Перейти до змісту

Вибір ободів


Рекомендовані повідомлення

Існує великий вибір ободів, серед якого розгубитись можна... Будо б цікаво почути думки бувалих про колеса: хто які юзає, під який стиль, які втулки використовує, плюси/мінуси даних колес, критерії вибору обдів... ДА... ще цікавить фішка з ободами на 32-і та 36 дирок, в чому буде різниця?

Особисто я зупинився на Mavic - EX729; Mavic - EX721; Mavic - EX823; SUN MTX39; SUN MTX33; SUN DOUBLE TRACK... Що порадите? Наперед всім дякую! :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я зупинився на Mavic - EX729; Mavic - EX721; Mavic - EX823; SUN MTX39; SUN MTX33; SUN DOUBLE TRACK...
Було б цікаво почути... під який стиль?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже до всіх вибраних тобою ободів рекомендують гуму 2,3-3,0. Широкі:). То мабуть не зовсім для КК, швидше до АМ, ФР. До якого стилю катання схиляєшся? Якщо щось типу КК то мабуть вигідніше буде цілий вілсет купити, та й заводська зборка то заводська зборка. Про моделі особливо ніц не скажу, але тут є багато компетентних людей, точно щось порадять. Різниця ободів на 32/36 дирок в тому що, на 32 вийде легше колесо (за рахунок "-4 спиці з ніпелями"), на 36 важче, але по ідеї міцніше. На 80% ФР/ДХ байків ставлять 36.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш всього схиляюсь до Аll Мountain. Принаймні, найбільше подобається...

Коли КК якось нецікаво, а ФР/ДХ ЩЕ страшно :). Знаю, сам такий. Якщо АМ то звичайно всі з перерахованих обода вартують уваги. Мавіки звичайно ж дорогі падлюки, але ж ТМ йолкі-палкі. Дабл трек дуже популярні і нібито й не погані, але вага в них м"яко кажучи не маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який в тебе вел?

А то зараз народ тобі порадить ти купиш/збереш колеса і вбєшся тихенько десь спригуючи з метрового дропу, бо раму складеш. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який в тебе вел?

Ага-ага, мені теж цікаво. Бо обода по 800грн то не булька з носа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який в тебе вел?

Ага-ага, мені теж цікаво. Бо обода по 800грн то не булька з носа.

Вел Kellys FOLLY. Вроді нічого, от тільки його рідні колеса (стоять Kellys Draft Disk), щось мені довір'я не внушають...

Ціна на перераховані мною вище ободи не > 660... 800 то шось за бардзо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий велосипед не можна поганити важченними Сан Рімзами, байк для двохпідвіса зовсім не важкий. Мавіки дивись, хоча вони розраховані на більші муки чим вел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы смотрел в сторону уст ободьев. Будешь или нет юзать безкамерку то такое, зато будет такая возможность впринципе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий велосипед не можна поганити важченними Сан Рімзами, байк для двохпідвіса зовсім не важкий. Мавіки дивись, хоча вони розраховані на більші муки чим вел.

Важать "дофігіщя" тільки SUN DOUBLE TRACK 850г, а решту 650г. Mavic - EX729 - 670г., Mavic EX-721 - 590г., Mavic - EX823 - 657г. Такщо з Мавіків за Сан легші тільки Mavic EX-721, а решту важчі, хоча 20-30 г. не вага...

А вел слабенький, не витримуватиме наванантажень? Поки скарг на нього не маю... :_40:

Я бы смотрел в сторону уст ободьев. Будешь или нет юзать безкамерку то такое, зато будет такая возможность впринципе.

А є сенс доплачувати за опцію, яку не будеш використовувати? imho я такого сенсу не бачу. Якщо помиляюсь, надоумте :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, чи всі ободи так окислюються в районі полос під вебрейк ?

Чи існують такі, що не окислюються і легкі, вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є сенс доплачувати за опцію, яку не будеш використовувати? imho я такого сенсу не бачу. Якщо помиляюсь, надоумте :rolleyes:

Если будешь аактивно АэМить по камешкам и колючкам - оценишь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важать "дофігіщя" тільки SUN DOUBLE TRACK 850г, а решту 650г. Mavic - EX729 - 670г., Mavic EX-721 - 590г., Mavic - EX823 - 657г. Такщо з Мавіків за Сан легші тільки Mavic EX-721, а решту важчі, хоча 20-30 г. не вага...

А вел слабенький, не витримуватиме наванантажень? Поки скарг на нього не маю... :_40:

Ну я просто порівняв Дабл Треки і Мавік. В решти чогось на чейні не було вказано вагу. Про вел я ні слова поганого не казав, навпаки вел бомбовий. Просто наскільки я зрозумів то Фоллі то марафонна серія. А там пріоритет ваги хоч і не значно але все таки переважає над міцністю (що вже є пріоритетом для більш важких дисциплін). Сам катаю на гіршому фреймсеті (тим більше твердохвостому) і не жаліюсь, але на своїй рамі я не зроблю його лайтовим в принципі, а ти можеш, тому й радив не дивись на важчі. Відгуки треба читати на тому ж чейні, хоча в кожного бачення АМ своє.

Скажіть, чи всі ободи так окислюються в районі полос під вебрейк ?

Чи існують такі, що не окислюються і легкі, вартість.

Окислюються? Як то?Оо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є сенс доплачувати за опцію, яку не будеш використовувати? imho я такого сенсу не бачу. Якщо помиляюсь, надоумте :rolleyes:

Если будешь аактивно АэМить по камешкам и колючкам - оценишь ;)

:D Можливо й так. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, чи всі ободи так окислюються в районі полос під вебрейк ?

Чи існують такі, що не окислюються і легкі, вартість.

Можливо, що то не окиснення. Просто після активного гальмування по мокрому ободу лишається бруд та "куски" від гальмівних колодок. Воно витирається легко після висихання обода. Ніколи раніше не чув про окиснення ободів... :huh:

А ще краще фотки покажи де в тебе ободи окиснелись, тоді всім стане все ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, чи всі ободи так окислюються в районі полос під вебрейк ?

Чи існують такі, що не окислюються і легкі, вартість.

Це сліди від колодок, якщо я тебе правильно зрозумів. Це не обід окислився. Можеш протерти тряпочкою, пару разів погальмуєш буде те саме :D

Краще всього скинь фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я просто порівняв Дабл Треки і Мавік. В решти чогось на чейні не було вказано вагу. Про вел я ні слова поганого не казав, навпаки вел бомбовий. Просто наскільки я зрозумів то Фоллі то марафонна серія. А там пріоритет ваги хоч і не значно але все таки переважає над міцністю (що вже є пріоритетом для більш важких дисциплін). Сам катаю на гіршому фреймсеті (тим більше твердохвостому) і не жаліюсь, але на своїй рамі я не зроблю його лайтовим в принципі, а ти можеш, тому й радив не дивись на важчі. Відгуки треба читати на тому ж чейні, хоча в кожного бачення АМ своє.

Поняв... Велике спасибі! SUN DOUBLE TRACK - фтопку... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти АМ зібрався катати на кантрійній рамі? Ходу вилки в 100мм не замало буде?

Вел позиціонується в класі Maraphon, а не ХС... Рамка з 7005 сплаву, tripple butting, вилка з ходом на 120мм RockShox 2010 TORA SL SA 120 Maxle Lite. imho ... Для початку повинно хватити, а далі буде "update".

Є унікали, які взагалі ФР на хардтейлі катають :D (це так до слова)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, ты б знал, с каким нетерпением я тебя уже жду. Потрать часок. Не ломай моск ни себе, ни людям ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для такого стилю катання я б рекомендував:

Syncros AM DS28 545 грамм

або бюджетний варіант:

Обід Mach1 FREERIDE DISC двойний пістон 580грамм.

В самого на задньому колесі стоїть Syncros тільки інша модель. Дуже міцний обід пережив вже багато чого(катаю DH) хочу ще один поставити на перед :ok:

На рахунок мавіка 729 хотів спочатку собі брати але мене відмовили від нього ті хто користувалися, кажуть що дуже ніжний обід і вимагає бережного ставлення + ціна не маленька.

Та і нема смислу для (AM)брати широкі обода (хіба що є бажання поставити покри 3,0 і плавати по болоті) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для такого стилю катання я б рекомендував:

Syncros AM DS28 545 грамм

або бюджетний варіант:

Обід Mach1 FREERIDE DISC двойний пістон 580грамм.

В самого на задньому колесі стоїть Syncros тільки інша модель. Дуже міцний обід пережив вже багато чого(катаю DH) хочу ще один поставити на перед :ok:

На рахунок мавіка 729 хотів спочатку собі брати але мене відмовили від нього ті хто користувалися, кажуть що дуже ніжний обід і вимагає бережного ставлення + ціна не маленька.

Та і нема смислу для (AM)брати широкі обода (хіба що є бажання поставити покри 3,0 і плавати по болоті) :D

Syncros AM DS28 цікава пропозиція... Дякую! Ніколи ще про них не чув.... Ціна на 200 грн. нижча від Мавіків. :ok2: Треба почитать відгуки.

А відносно покришок, Ви праві, будуть 2,25 або 2,35, дуже мало ймовірно, що 2,5....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рама хоч і для марафонів .. але це ХС марафони .. то по перше.. по друге.. для таких рам, вилки з ходом більше 100 на такі рами не рекомендовані виробниками. Ще раз тобі кажу.. не муч хорошу раму неправильним використанням. Купи хардтейл АМ і буде тобі щастя. Це всерівно, що з гібриду робити шосер... буде їхати краще за МТБ на асфальті, але справжній шосер не доженеш. Ще порівняю з гібридом "заточеним" під ХС на першому ж спуску з вибоїнами і навіть незначним перетисканням переднього гальма "гонщєг" леть кувирком через кермо із-за невідповідності кутів рами, використанню... хоча ніби й обода і гума стоять широкі...

Задумайся. !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рама хоч і для марафонів .. але це ХС марафони .. то по перше.. по друге.. для таких рам, вилки з ходом більше 100 на такі рами не рекомендовані виробниками. Ще раз тобі кажу.. не муч хорошу раму неправильним використанням. Купи хардтейл АМ і буде тобі щастя. Це всерівно, що з гібриду робити шосер... буде їхати краще за МТБ на асфальті, але справжній шосер не доженеш. Ще порівняю з гібридом "заточеним" під ХС на першому ж спуску з вибоїнами і навіть незначним перетисканням переднього гальма "гонщєг" леть кувирком через кермо із-за невідповідності кутів рами, використанню... хоча ніби й обода і гума стоять широкі...

Задумайся. !!!

Дякую! Задумався.... сьогодні пів дня читав інфу про геометрію рам, особливо ця стаття сподобалась... Маю деякі питання до попереднього посту, але то інша тема. Якщо комусь крім мене та пана Lexx-а була б цікава така тема, то можна і треба створити нову... А тут давайте про ободи, втулки, спиці, покришки... про КОЛЕСА. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...