диску на диск?

P.S. Логічно було-б скористатися якимось LiveDVD основаному на win 7, але гугль знайшов всього 1 такий, і без цих програм.

post-547-0-40467100-1300610652_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок перебить вінду, розбивши диски як хочеться і ввести ліцензійний серійник з нижньої кришки ноута?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n - каже правду - буде набагато проще. без ніяких замудрьонів і ризику втратити інфу.

міняй вінду- все форматнеш і розіб*єш як собі бажаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні в якому разі не можна використовувати Partition Magic. Можна Acronis DiskDirector або ж GParted.

Я думаю кращий варіант дій такий: 1. Скачуєш з торентів і встановлюєш Acronis DiskDirector і Acronis TrueImage Home. Підключивши зовнішній накопичувач скидує туди повний клон всього вінта станом на зараз. Створюєш завантажувальний диск або флешку(там є така ф-ція).

2. Перерозмічаєш з допомогою ADD прямо в вінді як заманеться. Коли все зробить і все працює нормально - вбиваєш(або залишаєш) той страховочний образ який скинув на зовнішній накопичувач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перерозбити можна тим же акронісом. Але врахуй, що на отому першому розділі на 200 мегабайт лежить загружчик і т. д., його не варто чіпати. Оцей рекавері можна грохнути, якщо не плануєш користуватись вбудованим відновленням. Хоча штука дуже зручна.

Я так розумію, основна незручність полягає у тому, що всі дані і сама вінда на одному диску. Зроби дефрагментацію того диска, постарайся, щоб там побільше вільного місця, візьми загрузочний диск з яким-небудь акронісом і можна перерозбити: спочатку зменшити диск, де стоїть вінда до потрібного розміру (але щоб не менше, ніж займають усі дані, які там є; дані між дисками акроніс перекидати не зможе), потім грохнути всі непотрібні розділи і на цьому місці створити один великий. Це може зайняти багато часу не лякайся.

От, власне, тому перевстановлення вінди, котре вже радили, є дуже хорошим варіантом.

Якщо є якісь критично важливі дані, їх треба на час оцих операцій скинути на окремий носій, бо раптом що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, буду бекапитись, потім гратися...

На жаль з невідомих причин не можу плюсанути нікого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...