Перейти до змісту

Что это и как лечить?


Гетто

Рекомендовані повідомлення

Собственно ситуация такова:жил себе комп, в один прекрасный день я решил на нём запустить игрулку, только попробывал это сделать, как сразу монитор погас, и на нём появилась плавающая табличка: в зелёном квадратике надпись " Hz ?".

сам комп работает, и без проблем запускается в безопасном режиме, то есть монитор вроде исправен, но только пробую зайти под нормальным режимом, опять та же самая табличка плавает.

Кто то сталкивался с подобным?

Вобще то я расшифровал эти две буквы как, ХЗ,то есть "а Х его Знает?"

но подозреваю, что это что то с герцами,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hz - це герци, все вірно.

Монітор скоріш аналоговий ніж цифровий, тому заходь в "Безопасному" і міняй розширення на оптимальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монітор скоріш аналоговий ніж цифровий, тому заходь в "Безопасному" і міняй розширення на оптимальне.

Монитор относительно старый, естественно не плазма,Samsung Sync Master, но вроде в безопасном меняю настройки, сохраняю изменения, но всё по прежнему, и ещё, в талибчке параметры монитора, где можно виставлять частоту обновления экрана, есть только одна активная функция "установка по умолчанию", то есть я сам не могу выставить ни 75 герц, ни другое число...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но вроде в безопасном меняю настройки, сохраняю изменения, но всё по прежнему, и ещё

Попробуй драйвера відеокарти та монітора перевстановити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, всё таки возможно послетали драйвера ? ибо там я вообще не помню, что стояло, родимые или вообще непонятно какие, хорошо, пока что благодарю всех за подсказки, будем пробовать решить проблему именно таким способом…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto, а інші "ігрульки" запускаються нормально?

Тю, блін, вчитався в проблему.

+1 до "останньої робочої конфігурації".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Спробувати по F8 при запуску завантажити останню робочу конфігурацію

2. Якщо не вийде, то в "Безопасный режим" і міняти налаштування частоти для монітора, а не роздільної здатності.

3. В "Безопасный режим", видалити в диспеччері пристроїв адаптер і обновити конфігурацію. Віндовс сам проставить щось дефолтне, далі ставити драйвери які треба з основного режиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 keepo не умнічай :lol: , наприклад - при виборі розширення є варіанти частоти, а по друге я вже забув коли сидів за аналоговим монітором, але це нюанси, а гетто нюб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит так:пошел путём подсказки:

В "Безопасный режим", видалити в диспеччері пристроїв адаптер і обновити конфігурацію. Віндовс сам проставить щось дефолтне, далі ставити драйвери які треба з основного режиму
.

Проблема решена, всем спасибо.Тему можно закрывать:

Гетто. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, як гланди через дупу, вибачте :)

взагалі саме для такої проблеми в меню F8 є пунктик "режим VGA"

тоді комп запуститься в нормальному робочому режимі, але з розширенням дисплея 640х480 і частотою 60 герц, і все..

після того в налаштуваннях монітору потрібно виставити розширення і частоту які подобаються, і ні перегружати комп пару раз, ні переставляти нічого не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі саме для такої проблеми в меню F8 є пунктик "режим VGA"

саме цей пунктік мені і не допоміг при вірішенні саме моєї проблеми

Можливо я й новачок в таких справах, але для мене важливий саме позитивний кінцевий результат, а не супер пупер заманушні маніпуляції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...