Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

Нє, ну якщо хлопець (Алієв) робить погану атмосферу в команді, гуляє, бухає, то кому він треба?

Це команда.

Вони там атмосферу псували на пару з Мілею. Треба було продати одного, що б не було такого. Тільки продали не того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

по нтв чув що Мілевського хочуть дуже в Локо-йдеться мова 10млн:blink:

і буде люкс-один буде падати робити стандарти другий кліпати

Вчора з'явилась інфа, що Мілю хоче купити Ліверпуль. Нафіга він там? :sq_ye: В Англійській ПЛ таких "падунов" не люблять.

Ливерпуль интересуется Милевским

Ливерпуль рассматриваете возможность перехода из киевского "Динамо" Артема Милевского, так как менеджер Рой Ходжсон надеется укрепить свои ряды нападающих.

25-летний Милевский оценивается в 13 млн фунтов. У "Ливерпуля" остаются долги £ 237 миллионов. Поэтому необходимо кого то продать, прежде чем они могут позволить себе сделать ставку на Милевского.

"На данный момент Милевский будет играть за" Динамо "Киев - но в футболе все может измениться в час", заявил агент Милевского британским СМИ.

джерело
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мілевський ніколи не був гравцем європейського рівня.

Моя думка - він і для Динамо заслабкий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні нас чекає супер-пупер футбольний вечір :)

Навіть не знаю який матч дивитись...

Омония ? : ? Металлист

Байер ? : ? Таврия

Галатасарай ? : ? Карпаты

Днепр Д ? : ? Лех

Сподіваюсь, що Карпати і Таврія зроблять сьогодні маленьку сенсацію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони там атмосферу псували на пару з Мілею. Треба було продати одного, що б не було такого. Тільки продали не того.

Та ці динамівські селекціонери взагалі курам на сміх. Купляють пачками, потім їх же продають через рік-два. І так виходить що футболісти грають на рівні в командах до і після Динамо, а Києву не підходять :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні нас чекає супер-пупер футбольний вечір :)

Навіть не знаю який матч дивитись...

Омония ? : ? Металлист

Байер ? : ? Таврия

Галатасарай ? : ? Карпаты

Днепр Д ? : ? Лех

Сподіваюсь, що Карпати і Таврія зроблять сьогодні маленьку сенсацію ;)

GraysonPierce, з твого дозволу трошки добавлю у твій пост і напишу, коли і де ТВ-трансляції матчів:

Омония : Металлист - Первый национальный 19:50 Прямая трансляция

Байер : Таврия - ТРК Футбол 19:25 Прямая трансляция

Галатасарай : Карпаты - ICTV 21:00 Прямая трансляция

Днепр Д : Лех - Кино 20:00 Прямая трансляция

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати вже виграють 0:1. Молодці!

Мені соромно, що так грають Таврія (яка програла Байеру Л. 3:0) та Дніпро, який на даний момент програє не суперкоманді Лех 0:1.

Шахтар вже показав у Суперкубку України, який рівень таврії. Це 7:1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати 2:0 виграють після першого тайму)

Красавци) Було б добре ше 2 вкинути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2:2 нормальний результат!

Вдома головне не програти...

По крайній мірі не так як Дніпро - мордою в грязь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2:2 нормальний результат!

Вдома головне не програти...

По крайній мірі не так як Дніпро - мордою в грязь.

Справді гарний матч - точніше 1-й тайм

дуже прикро, що 2:2 - мали багато шансів, щоб забити більше, принаймні втримати перевагу мали :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брак досвіду у тренера, але нічого, треба їхати на Львів, аби Дим не загнався з квитками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати вже виграють 0:1. Молодці!

Мені соромно, що так грають Таврія (яка програла Байеру Л. 3:0) та Дніпро, який на даний момент програє не суперкоманді Лех 0:1.

Шахтар вже показав у Суперкубку України, який рівень таврії. Це 7:1.

Все таки Байєр, є Байєр! Таврія не має ще такого великого досвіду в матчах подібного рівня! І всі ми памятаємо, як свого часу динамо, навіть показуючи кращу гру, все одно програвала! Треба, треба спочатку на кількість і досвід пограти, а тоді вже вимагати перемог!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брак досвіду у тренера, але нічого, треба їхати на Львів, аби Дим не загнався з квитками

Не тільки у тренера а й в гравців! Але як зараз кажуть в третьому таймі - уранським вболівальникам вперше знадобилось 4 телефізори, щоб встигнути поспостерігати за всім - так, що УРААА-А-А!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати в ЛЧ замість Динамо!сіли в другому таймі а шкода,але шанси хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будемо сподіватись, що через тиждень нас порадують і вийдуть в груповий етап ЛЄ Металіст і Карпати!

Також надіємось, що виправиться і всетаки пройде далі Дніпро! :duel:

Ну а Таврії "улыбаемся и машем" :0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто зіграв Алієвський ЛОКО :)

Лозанна-Спорт 1 : 1 Локомотив М

Одним словом МОЛОДЦІ!!!Так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати в ЛЧ замість Динамо!сіли в другому таймі а шкода,але шанси хороші.

В другому таймі самі винні - виходи один на один потрібно реалізовувати, та й ногу трішки краще потрібно підставляти! Я б сказав, що в другому таймі момонтів було одинаково в обох команд - а ось реалізація ні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте народ, мені абсолютно не хочеться говорити про Дніпро (Бессонов тільки вміє в прямому ефірі матюки гнути, просто влом шукати посилання, є на сайті футбол.уа у відео), мені не хочеться говорити про Таврію, яка продовжує традицію ще з Ренну. Це команди - каліфи на годину.

Мені хочеться говорити про Карпати, які зіграли пречудово 1 тайм, і віддавши у 2 таймі ініціативу, абсолютно провалили 2 тайм (просто забракло досвіду, я згідний з попередніми форумчанами-дописувачами) і які можуть вирвати загальну перемогу по сумі 2 матчів, бо в них, с.у.к.а, є БАЖАННЯ, якого я не побачив ні в Таврії, ні в Дніпра. БЛYАДЬ, як так без ВОЛІ можна грати. Нехай би Таврія програла 7:1, але з БАЖАННЯМ. Але цього не було. Вибачте, емоції. :angry:

Металіст, таке враження, просто виконав установку тренера. Мінімально і без втрат. Все. Прагматично. Точно по-Рехагелю. Тільки з вкрапленням гарного футболу. І, крім того, вони хотіли грати. А у футболі це головне.

В мене ще є сподівання по Дніпру в останній грі-відповіді з Лехом. Але... Знову ж таки Бессонов.

Таврія - ... Мені соромно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий точний висновок з гри тАВРІЇ прочитав в коментах одного з спортфорумів "вони всрались зі страху ще до гри - а засраним як відомо, е побігаєш особливо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий точний висновок з гри тАВРІЇ прочитав в коментах одного з спортфорумів "вони всрались зі страху ще до гри - а засраним як відомо, е побігаєш особливо"

Та ладно, не будем вже такі суворі!!! Побачим, ще Таврія покаже в наступній грі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Бессонов тільки вміє в прямому ефірі матюки гнути

Вміє тут

Smith, згоден з твоєю думкою про команди на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...