Перейти до змісту

Розробка сайтів, інтернет-магазинів, Луцьк


Nik2010

Рекомендовані повідомлення

Створюємо сайти будь-якої складності, починаючи від сайту візитки, закінчуючи повноцінним порталом. Також пропонуємо послуги оптимізації та розкрутки сайтів, супроводу та підтримки, розробляємо фірмовий стиль, логотипи, банери.

Створення базового веб-сайту (сайт-візитка):

Цей сайт найкраще пiдходить для невеликих фiрм. Це набiр до 10 сторiнок: основна iнформацiя про фiрму, загальне уявлення про послуги фiрми (продукцiю, яку фiрма виготовляє), iнформацiя про зв'язок з фiрмою.

Вартість його від 800 грн.

Створення корпоративного сайту:

Вiн оптимально пiдходить для фiрм, якi бажають не лише розмiстити в Iнтернетi iнформацiю про се6е, а й детально ознайомити вiдвiдувачiв з продукцiєю (послугами), яку вони розповсюджують. Мiстить в собi необхiдну кiлькiсть сторiнок iнформацiї про товар з описом, зображеннями, прайс-листи, іншу корисну інформацію на вибір замовника.

Вартість його від 2400 грн.

Створення Інтернет- магазину:

Цей сайт дає можливість не тільки ознайомити гостей із фірмою та товарами, але й купувати їх. На сайті встановлюємо платіжну систему на вибір замовника.

Вартість його 1200 грн.

Вибір додаткової мови. Коефіціент вартості 1,2.

Встановлення на сайті автоматизованої системи управління контентом (АСУК) — від 300 грн.

Створення та розмiщення банерiв:

Створення банеру розміром 88х31 пкс — від 25 грн.

Створення банеру розміром 100х100 пкс — від 25 грн.

Створення банеру розміром 468х60 пкс — від 50 грн.

Створення FLASH-банеру — від 50 грн.

Постійним замовникам знижки, додаткові послуги по розміщенню інформації в Інтернет.

Надаємо консультаційні послуги та здійснюємо розкрутку сайту. Вартість залежить від вимог замовника.

т.(095)5838391, Моя ссылка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жорстокий жарт з телефоном - я секунд 20 намагався прокрутити сторінку вгору, щоб його було повністю видно. :D

По темі: дизайнери, а ви в курсі, що потовщений нарис шрифта використовується для того, щоб щось виділити. Слово, речення, заголовок. Ну але ж не цілий абзац.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ссилка на сайт є в оголошенні(див. вище). Якщо конкретніше , тоді дивіться порфоліо на стор. Моя ссылка

Остальні, якщо Ви такі профі, розміщуйте свої оголошення! Писати різне у відповідь про себе круте - це не порфоліо!

Найкращий показник - це якість, швидкість та грамотність виконання робіт.

Дешевше 800 грн сайт-візитку хтось робить самостійно? Ми робимо. Мова йде в написанні та веб-дизайні, а не використовуючи шаблони, як інші роблять!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ссилка на сайт є в оголошенні(див. вище). Якщо конкретніше , тоді дивіться порфоліо на стор. Моя ссылка

Остальні, якщо Ви такі профі, розміщуйте свої оголошення! Писати різне у відповідь про себе круте - це не порфоліо!

Найкращий показник - це якість, швидкість та грамотність виконання робіт.

Дешевше 800 грн сайт-візитку хтось робить самостійно? Ми робимо. Мова йде в написанні та веб-дизайні, а не використовуючи шаблони, як інші роблять!!!

У вас сайт, який вказаний в шапці теми зроблений дуже жахливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО НЕ САЙТ - ЦЕ ПРОСТО ГА***. Іншим словом не скажеш.

Навіть "Артефакт" і то краще робить за вас. хоча від їхнього дизайну я в шоці...

Такі сайти треба людям яким тупо треба галочка, що є сайт.

А людям які займаються серйозним бізнесом чи надають послуги - такого роду сайт соромно показати.

Ні портфоліо, нічого.

В Луцьку безліч фірм і студій по розробці веб-сайтів, але найкраща це «Ідейл» - якісне і професійне виконання!

А пропонувати послуги, немаючи портфоліо і ще й сайт вашої контори зроблений ЖАХЛИВО (на одній нещасній сторінці http://business-for.com.ua/noviny.php - 89 помилок!!! а на головній - 172). Код зовсім не валідний, пошукові роботи розпізнають такий сайт як швидко склепане "Г" і та розкрутка до лампочки.

Напевно ви навіть не знаєте що таке "ЧПУ"...

Нічого погугліть - там є :)

Хоча... як-то кажуть, на кожен товар свій покупець.

Тому якщо вам треба галочка що у вас є сайт - сміливо можете замовляти тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО НЕ САЙТ - ЦЕ ПРОСТО ГА***. Іншим словом не скажеш.

Навіть "Артефакт" і то краще робить за вас. хоча від їхнього дизайну я в шоці...

Такі сайти треба людям яким тупо треба галочка, що є сайт.

А людям які займаються серйозним бізнесом чи надають послуги - такого роду сайт соромно показати.

Ні портфоліо, нічого.

В Луцьку безліч фірм і студій по розробці веб-сайтів, але найкраща це «Ідейл» - якісне і професійне виконання!

А пропонувати послуги, немаючи портфоліо і ще й сайт вашої контори зроблений ЖАХЛИВО (на одній нещасній сторінці http://business-for.com.ua/noviny.php - 89 помилок!!! а на головній - 172). Код зовсім не валідний, пошукові роботи розпізнають такий сайт як швидко склепане "Г" і та розкрутка до лампочки.

Напевно ви навіть не знаєте що таке "ЧПУ"...

Нічого погугліть - там є :)

Хоча... як-то кажуть, на кожен товар свій покупець.

Тому якщо вам треба галочка що у вас є сайт - сміливо можете замовляти тут :)

Шановний, ССИЛКА НА САЙТ - ЦЕ ПРОСТО ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗЦІНКИ, ДЕ РОЗМІЩЕНІ, А НЕ ПОРФОЛІО! ЗА ДВІ НЕДІЛІ БУДЕ ФАЙЛООБМІННИК ТА СВІЙ ПОРТАЛ, ТОДІ БУДЕТЕ ОЦІНЮВАТИ! КРИТИКА ІНШИХ - НЕ ПОКАЗНИК РОЗУМУ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ! А ПОМИЛКИ НА ЧУЖИХ САЙТАХ РАХУВАТИ - ЦЕ МАБУДЬ ВСЕ, НА ЩО ТИ ЗДАТНИЙ!

Ссилка на сайт є в оголошенні(див. вище). Якщо конкретніше , тоді дивіться порфоліо на стор. Моя ссылка

Остальні, якщо Ви такі профі, розміщуйте свої оголошення! Писати різне у відповідь про себе круте - це не порфоліо!

Найкращий показник - це якість, швидкість та грамотність виконання робіт.

Дешевше 800 грн сайт-візитку хтось робить самостійно? Ми робимо. Мова йде в написанні та веб-дизайні, а не використовуючи шаблони, як інші роблять!!!

У вас сайт, який вказаний в шапці теми зроблений дуже жахливо.

ССИЛКА НА САЙТ - ЦЕ ПРОСТО ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗЦІНКИ, ДЕ РОЗМІЩЕНІ, А НЕ ПОРФОЛІО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не рахував... є спеціальні плагіни-валідатори... ну але зато ви самі показали які ви шпеціалісти, що навіть не знаєте що таке валідність і як вона перевіряється(не шукається і не рахується вручну). І то не критика... просто на мою думку коли появляється нова студія - вона повинна хоч когось переплюнути...

На рахцнок вашого порталу через 2 тижні... То чим ви думали коли постили це оголошення? Маркетинговий хід - зовсмі не правильний.... По чому дивляться клієнти - по сайту самої фірми :) .... а ви? Розробляємо сайти а сайт наш "Г" але скоро буде новий :) АБСУРД. І виключіть капслок :) І чому ви зразу тикаєте? я з вами свиней не пас... І по веб-розробці шарю в мільярд разів краще ніж ви... Я такі системи розробляв, що ви і через 50 років такі не потянете... Так що прикусіть язика і зберігайте порядність. А критика - це добре. Тоді є бажання стримитись до чогось кращого. :)

Не ображайтесь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не рахував... є спеціальні плагіни-валідатори... ну але зато ви самі показали які ви шпеціалісти, що навіть не знаєте що таке валідність і як вона перевіряється(не шукається і не рахується вручну). І то не критика... просто на мою думку коли появляється нова студія - вона повинна хоч когось переплюнути...

На рахцнок вашого порталу через 2 тижні... То чим ви думали коли постили це оголошення? Маркетинговий хід - зовсмі не правильний.... По чому дивляться клієнти - по сайту самої фірми :) .... а ви? Розробляємо сайти а сайт наш "Г" але скоро буде новий :) АБСУРД. І виключіть капслок :) І чому ви зразу тикаєте? я з вами свиней не пас... І по веб-розробці шарю в мільярд разів краще ніж ви... Я такі системи розробляв, що ви і через 50 років такі не потянете... Так що прикусіть язика і зберігайте порядність. А критика - це добре. Тоді є бажання стримитись до чогось кращого. :)

Не ображайтесь!!!

А порядність так і "пре" із ВАС:"То чим ви думали коли постили це оголошення? Маркетинговий хід - зовсмі не правильний..../я з вами свиней не пас.../ Так що прикусіть язика ". А така заява - "І по веб-розробці шарю в мільярд разів краще ніж ви... Я такі системи розробляв, що ви і через 50 років такі не потянете... " - це вже занадто самовпевнено! Якщо знаєте щось - показуйте на ділі, а не вихвалятись на форумі. У кожного свої замовники і кожен робить, як рахує за потрібне - свої зауваження прибережіть при собі. Успіху ВАМ професіонале!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну-ну :)

А навіщо показувати - якщо вже є чим зайнятись...

а те що помилки - то вибачайте... нема часу перевіряти

просто сказали подивитись ваше оголошення і оцінити... ось я і висказав свою "професійну" оцінку....

а мені ваших клієнтів якось не дуже то і треба... і нікого я не збираюсь переманювати.. так трішки вас навчити і пролити світло на цю тему.

так що ви задумайтесь... і надіюсь ви врахуєте вказані недоліки і виправите їх..

УСПІХІВ ВАМ У РОБОТІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось.. ну як тут мовчати?

http://my.jetscreenshot.com/3336/20110130-zfrs-132kb

Читайте вище, що писав - на вказаному сайті розміщені розцінки на послуги, усі питання не по адресу. Зауваження будете давати нашому порталу та файлообміннику.

ну-ну :)

А навіщо показувати - якщо вже є чим зайнятись...

а те що помилки - то вибачайте... нема часу перевіряти

просто сказали подивитись ваше оголошення і оцінити... ось я і висказав свою "професійну" оцінку....

а мені ваших клієнтів якось не дуже то і треба... і нікого я не збираюсь переманювати.. так трішки вас навчити і пролити світло на цю тему.

так що ви задумайтесь... і надіюсь ви врахуєте вказані недоліки і виправите їх..

УСПІХІВ ВАМ У РОБОТІ!

Дякую. Взаємно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост №6

Мова йде в написанні та веб-дизайні, а не використовуючи шаблони, як інші роблять!!!

http://vicfolio.ax3.net/

вказати ссилку для скачування фліпера який використовується за даною адресою, чи будете розповідати, шо самі його писали?

для чого такий демпінг? в ущерб якості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост №6

Мова йде в написанні та веб-дизайні, а не використовуючи шаблони, як інші роблять!!!

http://vicfolio.ax3.net/

вказати ссилку для скачування фліпера який використовується за даною адресою, чи будете розповідати, шо самі його писали?

для чого такий демпінг? в ущерб якості?

Послухайте kot, якщо не вірите, що це наші роботи, просто подзвоніть і зустрінемось - самі переконаєтесь та познайомитесь із веб-дизайнерами, тел. вказаний, навіщо свої сумніви писати тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дабы не быть голословным.

Кусок декомпилированного флеша:

// Action script...

// [initial MovieClip Action of sprite 336]

#initclip 1

class mx.transitions.OnEnterFrameBeacon

{

function OnEnterFrameBeacon()

{

} // End of the function

static function init()

{

var _loc4 = _global.MovieClip;

if (!_root.__OnEnterFrameBeacon)

{

mx.transitions.BroadcasterMX.initialize(_loc4);

var _loc3 = _root.createEmptyMovieClip("__OnEnterFrameBeacon", 9876);

_loc3.onEnterFrame = function ()

{

_global.MovieClip.broadcastMessage("onEnterFrame");

};

} // end if

} // End of the function

static var version = "1.1.0.52";

} // End of Class

#endinitclip

А вот и ссылка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дабы не быть голословным.

Кусок декомпилированного флеша:

// Action script...

// [initial MovieClip Action of sprite 336]

#initclip 1

class mx.transitions.OnEnterFrameBeacon

{

function OnEnterFrameBeacon()

{

} // End of the function

static function init()

{

var _loc4 = _global.MovieClip;

if (!_root.__OnEnterFrameBeacon)

{

mx.transitions.BroadcasterMX.initialize(_loc4);

var _loc3 = _root.createEmptyMovieClip("__OnEnterFrameBeacon", 9876);

_loc3.onEnterFrame = function ()

{

_global.MovieClip.broadcastMessage("onEnterFrame");

};

} // end if

} // End of the function

static var version = "1.1.0.52";

} // End of Class

#endinitclip

А вот и ссылка

Уважаемый kot, "Дабы не быть голословным", если Вы во что-то не верите, или хотите задать вопрос – звоните, телефон указан, пишите в личку, в критике Вашей не нуждаюсь. Я разместил информацию группы людей, их расценки за наличный расчёт. Есть что своё показать или рассказать – у Вас такая же возможность это сделать. Желаю успехов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дабы не быть голословным.

Кусок декомпилированного флеша:

// Action script...

// [initial MovieClip Action of sprite 336]

#initclip 1

class mx.transitions.OnEnterFrameBeacon

{

function OnEnterFrameBeacon()

{

} // End of the function

static function init()

{

var _loc4 = _global.MovieClip;

if (!_root.__OnEnterFrameBeacon)

{

mx.transitions.BroadcasterMX.initialize(_loc4);

var _loc3 = _root.createEmptyMovieClip("__OnEnterFrameBeacon", 9876);

_loc3.onEnterFrame = function ()

{

_global.MovieClip.broadcastMessage("onEnterFrame");

};

} // end if

} // End of the function

static var version = "1.1.0.52";

} // End of Class

#endinitclip

А вот и ссылка

Уважаемый kot, "Дабы не быть голословным", если Вы во что-то не верите, или хотите задать вопрос – звоните, телефон указан, пишите в личку, в критике Вашей не нуждаюсь. Я разместил информацию группы людей, их расценки за наличный расчёт. Есть что своё показать или рассказать – у Вас такая же возможность это сделать. Желаю успехов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дабы не быть голословным.

Кусок декомпилированного флеша:

// Action script...

// [initial MovieClip Action of sprite 336]

#initclip 1

class mx.transitions.OnEnterFrameBeacon

{

function OnEnterFrameBeacon()

{

} // End of the function

static function init()

{

var _loc4 = _global.MovieClip;

if (!_root.__OnEnterFrameBeacon)

{

mx.transitions.BroadcasterMX.initialize(_loc4);

var _loc3 = _root.createEmptyMovieClip("__OnEnterFrameBeacon", 9876);

_loc3.onEnterFrame = function ()

{

_global.MovieClip.broadcastMessage("onEnterFrame");

};

} // end if

} // End of the function

static var version = "1.1.0.52";

} // End of Class

#endinitclip

А вот и ссылка

Коте, у мене для тебе я кілька змістовних повідомлень

1) Це моє портфоліо, і роботи відповідно мої

2) Сайт портфоліо не є моєю розробкою, т.е на авторство я не претендую - вихідні матеріали лежать у вільному доступі викладені автором - іспанцем здається. Це просто найбільш ефективний спосіб за мінімум часу досягти бажаного ефекту

Для інших шановних критиків, які в один голос кричать про демпінг зі сторони автора і що сайт ГА..., хочу сказати автор теми працює у нижньому ціновому сенменті і сайт відображає цю маркетингову стратегію - простим людям незамисловатий сайт (не я робив до речі) і влізати з власною саморекламою в чужу тему - це верх нахабства.

Отож - суто по темі - це є просто реклама і, скоріше, її мета залучити зацікавлених клієнтів - ціни реально під плінтусом, а не обговорення який поганий автор і все що з ним пов'язано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...