Перейти до змісту

Scoda Octavia Tour


Discovery4

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір шановні форумчани

Цікавить інформація про Шкоду Октавію Тур двигун 2.0. авто не нове 5років.

Чи варто брати, які плюси і мінуси в даного автомобіля.

з.і.Дякую за надану інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У самого така ж, тільки двигун 1.9 TDI, поки пробіг невеликий (52 тис. км.) поломок не було. За авто з двигуном 2.0 можеш почитати на www.skoda-club.org.ua там багато цікавої і корисної інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двушку мотор не раджу, проблем з ним буде багато. Краще брати 1.8, 1.6 або дизель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які проблеми з дволітровим двигуном? Знайомі їздять на 1.6, 1.8 та на 1.9TDI й горя не знають. Машинки хороші.

1.8 вже більше 250 тис. проїхав, політ нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна машинка... сам їздив на орендованій майже два місяця, мотор 1.6 (уже було 180 тис. пробігу). Убивав як міг, (за півтора місяця накатав 7 тис. км.) а їй все пофіг... хороша, недорога і винослива для наших дорог машинка! Мені тоді і 1.6 хватало, а кажуть шо 2.0 ше краще! Майже той же Вольцваген!

Дивись відгуки на

http://www.autonews.ru/models_opinions/

там і мій є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От саме тодішний 2.0 ну аж ніяк не славився популярністю. Ніколи не задавались питанням чому його на Суперб не савили? Бо суперб дуже важкий...

Коротко. Мотор не надійний і дуже любить масло. Знаю випадок однієї людини яка по приїзду з Одеси до Києва (прибл. 500 км) заливала в мотор 2л масла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю випадок однієї людини яка по приїзду з Одеси до Києва (прибл. 500 км) заливала в мотор 2л масла.

:D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двигун 1.8T для цих машин найкращий варіант...А на рахунок двушкі, то вона по витраті пального лідер, а от по динаміці не дуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю випадок однієї людини яка по приїзду з Одеси до Києва (прибл. 500 км) заливала в мотор 2л масла.

:D :D :D

Нічого смішного. Цілком реальний випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно по ходовій і т.д. машинка супер. Але для себе шукав би мотор 1.8 або 1.9 TDI. Дійсно про 2.0 не дуже схвальні відгуки (кажуть що бере масло + розхід пального не дуже радує).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...