Перейти до змісту

чого в мене бан??????


ART

Рекомендовані повідомлення

Чого в мене бан позавчора грав собі сьогодні захожу пише шо я забанений? Може хто під моїм ніком шо наробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

_Sb_ адмін забанив мене за те, що я користувався паролями!!

Хочу сказати, що я ніколи не користувався паролями! Я плачу гроші не за те щоб мене просто так викидали з ігри. Якщо ще хоча б раз таке повториться я буду змушений звернутись до керівництва з проханням прийняти жорсткі міри до адміністраторів, які будуть займатися свавіллям!!!!

В КС мій нік: ART.

IP: 10.33.0.114

зовнішній IP:193.238.96.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він сказав шо я "чітер" і забанив!!! Але я паролями не користувався в КС ніколи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Деякі Адміни фотакома ведуть себе недуже... і сильно високої думкі про себе. Трохі не в тему, але коли вже відкриють доступ між підмережами, коли вже цей "... невизначений термін" закінчиться? Да і залишилися невирішині проблеми, чому так після цього закриття підмереж не вдається пограти НФС на вашому ж сервері.... ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да на счёт подсетей это ваапще ппц!

уже 2 месяц !

А за _Сб_ так он сам читер через стены убивает..и больно часто хеты раздаёт))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу сказати, що я ніколи не користувався паролями! Я плачу гроші не за те щоб мене просто так викидали з ігри. Якщо ще хоча б раз таке повториться я буду змушений звернутись до керівництва з проханням прийняти жорсткі міри до адміністраторів, які будуть займатися свавіллям!!!!

мде... какие это ты деньги платишь за КС? сервер ВБиоса, и администраторы сами себе "керівництво")

Прошу Адмів відреагувати на цю тему!!

так ты ведь играешь в КС на этом сервер... покрайней мере ник такой точно.

Да. Деякі Адміни фотакома ведуть себе недуже... і сильно високої думкі про себе.

фотакомовские админы в КС :D не админят, ну почти, так что не в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу без флуду, нащот доступа між мережами і сервака нфс пишіть в відповідних темах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...