Перейти до змісту

Євро 2012


fantazy

Рекомендовані повідомлення

Як ви, думаю, знаєте - на сайті УЄФА відкрито можливість замовлення квитків на Євро 2012.

Ціна квитків на матчі групового етапу:

1 категорія (за воротами нижні ряди) - 30 євро

2 категорія (бокові і за воротами верхні ряди) - 70 євро

3 категорія (центральні трибуни) - 120 євро.

Хтось збирається? На матчі збірної України? В Польщу? Які квитки замовляєте?

P.S. 70 євро трошки дорогувато. Але таке буває раз в житті.. тому планую на 1-2 матчі збірної України. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти і замовиш білет на сайті УЄФА, то не обов'язково ти потрапиш на матч. Там ще буде лотерея, де білети розігруватимуться серед бажаючих. Вот так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю.

А ось таке запитання: якщо мені не дістався квиток, то якось ще можна буде його дістати? (не в бариг вдвоє дорожче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на матчі нашої збірної то думаю більше ніяк не можна буде купити, тільки по заявках і лотереях, а на інших то і перед грою можна купить, я так думаю. Але так погано купляти зараз, не знаєш що буде через стільки часу, в мене точно на червень 2012 випуск, дипломна(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на матчі нашої збірної то думаю більше ніяк не можна буде купити, тільки по заявках і лотереях, а на інших то і перед грою можна купить, я так думаю. Але так погано купляти зараз, не знаєш що буде через стільки часу, в мене точно на червень 2012 випуск, дипломна(

тi хто навiть не створив реєстреційного запису в період з 1го по 28 лютого походу вже пролітають , перед грою ні, не якого продажу навіть на інші збірні, шлях тільки через бариг, але там на УЕФА і це впринципі передбачили, той хто має реєстраційний номер,де відповідно вказується серія паспорту ітд, може замовити максимум 4 білети на себе, або просити друзів знайомих які мають реєстраційні номери, але не зарезервували ще місця, що б вас включали в ті 4 місця, що буде замовляти людина, та це ще не факт що туди потрапиш, лотерея квітнева все розставить, адже бажаючих багато, от такий фер плей від уефа.

post-6473-0-88970200-1299265262_thumb.gi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось збирається? На матчі збірної України? В Польщу? Які квитки замовляєте?

P.S. 70 євро трошки дорогувато. Але таке буває раз в житті.. тому планую на 1-2 матчі збірної України. :)

теж збираюся на один матч за 70 євро, на більше навіть не витяну, але ще й лотерею треба виграти :huh:, думаю якщо ти плануєш на 2ва матчі то вже думаю краще бери абонемент на 3 матчі фолов май тім за 200 євриків, якщо витяниш, ще до 31 березня треба визначитись, та й сервак в них перегружений не можна зайти зарезервувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тi хто навiть не створив реєстреційного запису в період з 1го по 28 лютого походу вже пролітають

Вже немає смислу навіть дьоргатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не вірю я, що в нас будуть повні стадіони.

Сподіваюсь, що наповненість стадіонів буде за рахунок туристів. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж не дуже віриться.

поїдуть в Польщу туристи.

вот хто доїде до Донецька? а за 70 євро я не думаю, що багато українців підуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахтар работає на Донецьк, його знають в європі, то думаю будуть там туристи, ну а за 70 євро ти прав, може ще Київ, Харків, а Донецьк буде плакатись в фіфа бо дорогі ціни, україна -греція)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не вірю я, що в нас будуть повні стадіони.

Сподіваюсь, що наповненість стадіонів буде за рахунок туристів. :rolleyes:

ви що жартуєте, що будуть напівпусті стадіон для тих хто не в курсах http://uaeuro2012.com/content/view/1464/1/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тi хто навiть не створив реєстреційного запису в період з 1го по 28 лютого походу вже пролітають

Вже немає смислу навіть дьоргатись?

блiн шановні форумці вибачте за подану неправильну інформацію, тільки що уточнив подивився, реєстреційий запис можна ще створювати, тут регайтесь https://ticketing.uefa.com/euro2012-ru/default.aspx , і ці правила https://ticketing.uefa.com/euro2012-ru/staticpages/privacypolicy.aspx бачу передбачають створення реєстраційного запису з 1 го лютого до 31 березня, хоча як зазначалося раніше створення реєстраційного запису можливо було тільки до 28-го лютого, можливо продовжили термін створення реєстраційного запису , так що реєструйтесь і замовляйте квитки, сервер робить і можна вже замовляти :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви що жартуєте що будуть напівпусті стадіон для тих хто не в курсах http://uaeuro2012.co...nt/view/1464/1/

Мені цікаво - а за статистикою: з якої країни більше всіх ломилися на цей сервер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви що жартуєте що будуть напівпусті стадіон для тих хто не в курсах http://uaeuro2012.co...nt/view/1464/1/

Мені цікаво - а за статистикою: з якої країни більше всіх ломилися на цей сервер?

незнаю, але знаю, що перший реєстраційний запис собі замовив :jeer: коеєць, може буде навала жовтих до нас, хоча їхніх команд тут не буде. :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как быстрее заказать билет на Евро-2012?

Быстрее всего заказать билеты на финальную часть чемпионата Европы по футболу 2012 года можно, используя французскую и португальскую языковые версии сайта UEFA.

Как сообщает TVN24, заказ билетов на этих языках происходит практически сразу, в то время как, например, в англоязычном варианте это заняло более часа.

Официальная страница UEFA имеет 12 языковых версий.

TVN24 замечает, что заказать билеты, которые позже будут распределяться в специальной лотерее, на французском или на португальском можно без знания этих языков.

„Рецепт для преодоления логистической головоломки и доступ к заявке-формуляру простой: логин и пароль действуют независимо от языка. В деталях помог гугловский переводчик”, - отмечает телеканал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

"Шеф всё пропало",прислали факуна по заявці

ВНИМАНИЕ!

Вам не были выделены билеты по результатам лотереи, поэтому Вы не должны производить никакой оплаты.

С уважением, Служба УЕФА ЕВРО 2012™ по продаже билетов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж пролетiв, "На жаль, Вашу заявку не було відібрано під час лотерейного розіграшу квитків на матчі УЄФА ЄВРО 2012™"

знайомі які теж замовляли аналогічно в :0129: ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще буде можливість купити білети через ФФУ!

ага примарлива можливісь, ФФУ продасть лише декілька тисяч білетів, а скільки претендентів буде, десятки сотні тисяч на них <_< .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене теж бортанули з білетами  :angry2:

цікаво, чи хтось взагалі з форумчан або людей, яких знаєте, отримав підтвердження на тому лохотроні тій лотереї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...