Перейти до змісту

Здаю місце


Deemon

Рекомендовані повідомлення

Практично випадково натрапив на магазинчик(назвемо його так :))

Товар переважно представлений у вигляді старих мешт та одягань, але нам не це цікаво.

Звернув увагу, на кілька полиць з всілякою технікою для і кухні (і не лише).

Продавець не заперечувала, я перещупав цікаві мені речі, в результаті придбав нову кавоварку 2010 р.в. та 2 яйцеварки Clatronic, усе ясна річ в торбинках\коробках, з мануалами. Активний щоденний тест мною протягом 10 днів -  таки да, Deutsche Qualität :ok2:. За всі 3 девайса віддав в сумі менше 190 грн, що вважаю практично халявою, оскільки в всяких ельдорадах навіть гуано лоу сегмент коштує дорожче.

Навскидку, точно там мають бути: автоматичні ножі для консерв, електричний ніж, міксери, електро-шашличниці(барбекю), СВЧ пічка, сендвіч-тостери, білий куб(імхо посудомийка), класна девайсіна для проточного охолодження напоїв   :), ті ж кавоварки та чайники і тд.... Товар новий, або легке беу.

Мало не забув, у них знижки 20% від вказаних на вітрині.

*я - особа не зацікавлена, бонусів, лояльності, додаткового дисконту не отримую, з продавцем\власником не знайомий, якщо щось собі там вподобаєте, це :ok: *

Розташування - пл. Воз"єднання, перехрестя вул. Ковельської та Хмельницького, вхід з зупинки, поруч з кутовим продуктовим магазином (в будинку - двері прямо по проходу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду продаж побутової техніки - Clatronic якраз відношу до "гуано лоу сегменту", а не до "Deutsche Qualität". Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо пропрацює пару місяців, викинути річ за кілька десятків гривень не буде шкода, аніж носитися в ельдоради з аля "гарантія тут у мене теєво...."

з.и. Там в продажі не лиш Clatronic, та і китайпром зроблений для німців, зовсім не той що для українців  ;)  

з.и.и. Якщо загнеться щось у мене, дам знати скільки протягнуло часу ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо пропрацює пару місяців, викинути річ за кілька десятків гривень не буде шкода, аніж носитися в ельдоради з аля "гарантія тут у мене теєво...."

з.и. Там в продажу не лиш Clatronic, та і китайпром для німців, зовсім не той що для українців  ;)  

з.и.и. Якщо загнеться щось у мене, дам знати скільки протягнуло часу

Знаючи деяки "секрети" можна користуватися, наприклад, технікою набагато кращої якості, з довічною гарантією. ;)

У Філіпс є така фішка, що дешеву і просту техніку вони не ремонтують - нерентабельно, а обмінюють (без всяких сервісних центрів). Тому прокористувавшись, наприклад, машинкою для стрижки Філіпс в кінці гарантійного терміну, а це 2 роки, можна перегнути декілька раз дріт так, щоб дріт переламався, а ізоляція остається неушкодженною. І цю машинку вам обміняють в магазині на нову з новою гарантією у 2 роки - оце халява, нє?

п.с. Клатронік дешевий і в ельдорадах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel,  і багато техніки у такий спосіб ти обміняв? 

В мене з Філіпс, тільки магнітола, гарантія на яку закінчилася задовго до того, як вона дісталася мені. А от покупцям міняв деяку техніку Філіпс по декілька разів, що й наштовхнуло на таку думку, про "вічну" гарантію.

Інколи ситуація доходила до абсурду: могли обміняти робочу машинку для стрижки волосся на нову, з гарантією, тільки тому що вона "скубе" волосся. В сервісному центрі людей відразу направляли в магазин з словами: така техніка не ремонтується, ідіть в магазин, вам її обміняють, і нам дійсно нічого не залишалося як обміняти, хоча достатньо було б її розібрати і почистити. Те саме з прасками і іншою дрібною технікою. І саме цікаве: Філіпс за все відшкодовував гроші магазину, інакше я б відчув це по своїй зарплаті.

п.с. Збрехав - в жінки фен і праска Філіпс, гарантія закінчилася, не махлював, бо: по-перше - і в голову не прийшло тоді таке, а по-друге - речі к якісні і так пропрацють ще не один рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така техніка не ремонтується

СЦ впадло братися просто...

Там і ламатися немає чому: електромагніт і 2 ножі, котрі, до речі можна заточити за 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЦ впадло братися просто...

Там і ламатися немає чому: електромагніт і 2 ножі, котрі, до речі можна заточити за 5 грн.

Справа не в тому "впадло" чи ні, справа в тому, що техніка гарантійна, тобто клієнт не платить, а фірма-виробник не тільки не заплатить, а ще й "по шапці надає" за те, що взялися таке ремонтувати. У Філіпс є профкаталог, яка техніка ремонтується, а яка обмінюється.

п.с. А вентилятори Клатронік робили два з трьох, але легше самому було відремонтувати чим списати новий вентилятор. "Верхи" просто не вірили, що стільки вентиляторів може не працювати з заводу та й ставили різні бюрократичні перепони, щоб, при будь-якій помилці, їх на когось "повісити", тобто фактично продати зломаний вентилятор по роздрібній ціні. Знімав запчастини з списаних і ремонтував (по освіті я модельєр одягу :) ) - "ліпив з гімна пулі". А продавались вони десятками за день (в спеку), тому така нелюбов до цієї марки. Хоча вдома вже три чи чотири роки працює тепловентилятор Клатронік. Я його перед покупкою на цілий день увімкнув в магазині, а якщо він день пропрацює, то потім ще довго може робити, брак вилазить відразу, ще до покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Якщо акредитований СЦ з політикою згідно контракту з брендом - в такому випадку забираю свої слова назад.   :)

Просто в свій час мав справу з гарантійним ремонтом на СЦ від якогось ПП Пупкін В.В. промурижили і не змогли поремонтувати, потім взявся і сам за вечір підняв трупа....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така техніка не ремонтується

Там і ламатися немає чому: електромагніт і 2 ножі, котрі, до речі можна заточити за 5 грн.

Якщо можна, скажіть де можна наточити ножі від машинки для стрижки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...