Перейти до змісту

Менеджер інтернет-магазину комп'ютерної та офісної техніки


leo

Рекомендовані повідомлення

Вакансія: менеджер інтернет-магазину комп'ютерної та офісної техніки.

Вимоги:

- вища освіта;

- вільне володіння російською та українською мовами;

- знання асортименту комп'ютерної техніки та комплектуючих;

- досвід роботи у сфері продажу;

- відповідальність, наполегливість, порядність, комунікабельність.

Обов'язки:

- консультації клієнтів по роботі інтернет-магазину;

- опрацювання замовлень;

- продаж комп'ютерної та офісної техніки, витратних матеріалів;

- документальний супровід продаж;

- формування замовлень для поставки товарів;

- формування асортименту;

- робота з представництвами в регіонах України;

- аналіз комп'ютерного ринку;

- просування, реклама інтернет-магазину.

Умови роботи:

- з 9.00 до 18.00, субота-неділя вихідний/відділений моніторинг;

- офіс у Луцьку;

- з/п: ставка (затвердження по співбесіді) + премія (залежить від обсягу продаж).

Телефон для контакту: 096-364-354-9.

Резюме відсилати на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вища освіта - це критичний фільтр пошуку?

Ел. адресу магазину у студію.

Як пише МОД: ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіс у Луцьку?

Яка ЗП?

Так, офіс у Луцьку.

З/п: ставка (затвердження по співбесіді) + премія (залежить від обсягу продаж).

вкажіть ЗП.

оголошення доповнив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний leo, ви не тицяйте кніпочку "Підтримав" а вкажіть ЗП. Бо я тему можу закрити чи грохнути, як не інформативну. Чи таку, що не відповідає правилам.

АПД. Яка ставка? 1 грн + %% від продажу? Вкажіть суму. Якщо мінімальна, то в межах встановлених трудовим законодавством? Чи мінімальна відносно чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі-то писав про правила, бо мені також надоїли теми "ні про що", хоча резюме вже вислав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сор, за офф, але:

Як на мене тема повністю допомвнена,

"- з/п: ставка (затвердження по співбесіді) + премія (залежить від обсягу продаж)."

Чому?.. А тому що зараз такі робітники пішли, що поки ти з ним не поспілкуєшся то зрозуміти що він знає дуже складно. В резюме чого тільки не понаписують а як до діла, то ні бе ні ме! Доречі багато великих компаній в інформації про вакансію вказують "з\п по результатам співбесіди"

А про який відсоток Ви говорите? Ясно вказано що "+ премія (залежить від обсягу продаж)", себто роботодавець залишає за собою право сам приймати рішення по премії згідно продажу менеджера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp_RoNdo, це всі розуміють. Але за мінімальну ставку в 400 грн + "премія"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний leo, ви не тицяйте кніпочку "Підтримав" а вкажіть ЗП. Бо я тему можу закрити чи грохнути, як не інформативну. Чи таку, що не відповідає правилам.

АПД. Яка ставка? 1 грн + %% від продажу? Вкажіть суму. Якщо мінімальна, то в межах встановлених трудовим законодавством? Чи мінімальна відносно чого?

Прошу вибачення, що порушив правила розділу.

Як пояснення: не знайшов де вони викладені (тому і підтримав повідомлення nickel).

По суті питання "ЗП?" - досить чітке повідомлення Sp_RoNdo (підтримую).

По інформативності теми (

надоїли теми "ні про що",
) -

доповнення вніс,

рахую, що інформації на даний момент достатньо.

Якщо все-таки в такому викладі тема порушує правила розділу, прийміть мої вибачення, я не можу заперечувати проти "закрити чи грохнути" тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор, пиши зарплату i не пар мозги людям. Написав вимоги, тепер пиши зарплату робiтника який вiдповiдатиме усiм цим вимогам, що не ясно??? I про премiальнi аналогiчно(3/5/20 % вiд продажу, i всiм все буде ясно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

писати треба - зарплата вiд ****грн бо можуть бути нюанси, чи власник якщо бачить що працiвник лох то й зарплату меньшу сказати можна? але ж барана всерiвно на роботу брати не хочется ? висока зп стимулюе наплив кандидатiв, серед яких i можна вибрати дiйсно спецiалiста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також проти того, що не вказують норм ЗП!

Можна ж написати що ЗП, наприклад, від 1500грн+премії(ну чи відсоток), по результатах співбесіди ЗП може суттєво змінитись, якщо ви АС... чи щось типу цього...

але зараз всі так пишуть, бо коли людина приходить на співбесіду, то можна побачити, яку ЗП сказати: високу чи низьку.

а взагалі, вимоги не складні, обов"язків вистачає, якщо будуть клієнти, то і ЗП буде у цього менеджера норм!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодавці не цінують ні свого часу, ні чужого!!!

За це треба банити і то жорстко, чому?

Тому що у деяких є робота, яку вони хочуть може поміняти, і як правило співбесіда в той час, коли людина працює, і прийдеться людині відпроситись з роботи, або втікти на годинку. І прийти й "обламатись", що навіть не пропонують те, що у тебе вже є.

Треба вказувати зарплата від такої-то суми, і все тоді стає зрозуміло.

Не треба "спригувати" на тіпа там "модних" роботодавців, що вони ставляють зп. по результатам співбесіди, нормальні роботодавці вказують мінімум які вони готові вже платити, а доплата вже по результатам співбесіди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...