Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Кто что скажет по поводу САБЖа

Как по мне интересный девайс

Wi-Fi

Линукс

2 слота для карт памяти

800х480 дисплей

Правда цена пока неясна, но в отличие от 770-ой, должна у нас продаваться ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подозреваю что начальная цена будет от $800 и выше. кроме того почти полное отсутствие софта кроме встроенного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава цяцька:

Display

800x480 touch screen, 16-bit color

CPU

330MHz TI OMAP 2420 CPU

Memory

128MB SDRAM, 256MB Flash

Operating system

Internet Tablet OS 2007 Edition

Connectivity

802.11b/g, Bluetooth 2.0 , USB, memory card expansion (SD, MicroSD, MiniSD, MMC, and RS-MMC), audio out, AC power adapter

Size 5.67" x 2.95" x 0.51"

Battery 3.5 hours of browsing time, 12 days of standby time

Language support English (US and UK), French, German, Italian, Spanish, Brazilian Portuguese, Canadian French, Danish, Swedish, Finnish, Russian, Dutch, Norwegian, Portuguese

Supported file formats • Audio: AAC, AMR, MP2, MP3, RA, WAV, WMA, M3U and PLS for Internet radio playlists

• Video: 3GP, AVI, H.263, MPEG-1, MPEG-4, RV

• Images: BMP, GIF, ICO, JPEG, PNG, TIFF, SVG-Tiny

----------------------------------------------------------------------------------

16-front.jpg

5-top.jpg

2-bottom.jpg

6-back.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я както просматривал русский форум по 770-й, так там народ проги пишет, портирует, и вобщем работают. Это при том что 770-я в СНГ не поставлялась. А 800ка должна поставляться:101010:

Даже если юзать как инеттаблетку и медиядевайс и то интересно.

И насчет цены. На оффсайте цена 399,00 € тоесть ок 500$. Я думаю нормал для КПК с такими ТТХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно що нокія відмовилась від підтримки GPRS/EDGE, і тим більше UMTC стандартів в цьому девайсі. Тепер щоб попрацювати з інетом прийдеться шукати WiFi мережу, а в нас їх не густо :101010:

Хіба що через bluetooth з'єднувати з мобільним, але це, як на мене, крок назад.

Дивно що в девайсі, призначеному для роботи з інетом, немає підтримки Skype/ICQ/MSN, а також хоч якоїсь інтегрованої веб-камери.

Ну і ще дивно, що при таких характеристиках апарата і при такому дисплеї в комплекті немає софта для роботи з офісними документами (word/excel/powerpoint).

І останнє що дивно, це те, що нокія знову винаходить якусь нову ОС, замість розвитку і розповсюждення Symbian OS (якою, здається, Nokia вже майже повністю володіє). Остання, як на мене, вже достатньо зріла, щоб її застосовувати в подібних апаратах. До того ж в Нокії є напрацювання по підтримці сенсорних дисплеїв в цій ОС (всі дружно згадуємо Nokia 7700/7710).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти маєш на увазі

- Мгновенные сообщения

то в Нокії є якийсь свій стандарт, не сумісний з самими розповсюдженими :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я согласен со Шкодером - "почти полное отсутствие софта кроме встроенного" :(

Нафиг нужен аппарат по такой цене, если я на него потом не смогу поставить софт альтернативных разработчиков? (читай - фриварный или крякнутый). По одной простой причине - его НЕ БУДЕТ (ну или почти не будет).

И всякие там прелести типа тачскрина с высоким разрешением и 16-битным цветом будут не в радость.

ИМХО будущее все же за Windows Mobile.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...