Перейти до змісту

Мандариновий сік


Sant

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани! Виникло бажання скуштувати такої от екзотики. Може хтось знає, чи є таке взагалі чи то моя бурхлива фантазія мене обманула :D ? Ну звичайно, завжди можна купити кілька кіло мандаринів і зробити самому, але це не так дешево, та і багато не зробиш. Якби була можливість, купив би літра 2. Буду вдячний, якщо хтось підкаже, де придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось бачив таке діло на полиці супермаркету.. тобто в природі він існує

тільки там було питання: чи було у того мандаринового соку, щось спільне з мандаринами, окрім назви :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...тільки там було питання: чи було у того мандаринового соку, щось спільне з мандаринами, окрім назви :)

Це сумно... В нас взагалі мало який сік є нормальним. В мене, наприклад, завжди виникало питання на рахунок справжності гранатового соку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну гранатовий сік пам'ятаю років 5 назад був 12 грн за літру оптом, оце був справжній..., вроді би з азербайджана, в таких скляних банках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце був справжній..., вроді би з азербайджана, в таких скляних банках

Якраз таки азери і грішать "мутним" соком, який і соком не назвеш...

Читав колись тест з детальним хім. аналізом, там переможцем був - Сандора, котрий здається коштує  >20 грн\літр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани! Виникло бажання скуштувати такої от екзотики. Може хтось знає, чи є таке взагалі чи то моя бурхлива фантазія мене обманула :D ? Ну звичайно, завжди можна купити кілька кіло мандаринів і зробити самому, але це не так дешево, та і багато не зробиш. Якби була можливість, купив би літра 2. Буду вдячний, якщо хтось підкаже, де придбати.

В житті не бачив, ні в нас, ні за кордоном.

На соковижималці робив фреш - смачно виходить. Але не настільки смачно, щоб викидати стільки жому, і не їсти мандаринки, як вони є.

Ще смачніше - змішаний мандариновий і хурмовий сік (мандаринок треба трохи більше), але нині хурми доброї вже не купити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене взагалі виникає сумнів у якості соку, який у нас продають, тим більше гранатового, чи, навіть, мандаринового (якщо такий є). Просто сісти і порахувати собівартість виготовлення такого соку і виходить чималенька сумма. Сама дуже люблю звичайний моркв"яно-яблучний сік, який роблю сама)))

Ще смачніше - змішаний мандариновий і хурмовий сік

А хурму я люблю просто так заточити :P:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам колись знайомі з Грузії два мішки мандарин привезли. От тоді чавили сік мало не щодня. Але не скажу, що був такий вже смачний. Апельсиновий я люблю більше. Та й грузинські мандарини не дуже солодкі і сік був кислуватим. А ще сік мав не такий насичений, приємний, мандариновий смак, як самі фрукти. А взагалі мандарини обожнюю, особливо взимку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мандариновый сок покупал и пил неоднократно. Parmalat, если мне не изменяет память. дома фреш тоже работает без проблем. а те, кто не любит "жом" подумайте, много ли сока можно выжать, скажем, из морковки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

много ли сока можно выжать, скажем, из морковки?

ну там і ціна трошки відрізняється , погодься ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, понимаешь, одни производители соков считают, что сок - это жом разведенный с водой. другие еще и действительно немножко сока добавляют :smile3: но что морковку, что яблоко, сколько не жми - сока получится наперсток на килограмм. т/н "фреш". с мандарина можно выжать чуть больше. с апельсина еще больше, но все равно, чтобы получить стакан сока надо угробить кило мандаринов. и получить еще полкило "жома" (тоже вкусная и полезная субстанция)

вывод. есть смысл? вот я почистил сейчас мандаринчик и ем его. нах мне этот сок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[но что морковку, что яблоко, сколько не жми - сока получится наперсток на килограмм.

ну нєєє.... не рівняйте моркву до яблука. моркву не вижимав, зате з яблуком майже кожен рік маю справу - соку добре вистачає. та і собівартість влаштовує (у всякому випадку дешевше ні ж в магазині :rolleyes: ) Та і якість - домашня!!! :0003: :0003: :0003::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, понимаешь, одни производители соков считают, что сок - это жом разведенный с водой. другие еще и действительно немножко сока добавляют :smile3: но что морковку, что яблоко, сколько не жми - сока получится наперсток на килограмм.

З яблук виходить досить-таки дофіга соку, особливо з соковитих сортів. За моїми спостереженнями, два-три яблука (десь сантиметрів 8 в діаметрі) і одна морквинка - склянка соку є. Ну, правда, і соковитискачка має бути потужна.

З морквою раз на раз не приходиться, але одного разу на ярмарку по вул. Глушець купив 20 кг моркви - то такої солодкої і соковитої ще не стрічав.

А для чавки цитрусових звичайні, "центрифужні" соковижималки не дуже добре пристосовані - жмих виходить досить рідкий. Особливо з мандаринок, за апельсинів чомусь не так. От якби під якийсь прес покласти мандаринку - то соку було б куди більше :)

Досить смачний сік буває з апельсин і ківі. Два-три солодких апельсини, і один солодкий (м'який, не кислий) ківі - виходить дуже цікавий і свіжий напій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одними з останніх новинок є, наприклад, такі продукти, як нектар з Рожевої гуави ТМ "Сандора», який, окрім того, що, володіє ніжним, вишуканим смаком, ще і багатий на вітаміни, «Пікантний томат" ТМ «Сандора», приготований на основі томатного соку і овочів, особливу оригінальність якому додають селеру, часник і перець Чилі, «Мандариновий сік», єдиний в Україні.

(с) http://www.sandora.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може бачили,зараз сандора продає соки з високим вмістом того самого "соку" :smile3:

Ціна відповідна, близько 25гривників... Жаль не памятаю за сік з чого саме :closedeyes:

http://www.sandora.ua/index.php?id=12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вывод. есть смысл? вот я почистил сейчас мандаринчик и ем его. н*х мне этот сок?

Ну так я і не мав на увазі постійно пити. Невже не цікаво спробувати?! Я напевно таки куплю собі кіло мандаринів і перечавлю на сок вручну. І хай його не багато, але хоч спробую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всеми этими "вип-соками" (от 15 гривен за литр) компании косвенно признают, что "обычные" соки (меньше 10 гривен за литр) они делают из "ароматизаторов идентичных натуральному", красителей, подсластителей, стабилизаторов, усилителей и, разумеется, воды с лимонной кислотой. sad but true..

к счастью всем напиткам я предпочитаю зеленый и травяной чай, а сок из коробки пью либо с похмелья, либо в подарок. кроме детского морковного сока-пюре из 200-граммовой банки (с детства обожаю этот деликатес) и напитка "Бодрость" (шиповник + березовый сок by Fedor :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

морковного сока-пюре из 200-граммовой банки (с детства обожаю этот деликатес)

:) оце вєщь...і називався він "Румяные щечки"))))) ми з мамою його в густрономі центральному купували, пригадую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всеми этими "вип-соками" (от 15 гривен за литр) компании косвенно признают, что "обычные" соки (меньше 10 гривен за литр) они делают из "ароматизаторов идентичных натуральному", красителей, подсластителей, стабилизаторов, усилителей и, разумеется, воды с лимонной кислотой. sad but true..

Ага. Я колись регулярно пив апельсиновий сік Сандора, втішаючи себе тим, що це - корисно.

Після того, як я купив соковитискачку - то зрозумів, який смак має справжній апельсиновий сік. І майже нічого спільного з тим, що продається в тетрапаках чи склянках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...