Перейти до змісту

Скористаюсь послугами карбюраторщика


Yurey

Рекомендовані повідомлення

Потрібен карбюраторщик що розбирається в Pierburg 2E2 на GolF 2. Потрібно промити той карб, відремонтувати чи замінити несправні деталі і відрегулювати його на нормальну роботу. Хто знає карбюраторщиків скидайте номера телефонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти автозаводу в гаражах (гаражний кооператив) є гарний карбюраторщик, звати Олександром. Телефону нажаль не маю, якщо попитаєш у місцевих то скажуть де його знайти (я його так і шукав).

Ось тут його гараж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю 2 хороших місця. На волинь авто, але дорого і станція біля обл. друкарні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен карбюраторщик що розбирається в Pierburg 2E2 на GolF 2. Потрібно промити той карб, відремонтувати чи замінити несправні деталі і відрегулювати його на нормальну роботу. Хто знає карбюраторщиків скидайте номера телефонів.

мабуть розчарую тебе, але мав пассат з карбом 2е2, до кого тільки не їздив так і ніхто не допоміг з проблемою (погано працював двигун на холодну)

а на гольф рекомендую карб від ваз 2108 але тільки новий (біля 700грн)

п.с. можу дати якшо треба мануал на 2е2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю 2 хороших місця. На волинь авто, але дорого і станція біля обл. друкарні

біля друкарні(двір фірми Медія)- був настроїли щось несподобалося мені в них... Веталік мені настроював :closedeyes: щось нетак...

станції там нема звичайне настроювання на слух і все в гаражі хіба компрессор для продувкі жиклерів е і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регулировал на своём бывшем японце,на Волынь Авто.Професиональное оборудование.За легулировку,проверку проводов,свеч,искры,давление в целиндрах взяли 80 грн.Очень доволен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже перепробував багато карбюраторщиків. Не їдь до обл. друкарні ДУЖЕ дорого і не якісно, взяли багато грошей, шось там міняли, крутили машина яка була така і залишилась. Ще мав негативний досвіт в таксопарку там взагалі дятли і більш не має що сказати про них. Зараз маю їхати в політех на СТО, там є стенд і ДУЖЕ толковий майстер, ціна там смішна, працюють вони з вівторка по суботу з 08,30 до 17,00 в суботу здається до 13,30. Телефони можу дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю є хороший моторист біля 6 відділу в гаражах. Звати Юра. На жаль, телефону не лишилося.

Давно їздив туди, то там записуватися треба на тиждень вперед.

Але говорять великий профі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже перепробував багато карбюраторщиків. Не їдь до обл. друкарні ДУЖЕ дорого і не якісно, взяли багато грошей, шось там міняли, крутили машина яка була така і залишилась. Ще мав негативний досвіт в таксопарку там взагалі дятли і більш не має що сказати про них. Зараз маю їхати в політех на СТО, там є стенд і ДУЖЕ толковий майстер, ціна там смішна, працюють вони з вівторка по суботу з 08,30 до 17,00 в суботу здається до 13,30. Телефони можу дати.

знайомий їздив вроді нескаржицця - кінь пліз телефончік сам заїду :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вул загородній (це напевно те місце біля 6 відділу) в гаражах, є такий Юра Воробей, до нього в основному женуть Фольци ауді, він токлво робить.

В друкарні ше ті двоюшнікі, не погано дядько Микола робить в автоколоні, колись мені на двох машинах настроював.

Ну на волинь авто також дядько є (високий такий :) ) він також зробив все якісно, вже 1,5 року в брата машина на холостому працює як часи (карбюратор), в мене так інжектор не працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зі своїм карбом 2е2 теж їздив до того "профі" Юри, тільки свічки в болоті!!!!! повкручував мені замість моїх нових НЖК, машина стала їхати ще гірше, більше туди не поїду, так як і карбюраторної машини більш не хочу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не про того говоримо, якщо ти поїздиш, приїдеш до нього і скажеш що результату 0 він буде дивитись далі, або поверне гроші, ціни там дуже низькі. Хлопці там взагалі... сідають за кермо з тобою їдуть на окружну, дивляться як їде машина. Регулюють на ходу що можна, решту вже по тому як їде машина визначають у себе поломку.

Мені робити там інжектора як тіко купив авто, холості пригали 500-2000, зара строго 900об.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все було так як ти кажеш, то те то те підкрутили а толку ноль, тільки руками розвели "ми не знаємо шо то може бути", грошей я звісно не платив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось був в політех на СТО чі поїде скажіть як машинка стала себе поводити та розход палива до та після цікаво чі там справжні майстри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В політесі карбюраторщика звати Михайло Федорович моб. 0502375708, мені казав настроїти і почистити 90-110 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю б/в карб Пєрбург від 2гольфа,якщо треба тел 0503784025.була таж сама проблема ,робив і в політесі поки біля досафовских гаражаів що на конякіна не встановили причину.якись клапан поміняли та й все.

:0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки біля  досафовских гаражаів що на конякіна не встановили причину.якись клапан поміняли та й все.

Це де саме??? Щося я не чув про карбюраторщиків в цих краях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонив в політех, то з моїм 2е2 не хотіли бавитичся. ще знайомі дали номер до якогось Толяна біля Кірхи. Він сказав що 25 років робив ті карби так що розбирається в них. Можливо хтось знає щось про цього майстра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонтувався на Електроапаратній в гаражах, там є такий Петро Петрович, робить все, казав, що карбюраторами займався професійно на СТО. 0955054431.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Andrew_Best

Автоцентр плюс на Мамсурова в народі СТО Женіка, кращого сервісу годі й шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на сто в політесі настроїли карба - зажиганіе - продули - поміняли жиклери - свечі перевірили та почистили за все це заплатив 130грн.Михайло Федорович настроював такою штукою все робив (фото прилагаю - сорі за якість мобілкою фоткав)

p.s. Машинка стала резвіще їздити - побачу по витрати пального :smile-zachot:

post-1946-0-47912800-1300289445_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...