Перейти до змісту

Проблема з опаленням


OLCUB

Рекомендовані повідомлення

Не знаю чи там створюю тему rolleyes.gif.. Привіт усім. Почалися проблеми з опаленням(автономне в квартирі) десь місяць тому. Суть: ставлю котел(газовий) на більшу температуру і батареї стають холодними, на меншій теплі тільки верхівки. Зворотні труби і низи батарей холодні. Спускав воду з системи і заганяв чисту - не помогло! мотор крутить, котел закипає, а зворотня не йде. Фільтр чистив - не помогло. В чому може бути "трабла"???. "Завоздушкі" немає в системі. Котел "парапетный". Хто щось знає - кажіть.(БО ЗИМА, ХОЛОДНО ОДНАКО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котел новий чи б\в? Система опалення зроблена нова чи встановлений на стару?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було все нове, пахало років 6 мабуть... а це щось стало, ніхто нічого не міняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже теплообмінник закипів, треба промивати. Котел звуки якійсь незвичні видає? Мав би шипіти,гудіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, ніяких дивних звуків якщо стоїть на 2, але якщо більше то якби закипає. А можна детальніше про теплообмінник.. наскільки я розумію він у котлі, і чим промивати, якісь розчини чи звичайною водою?? на даний момент котел стоїть на двійці, батареї теплі і зворотні труби теж, але знову ж таки збільшую газ і "наша пісня гарна й нова".. і до речі місяць назад поріг був на 4 а зараз на 2..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще для промивання теплообмінника звернутись до спеціаліста. Вних є спеціальні розчини, та апарати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, ніяких дивних звуків якщо стоїть на 2, але якщо більше то якби закипає. А можна детальніше про теплообмінник.. наскільки я розумію він у котлі, і чим промивати, якісь розчини чи звичайною водою?? на даний момент котел стоїть на двійці, батареї теплі і зворотні труби теж, але знову ж таки збільшую газ і "наша пісня гарна й нова".. і до речі місяць назад поріг був на 4 а зараз на 2..

А за 6 років роботи ні разу не промивали теплообмінник? Якщо не знаєш що таке теплообмінник то краще сам не розбирай.Звертайся до спеців, розберуть, промиють(правильним розчином), бо самому не знаючи що робиш, можна попасти на теплообмінник.А він не дешевий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічне питання: хто знає хороших спеціалістів? і яка ціна такого щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись мив свій теплообмінник в теремно 0505451245 набери запитай., але я сам розбирав і возив. не знаю чи вони на виїзд працюють.промили за годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив по даному номеру, сказали що чистять теплообмінники на подачу гарячої води (285+50 виклик), а опалення промивати = 2500 українських тугриків.. Процедура триває десь тиждень.. На даний момент залишу котел на 2 працювати, бо як відключу котла на тиждень при -10С. Дитина маленька в хаті однако. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Автор як вирішив проблему? Знайома попросила взнати контакти майстрів і ціни. В неї в котлі забився теплообмінник гарячої води (не опалення). Визвала якогось майстра, а той "заспівав" за промивку 650 грн. При тому, що в Ковелі знайомий таким займається, і в нього дана послуга коштує максимум 220 грн. Був би мій котел, дешевше було б самому з'їздити в Ковель, щоб його там почистили. Але ж Луцьк не на нафті стоїть, мають бути і в нас такі ж ціни. Хто знає нормальних майстрів з нормальними цінами?

п.с. Не розказуйте мені, що нормальні майстри і беруть наднормально. В таких випадках висока ціна ніколи не була ознакою якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор як вирішив проблему? Знайома попросила взнати контакти майстрів і ціни. В неї в котлі забився теплообмінник гарячої води (не опалення). Визвала якогось майстра, а той "заспівав" за промивку 650 грн. При тому, що в Ковелі знайомий таким займається, і в нього дана послуга коштує максимум 220 грн. Був би мій котел, дешевше було б самому з'їздити в Ковель, щоб його там почистили. Але ж Луцьк не нафті стоїть, мають бути і в нас такі ж ціни. Хто знає нормальних майстрів з нормальними цінами?

п.с. Не розказуйте мені, що нормальні майстри і беруть наднормально. В таких випадках висока ціна ніколи не була ознакою якості.

0505451245 набери запитай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...