Перейти до змісту

Про адмінів, що хочуть працювати з ПК


skinik

Рекомендовані повідомлення

Не ображайтесь тільки.

Але тих сисадмінів розвелося майже так само, як і тих, хто робить сайт «якісно і недорого за $100». Слів багато хороших про себе кажуть, а коли заглянути у код — то можна не спати кілька днів потім.

Зараз ледве не кожен третій у нас сисадмін :)

Знайшов приклад резюме одмінєстратора, мо кому знадобиться :Dhttp://lurkmore.ru/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Obmenistrator.jpg

PS. Хоча я і працював певний час системним адміністратором, але себе адміном не вважаю. Скоріше я енікейщик початкового рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжніх адмінів - можна на пальцях перерахувати. А вот, як ти кажеш, енікейщиків - вистачає справді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мала у 3-му класі замість конструктора процесор і пам'ять в мамку вставляє. А малий, якому немає двох років, норовить взяти викрутку і закрутити ту мамку в корпус!

Женька, пожалій дітей, купи їм "Лєго". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєго їх уже не пре. Їм реальні цяцьки подавай, щоб результат роботи було видно. Правильно зробив чи ні.

Я це привів до того, що "зборщиків" у нас вагони. І це роблять всі, кому не лінь. Кому лінь - теж роблять. Бо пара грн. не жме кишеню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда я учился в институте, препод по сетям рассказывал что в середине 90-х одной из дипломных работ было описание процесса установки FreeBSD. И комиссия сидела и слушала разинув рты. Сейчас же только ленивый не сможет поставить *никс систему, чтобы она функционировала, насколько стабильно - это уже другой вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тих сисадмінів

....

а коли заглянути у код

Ділите на нуль шановний, адмін != програміст. Крім того, якщо адмін прише скрипти, то пише він їх сам і, як правило, виключно для себе, сам їх буде використовувати і в процесі цього відладжувати/оптимізувати. При цьому краса стилізації коду, його оптимальність і завадостійкість є зовсім не основними критеріями. Якщо програміст пише код - то тут зовсім інша ситуація, думаю ви саме цю ситуацію мали на увазі. Не варто путати поняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ображайтесь тільки.

Але тих сисадмінів розвелося майже так само, як і тих, хто робить сайт «якісно і недорого за $100». Слів багато хороших про себе кажуть, а коли заглянути у код — то можна не спати кілька днів потім.

Зараз ледве не кожен третій у нас сисадмін :)

Знайшов приклад резюме одмінєстратора, мо кому знадобиться :Dhttp://lurkmore.ru/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Obmenistrator.jpg

PS. Хоча я і працював певний час системним адміністратором, але себе адміном не вважаю. Скоріше я енікейщик початкового рівня.

Не треба за всіх тут говорити. Якщо людині чи підприємцю хочеться зробити сайт, то чому він не заплатить 500-700 грн за звичайну сайт-візитку на Joomla чи Drupal? Що в цьому поганого? Але якщо людині потрібен супер-сайт з наворотами, тоді він йде до компаній і команд, де РНР програмісти, веб-дизайнери та директор попросять по 5000, 8000 грн за сайт. Тому і є такий баланс. І варто дивитися на портфоліо, якщо його нема, то ризикувати не дуже хочеться. Я й наразі допомагаю людині, якій я робив сайт, хоча свої заслужені 300 грн я отримав ще два місяця тому. Але я обіцяв, це по перше, і по друге - яне збираюся розводити людей.

Про сисадмінів..де ви бачили програмний код? Він що, повинен бути програмістом? Наскільки я знаю, компанії беруть досвідчений адмінів, а насправді потім останні дійсно налаштують і прокладуть мережу + далі "у мене тут комп не робить/ вконтакт не заходить"...

З.І.

Коль заговорли про лурку, скажу від себе:

Sad but true

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже багато людей вважають програмістами тих, хто програми ставить, про що тут можна говорити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вики пишет

Систе́мный администра́тор (англ. system administrator) — сотрудник, должностные обязанности которого подразумевают обеспечение штатной работы парка компьютерной техники, сети и программного обеспечения, а также обеспечение информационной безопасности в организации.

...

Системный администратор малой компании (от 5 до 50 рабочих мест) — занимается поддержанием работоспособности небольшого парка компьютерной техники и обслуживанием сети.

Не имеют помощников и выполняют все обязанности, связанные с компьютерами и коммуникациями, в том числе техническую поддержку пользователей. Желательно знание ОС от Microsoft, офисных и бухгалтерских программ типа Microsoft Office и 1С, умение прокладывать локальную сеть. В компаниях, занимающихся разработкой программного обеспечения обслуживает Web-сервера, программы, используемые разработчиками. Желательно знание баз данных и начальные знания языков программирования. Также могут тестировать разрабатываемое компанией программное обеспечение.

если человек зарабатывает себе на жизнь администрированием сети(сетей), прокладкой сетей, установкой windows и установкой драйверов, и вполне выполняет все свои должностные обязанности поставленные начальством думаю он вполне вправе называть себя сисадмином(даже если он не знает что такое VPN и FreeBSD)

а сайты визитки вполне оправдывают свои вложенные деньги, не у всех есть 500$+ на крутой сайт, большинство людей устроит сайт за 300 грн,

но крутые фирмы занимающиеся веб-разработкой получить 300 грн за сайт уж никак не вставляет(там ЗП сотрудникам, налоги государству, оренда и т.д.),

фирмам-разработчикам сайтов подавай лохов готовых вложить на свой страх и риск 500$+ в разработку своей странички ожидая в будущем какой-то прибыли,это не касается компаний которым этот сайт на самом деле надо, типа Аверс, Нова Лінія, Ельдорадо и т.д., но их не так уж и много. Толи дело какому-то самоучке поставить за 300 грн 5-м предпринимателям по сайту типа wordpress - думаю он тоже вправе назваться веб разработчиком, хоть и не таким профессионалом как тот что много знает и бомбит на фирме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...