Перейти до змісту

Slayer


Iron Death

Рекомендовані повідомлення

Це моя найулюбленіша треш команда!!!

Всі альбоми класні, претензій немає!!!!

Як вони вам??? Мені СУПЕР!ЛЕГЕНДА Thrash Metal!!!!!!!!

Швидкій і жосткій треш скільки слухаю Slayerа ненадоїдає!!!!! Це одна з перших груп з яких я почав слухати МЕТАЛ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тобі не подобається треш - то це твої справи! Я знаю, що ти любиш ню, і не треба писати всяку фігню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як тобі пантура ?

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/video/Clips/@Andrew@/

там є кліп (не в папці) стяни його ! сподобається трешняк рульний !

якщо подобається металіка, АС/ДС і пантера то я закінув класний концерт (там само) монстерс оф рок назив скачай не пожалієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Slayer ещё в детском садике слушал, паралельно с Sepultura. сейчас не актуально...время треша вышло! в топку...

вобще то Музика буває хороша і погана ,ну цеж не лахі ,модні чи немодні.

я наприклад слухаю музику 60-70 років,по твоїй класифікації ,це камений вік.

алеж зтих часів в рок музиці нічого нового не придумали,тільки упрощали (панк),і ускоряли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це моя найулюбленіша треш команда!!!!!!!!!!!!!!

Всі альбоми класні, претензій немає!!!!!!!!!!!!!

Як вони вам??? Мені СУПЕР!!!!!!!!!!!!! ЛЕГЕНДА Trash Metal!!!!!!!!!!!!!!

Швидкій і жосткій треш скільки слухаю Slayerа ненадоїдає!!!!! Це одна з перших груп з яких я почав слухати МЕТАЛ!!!!! :angry2::angry2::angry2:

Я очень рад за тебя! Треш форевер! :angry2:

оффтоп: Ты классно на барабанах играешь :angry2::(:D:smile-zachot:<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Slayer ещё в детском садике слушал, паралельно с Sepultura. сейчас не актуально...время треша вышло! в топку...

Якщо так класифікувати музику, то що буде далі. Час треша вийшов? А чого зараз час. Я в школі на коврі в директора за ХМР частенько стояв. В часи, коли Західну культуру називали ще "буржуазною". Коли групу Kiss перекладали як "Князі на службі Сатани". Коли за сєрьгу в вусі та рвані джинси мона було отримати як від гопніків, так і від мєнтів. Від мєнтів швидше та частіше. Для мене ця музика якою була, такою й лишилася, і час її не вийшов. Інша справа, перехід групи на комерційну основу відразу відображається в музиці. Тоді її час проходить. Але залишаються ті льбоми, які були випущені до того. Їх і слухаю. А загалом, про смаки не сперечаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда-то в Здолбунове (!) на вокзале (!) выцепил альбом Slayer - Divine Intervention. Как сейчас помню - понравился...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Slayer ещё в детском садике слушал, паралельно с Sepultura. сейчас не актуально...время треша вышло! в топку...

Я розумію..........

Я сам чисто треш грати не буду я його слухаю бо це класна музика! Але я використаю його елементи в своїй музиці! Я не буду переігрувати вже існуючі стилі і команди! Я створю свій стиль!!!! Я хочу використати елементи Trash, Death i інші стилі Метала ідобавити багато свого! Головне щоб була якісна музика! А я слухаю Slayer бо це якісна музика хоч і стара..............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як тобі пантура ?

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/video/Clips/@Andrew@/

там є кліп (не в папці) стяни його ! сподобається трешняк рульний !

якщо подобається металіка, АС/ДС і пантера то я закінув класний концерт (там само) монстерс оф рок назив скачай не пожалієш

Pantera класна група!!!!!!! Але Пантера це не чистий треш, вони грають Енерджі-Треш Метал і Грув Метал! :D Металіку я практично не слухаю тільки окремі композиції а АС/ДС мені не по душі..... Я б скачав би але я не на Фотокомі сижу!!! Цікаво подивитися було б!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Кому схожий вокал починаючи з альбому Diabolus in Musica на SoaD?

А ще цікаво чи приїжджали вони в Україну і чи бува не планують. Кажуть, в Москві було м'ясо, а ще читав враження від цього концерту, що такі групи як Slipknot мають розігрівати публіку перед їх виступом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не схожий вокал то нето ІМХО! :D

В україну врятлі припруться :(

А те шо там кажуть шо мають на концерті Слеєровців розігрівати такі групи як Сліпи то бред, вже надоїли зі Сліпами порівнювати. ІМХО бред те шо між трешовцями існує дуже велика ненавість до Сліпів, маразм уматиків більш не як не скажеш. Я не скажу шо там трешовці мають любити їх но я знаю багатьох і знаю шо є лояльність а ненависть а вкого є і цікавісь до їх музики. А чого почали Сліпів згадувать так із-за того нібіто Сліпи чистий нью ну так його називають і постійно в приклад ставлять. Сліпи це не Нью а шо стара школа фанатів не любить нью то ясно но Сліпів сюда пхають як Нью. Ці критики задрали... мелять те шо ненада :lol:

А Сліпи кстаті зі Слеєровцями виступали разом!

Це було під кінець 2006 року коли Сліпи і Слеєровці робили сольне турне по Європі ну і їхні шляхи перетнулися кажись в Фінляндії. Так Слеєровці їх запросили зіграть на свій концер но не як розігрів а в якості гостей :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зауваж Нью це теж метал, так що порівнювати можна. Комент який я бачив часів Айови, де помітно, що їхній Нью можна рівняти з трешом Слеєра. То ж не порівнювали непорівнянне (Брітні Спірс і степлер)

Про нависть чи ненависть нам невідомо, жодної офіційної фрази членів груп не спостерігалось.

Сліпи це не Нью а шо стара школа фанатів не любить нью то ясно но Сліпів сюда пхають як Нью
Я керувався психологічним портретом металіста (о сказав :lol: ))), людина, яка не поважає Нью як стиль ніколи ні з чим не буде порівнювати таких виконавців, хіба що з попом, но явно не зі своїми пріоритетами. Отже це могла сказати людина, яка послухала і те і інше, а отже сприймає і те і інше, і тому може порівнювати.

Про концерти гугля рулить :ok: , а така багата група як Slipknot нікому розігрівати публіку не буде.

slayer.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорив про не не нависть груп а про ніби то ненависть існуе в трешових фанатів до Сліпів яку придумали фіг знахто і почали нести такій бред...

Сліпи то не Нью хоч елементи і мають, Сліпи то Алтернативній Метал восновном , є в них і Психо Метал, якого єлементів багато а елементів Нью є но не так вже й багато.

Моє ІМХО ці дві групі хороші!

2 Maggot да правильно сказав розігрівать вони не будуть, нєх їм робить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Бліааа ! До чого ж нінавіжу, коли пишуть Trash, замість Thrash ! Повбивав би ! :) В словник заглядайте нах ! І сюди можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бліааа ! До чого ж нінавіжу, коли пишуть Trash, замість Thrash ! Повбивав би ! :) В словник заглядайте нах ! І сюди можна...

ржу німагу! якшо десь букву пропустив то за це вішать надо? :) і за шо мінус а :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не просто буква ! Ця буква повністю змінює смисл, якшо ти ще не зрозумів ! В СЛОВНИК заглянь, ok ? Якщо тобі подобається саме trash, то тобі в Брище - там міське сміттєзвалище. А Slayer грає саме thrash !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каждый человек может ощибаццо!!!!

мы фсе люди)))

одна буква к теме никакого отношения не имеет!!!

эта буква не стоит минуса в репе!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну, ви... В словник хоч хтось заглянув ? Різницю помітив ? Це не була "ошибка", це було невігластво. Як і якийсь притягнутий за вуха до Pantera "Енерджі-Треш Метал" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к теме никакого отношения не имеет...

...єто всего одна буква...

все поняли о чем идет речь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Trash, Trash, Trash....есче мне репу сними!!!

Коян, кажись на казахській - заєць, правда, ніякої різниці ? :):)

Для фаната поп-МТВ-мітал не дивно себе так вести і не знати елементарного, інша справа, коли заявляють, шо Slayer... цікаво, якби на різницю у цю злощасну букву h зреагували англомовні шанувальники Slayer і thrash metal взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня нет мтв...

...и я не смотрю мтв)))

лан забей....просто парня обидел...он старалсо...

...тему создал...пыталсо донести до меломанов)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лан забей....просто парня обидел...он старалсо...

...тему создал...пыталсо донести до меломанов)))

Для мене, того хто слухає Slayer починаючи із Hell Awaits в рік його релізу нічого доносити не потрібно, а для інших, якщо доносити, то не називати треш - хламом (ще раз закликаю загляньте у словник нарешті).

Update: якщо вам лінь, то я зроблю це за вас. Відчуйте різницю.

(взято з Lingvo 8):

trash 1) хлам, отбросы; мусор; макулатура to carry the trash out — выносить мусор to accumulate trash — собирать хлам, макулатуру to dispose of trash — избавляться от хлама, сбрасывать мусор to dump trash — сбрасывать, сваливать мусор Syn: waste 2) литературный или художественный брак; халтура; ерунда; вздор 3) нестоящие люди, дрянь, отребье - white trash 4) плавучие льдины 5) выжатый сахарный тростник

thrash 1) бить, пороть, стегать, ударять 2) победить, одержать верх ( в борьбе, состязании ) 3) молотить • - thrash about - thrash out - thrash over Syn: beat

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...