Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

Шкода що він іде але міг би вже хоч в Лізі Європи проти Бате вийти з Динамо. Він не погано сравлявся з своїми обов'язками. Цікаво якого буратіно візьмуть на його місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кажуть, що Сьомін прийде, бо він 100% іде з Локомотива (М).

Я теж вважаю, що краще б дали Лужному дограти до кінця сезону, а не 2010 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блоха прийде...харизматичніший він...а проситься як, здуріти мона, причому. як не в Дінаму, то і на збірну сагласєн)тута пишуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блоха прийде...харизматичніший він...а проситься як, здуріти мона, причому. як не в Дінаму, то і на збірну сагласєн)тута пишуть

він себе вже показав, нехай сидить там де він є.

Кажуть, що Сьомін прийде, бо він 100% іде з Локомотива (М).

Хто раз зрадив кинув команду, той знову може це повторити. Де гарантії що він знов не втече кудись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блоха прийде...харизматичніший він...а проситься як, здуріти мона, причому. як не в Дінаму, то і на збірну сагласєн)тута пишуть

він себе вже показав, нехай сидить там де він є.

Кажуть, що Сьомін прийде, бо він 100% іде з Локомотива (М).

Хто раз зрадив кинув команду, той знову може це повторити. Де гарантії що він знов не втече кудись?

знаєш, про ше якісь варіанти? я надіюсь ти не про це?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то всьо фігня, дивіться, що Толік Тимощук творить!

Анатолий Тимощук сделал дубль в ворота "Айнтрахта". Видео

http://www.ua-football.com/ukrainian/ukrainians/4cf11e60.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Семин покидает «Локомотив» по инициативе руководства клуба
якщо його звідти гонять то н*х він нам потрібний?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що він іде але міг би вже хоч в Лізі Європи проти Бате вийти з Динамо. Він не погано сравлявся з своїми обов'язками. Цікаво якого буратіно візьмуть на його місце.

Лужний ще буде як в.о тренера на матчах ЛЕ. А Сьоміна женуть того що там новий президент клуба з яким в нього не вийшли стосунки. Вона просто на нього з їлась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І.Суркіс: На посаду тренера ФК "Динамо" претендують і Ю.Сьомін, і О.Лужний

На пост тренера ФК "Динамо" претендують і Юрій Сьомін, і Олег Лужний. Про це заявив президент київського клубу Ігор Суркіс, повідомляє РБК-Спорт із посиланням на офіційний сайт клубу.

За словами наставника, на даний момент він не визначився з тим, хто буде наставником у другому колі чемпіонату: "Я не розмовляв з Ю.Сьоміним, але не приховую, що він у мене в списку кандидатів. Зараз я хотів би подивитися, що буде в "Локомотиві". Поки Ю.Сьомін не визначиться зі своєю долею, з ним не буду розмовляти. У списку в мене є ще кілька кандидатів, з якими я буду вести переговори. До 25 грудня оголошу тренера "Динамо", який буде готувати команду до другої частини сезону. Іноземець це буде, О.Лужний або інший тренер, я скажу в кінці грудня", - заявив І.Суркіс.

РБК-Україна
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег Лужний: "Я подякував уболівальникам і попрощався з ними до наступного матчу"

Навряд чи міг припустити виконуючий обов’язки головного тренера київського «Динамо» Олег Лужний, що його відповідь на одне з питань, що пролунали на регламентній прес-конференції після матчу «Динамо» – ПФК «Севастополь», буде подібний до вибуху інформаційної бомби.

Ось фрагмент діалогу:

«Питання: Після завершення матчу ви підійшли до фан-трибуни «Динамо». Дякували вболівальникам чи прощалися з ними?

Лужний: Я з ними прощався.

Питання: Чому?

Лужний: Я ж відповів.

Питання: Тобто завтра вас не буде?

Лужний: Ні, завтра ще буду».

Що ж саме мав на увазі Олег Лужний, відповідаючи тАк на поставлені питання. За уточненнями прес-служба «Динамо» звернулася до самого Олега Романовича.

«Відразу хочу сказати, – зазначив Лужний, – що сталося непорозуміння чи нерозуміння, як забажаєте. Після гри я справді підійшов до фан-трибуни і подякував уболівальників за підтримку нашої команди впродовж усього сезону в цілому і, зокрема, мене особисто, коли я став тимчасово виконуючим обов’язки головного тренера. От і все! Я ж не казав на прес-конференції, що йду з команди – я попрощався з уболівальниками до наступного матчу. Знаю, що більшість із них збирається до Мінська вболівати за нас у матчі Ліги Європи з БАТЕ. Також ми розраховуємо на їхню підтримку в завершальній грі року – вдома з «Шерифом». А якщо журналіст, який ставив те дещо провокаційне питання, не зрозумів мене, так це його проблеми. Так йому, будь ласка, і передайте».

Прес-служба ФК «Динамо» (Київ)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьомін приїде на матч київського Динамо проти Шерифа

1242127088.jpg Головний тренер московського "Локомотива" Юрій Сьомін 15 грудня відвідає матч київського "Динамо" проти "Шерифа" в рамках Ліги Європи. Як повідомляє "СЕ", Сьомін може очолити наступного року київський клуб після відставки Олега Лужного.

Нагадаємо, що нинішній клуб Юрія Павловича Сьоміна московський "Локомотив" цього сезону зайняв п`яте місце в чемпіонаті Росії і вилетів із Ліги Європи, не пройшовши кваліфікацію.

Sport.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Барса-Реал. Це був суперматч!!! :0123:

Як Барса м'яча тримає, який короткий пас - браво. Такий футбол викликає одне захоплення. Мессі - лідер і мотор команди. Молодца!!! Зв'язка Хаві-Інієста - краща в Європі. Барса після 4 гола у своє задоволення, ніби вони грали не за зарплату, а просто так.

Реал - бабла купа, гравці дорогі, а грати проти серйозної команди - ніяк. Не виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ тренер дворазовий володар ЛЧ :mdr:

...який сьогодні переоцінив свої можливості, а також переграв самого себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

матч просто класс!!! Роналду перед грою говорив:"Хай нам заб*ють 8 як Альмерії" Получаэться чуть саснув :rolleyes:

Рамос в кінці канєшно видав....неочікував такого від нього і тим більше,що збірників рвав,але це гра в яку поглинулись з головою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рамос - чмошник ще той. Згадай як він грав проти ДК, тоді Рибку він ледь не поламав.

Я вважаю, що Роналду свій потенціал сьогодні не показав на всі 100%. І питання не в тому, що йому не дали, а в тому, що він після того як розізлився, плюнув на гру. І не показав боротьби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Як Барса м'яча тримає, який короткий пас - браво. ...

Особливо останні 30 хв :) в один дотик передачі та ще і через одну п"яткою :) це вищий пілотаж, безсумнівно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто в шоці як Рамос міг таке робити зі своїми товаришами по збірній....а за Рибку я вже і забув.Роналду ще ніразу не забивав Барсі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...