Перейти до змісту

Daft Punk - Tron Legacy


Fiore

Рекомендовані повідомлення

2862da5d84f1.jpg

Artist: Daft Punk

Title: Tron Legacy

Label: Walt Disney, EMI

Cat.#: D0013234-02

Style: Electronic

Date: 23-11-2010 | 04-12-2010

Quality: 320kbps

Tracks: 22 | 05

Size: ~170Mb

01. Overture

02. The Grid

03. The Son of Flynn

04. Recognizer

05. Armory

06. Arena

07. Rinzler

08. The Game Has Changed

09. Outlands

10. Adagio for Tron

11. Nocturne

12. End of Line

13. Derezzed

14. Fall

15. Solar Sailer

16. Rectifier

17. Disc Wars

18. C.L.U.

19. Arrival

20. Flynn Lives

21. Tron Legacy (End Titles)

22. Finale

Special Edition Bonus Disc:

01. Encom, Part I

02. Encom, Part II

03. Round One

04. Castor

05. Reflections

iFolder :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"фільмовий" альбомчик, всяких "героїчних" тем повно 0_о

краще вже Interstella 5555 ще раз глянути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Хотілось би висловити свою думку по приводу цього score.

Як на мене - саунд до Трона - це краще,що змогли видавити зі свого багатолітнього стажу дафтпанковський дует!

Кожна мелодія - це дійсно ніби виточений із граніту пам'ятник,на який повинні молитись сучасні молоді починаючі електро-музиканти. Тут є душа - альбом хочеться переслуховувати завжди (про що і свідчий мій скроблер на ластфм),так як і передивлюватись фільм. Але признаюсь - для мене,якби не дафтівська музика - фільм був би на один раз!

RAM також непоганий,але в ньому немає душі, тієї душі в яку вклали музиканти в саунд до фільму. RAM - це просте збіговисько музичних продюсерів,олдскульних діджеїв і тд і тп + 3 треки,в яких немає слів,а просто є та музика,яку і хотілось почути на протязі всього альбому!

Тому,повернувшись до Трону, хочеться сказати про музику - шедевр,який хочеться слухати на дорогій hi-fi аудіосистемі!

Далі нічого не кажу! Просто чекаю Трон-2 і черговий дафтівський тач до фільму! Ave Daft Punk!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - саунд до Трона - це краще,що змогли видавити зі свого багатолітнього стажу дафтпанковський дует!
RAM також непоганий,але в ньому немає душі, тієї душі в яку вклали музиканти в саунд до фільму.

От якраз "саунд до фільму" і відрізняється від всіх робіт Daft Punk тим, що написаний спеціально для фільму, а не під настрій.

І тому в ньому "душі" менше в рази, ніж в тому ж Discovery або Homework.

Єдиний трек, який зачепив після Tron Legacy - це Flynn Lives. І ще одне: якщо вже так любите Трон - подивіться перший, 1982 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - саунд до Трона - це краще,що змогли видавити зі свого багатолітнього стажу дафтпанковський дует!
RAM також непоганий,але в ньому немає душі, тієї душі в яку вклали музиканти в саунд до фільму.

От якраз "саунд до фільму" і відрізняється від всіх робіт Daft Punk тим, що написаний спеціально для фільму, а не під настрій.

І тому в ньому "душі" менше в рази, ніж в тому ж Discovery або Homework.

Єдиний трек, який зачепив після Tron Legacy - це Flynn Lives. І ще одне: якщо вже так любите Трон - подивіться перший, 1982 року.

Про Трон 82-го не варто нагадувати - я в курсі! Новий Трон я не вихваляю так як і старий я не осуджую! Фільми на свій час просто чудові,Джозеф Косінскі зробив гарний рімейк,бо більшість рімейків гівно собаче,оригінали куди посильніші,навіть і не з тими технологіями.

А щодо саундтреку - це просто моя думка,я не чекав відповідей і критики,що той кращий цей гірший.Мені подобається музика до фільмів,а ще більше подобається коли все правильно зроблено! Я люблю Хоумворк і Діскавері,і RAM я слухав по 50 раз...але та магія,яку вони мелодично заміксували в перемішку з симфонічними вставками - це просто супер. На мою думку електронна музика повинна бути без вокалу! Тому шкода,що альбом являється лише саунтдреком, а не четвертим студійником!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...