Перейти до змісту

Установка Windows на новий HDD


Рекомендовані повідомлення

Вопрос.

Покупаю винт. Как на него поставить Винду? На аболютно чистый не ставил её ни разу...

Какова последовательность действий? Сначала винт нужно форматнуть? Чем? (форматировать из под рабочей Винды в другом корпусе не хочу)

Или сразу ставить диск с Виндой - и она сама при установке раскумарит его в НТФС?

А как (чем) разбить винт на логические диски? Это стоит делать до установки системы?

В общем, прошу помочь разобраться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ставиться дуже просто.

Кидаєш в привод установочний діск віндовса і воно провіряє як обично твою систему. Коли доходить до вибору розділу на який ставити ОС, то там буде писати "Неразмеченая область" і вказано скільки гіг. Думаю вінду ти вже ставив і бачив що там є функція "Создать логический раздел" помоєму клавіша С. Натискаєш її і вказуєш скільки потрібно відбити місця, потім знову повторюєш те саме тільки вказуєш вже розмір іншого логічного диска. Цю операцію повторюєш стільки разів скільки логічних дисків хочеш створити, там звичайно залишиться декілька мегабайт нерозміченого простору, але його використати неможливо. Потім вибираєш розділ на який будеш ставити віндовс і береш форматувати розділ в формат NTFS або FAT 32 як собі захочеш. Решта розділів форматується вже коли вінда установиться. Можна звичайно використати для цього загрузочні дискети чи диски, але я в себе робив так і завтра так само буду робити в знайомого.

Так що успіхів тобі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість вінт підключити як слейв у вже існуючу систему - то краще буде підключити, розбити на партіціїї (Partition Magik'ом). А вже потім ставити вінт як основний, грузитися з загрузочного СД з віндою, і ставити...

Я, як три роки тому форматив під НТФС свій свіжокуплений 160, то ця процедура зайняла десь чотири години...

Якщо не хочеш вінт паралельно підключати - то тобі треба буде проставити Partition Magiс, обов'язклвл під час інсталляції вибрати крім Віндовс-версії програми і DOS-версію, а потім скопіювати цю ДОС-версію на загрузочну дискетку чи компакт-диск. Запуститися з загрузочного диска, і запустити ПартішнМеджік. Якщо з Досом працював - то розберешся...

Але, в принципі, Юрік правильно все написав... розмітити диск і вибрати область для установки зможеш і в процесі установки Вінди (якщо Вінда - ХР).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yarchik партишн_межик недужен раз ОС сама может бить диски

и винды, начиная с НТ4 (3.5 не юзал), сами прекрасно бъют диски, 95-98 с пощью фдиска

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, як показує практика, дуже небагато залишилося в цьому світі людей, які пригадують такі програмки, як fdisk.com, unerase.exe, vc.com... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час установки вінда вміє сама створювати партиції і форматувати їх, АЛЕ (!!!) не вміє запитати користувача, який розмір кластера потрібно створювати під час форматування і автоматично створює 4 кілобайта, що далеко не завжди є оптимально (наприклад коли на вінті багато дрібних файлів). Так що краще все-таки вінт спочатку розбити і відформатувати хоча б том, на який буде ставитись вінда (підключивши до робочої машини або загрузившись з компакта, створеного, наприклад, за допомогою BartPE).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди створюю маленьку FAT-16 партицію під своп-файл і TEMP-и на початку диску.

Правда роблю це "модифікованим" fdisk-ом.

ПыСы- Ні в якому разі не став XP на FAT32, як тут хтось радив - не від тієї системки технологія, ХРюша з її тьмою логів часто "злітатиме".

І іще - форматувати розділи можна Quick- форматом (при розмітці розділів питатиме) - це буквально пару хвилин, коли вінт новий - самоє "оно" :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вашему вниманию представляются Хроники Обыкновенного Безумия :)

19:50

Собрал комп и запустил Установку ХР. Размечаю и форматирую дик С: (NTFS), 40 Гбайт...

20:07

Копирование установочных файлов...

20:10

Ре-бут. Форматирование и разметка диска Е: в тот же NTFS, оставшиеся 113 Гбайт...

Интересно, почему пропускается диск D:? Из-за того, что винт SATA, а привод IDE?.. С: на систему по-любому отводится, а дальше идёт по порядку, типа IDE1, IDE2, SATA1, SATA2... Так, что ли?

20:50

Ре-бут...Понеслась установка... Пока не ясно, на какой именно диск :)

21:01

Ре-бут... Из-за двойного копирования файлов (на оба диска) появился выбор запуска двух идентичных ХР :)

21:03

Ну вот и всё, Винда ХР Про установлена. Странно, когда я ставил лицензионный Хоум Эдишн, это заняло раза в три больше времени... Здесь же фактически хватило десяти минут... Оч.интересно...

Прикол - Винда поставилась на оба логических диска :) Ползаю по полу... :)

Буду активировать и разбираться с данным приколом ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там розбиратися? :) Одну без проблем можна грохнути і працювати нормально на одній, хоча для підстраховки може бути і дві.

А в мене (точніше коли ставив її у друга) виникла така проблема з установкою вінди:

Вставляю диск з віндою в привод при запуску ПК і коли його починає читати зразу вибиває CD Error, це коли диск з СП 2, а коли ставлю диск з СП 1 то все нормально, починається установка.

В чому тут проблема і як цьому зарадити? Варіант, що диск поцарапаний відпадає так як ставив з трьох дисків, один з яких був записаний відразу перед установкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продолжение странностей...

Ставил Винду. С одного диска. На два компа.

На первом вход с использованием иконки, т.е. кликнуть, чтобы войти. На втором - вход автоматом происходит. На первый ИЕ 7 стал без проблем, на втором винда не прошла проверку подлинности... Как такое может быть??

Оба винта форматировались, а потом на них ставилась система. На первом проц - Семпрон, на втором - Атлон-64.

Ещё ставил тему под Висту... На первом при загрузке пишет Виндоуз Виста, на втором - Виндоуз ХР.

Вот и пойми это железо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я понимаю, что всё можно настраивать...

Но при установке одинаковой версии на чистые винты одним и тем же способом.... результаты разные... Такое возможно объяснить нормально? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а компы случайно не в одной сети?

ПыСы- Ні в якому разі не став XP на FAT32, як тут хтось радив - не від тієї системки технологія, ХРюша з її тьмою логів часто "злітатиме".

у меня фат32, и ниче, винда нормально и долго стояла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компы без сети :D Только стоят рядом :) Ну и к одной розетке подключены были... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас адмін коли пару компів получав - то вінду тіко раз ставив - а потім тупо образ робив і копіровав на другі компи ( правда компи однакові - бюджетні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...